Reklama

Výprask vařečkou

Helča (Pá, 11. 8. 2023 - 12:08)

Rozumím, u nás taky vařečka. Pásek ne, to musí dost bolet... Já ani nevěděla, čím ji tam přímo dává - ale je skvělá ta scéna. :) Rozumím, to asi ne... přece jen je to film. A co u vás, bude ještě někdy šlausek v akci, nebo i podle manžela to s tím už moc bolí? :D

Nikola (Pá, 11. 8. 2023 - 13:08)

Pásek, hmmm upřiměn mě bolí víc vařecha než pásek. jako vážně. Vařecha se hodně podceňuje, ale na holou je s ní bolest fest. Jo jo, šlauškem od pumpičky ji tam dává :D Manžel mi pak každý den kotroloval jelita na prdeli :D

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 16:08)

Hodně záleží hlavně na tom, jak moc tvrdý je ten pásek…

Zuzana (Ne, 13. 8. 2023 - 22:08)

Včera brutální zmrskani plastovkou pásek je sranda

Slavek.eu (Čt, 10. 8. 2023 - 15:08)

NIkolo, super!

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Tak to je zajímavé, že dáváš i ty muži. To já ne, ani si to neumím upřímně představit, že bych to zvládla vůbec držet v ruce a natož s tím nasekat na zadek. :D Můj muž se chová vždy správně a tak jak se má, takže u nás výměna rolí není ani možná a i kdyby asi něco provedl, tak bychom to řešili jinak... u nás dostávají jen dámy. :D Ale jak už jsem psala, vyhovuje nám to. A obdivuji, že dostáváš tolik ran a i rákoskou. To bych asi nezvládla. Jsi frajerka. Já včera po dlouhé době dostala, tak se chovám teď zase jako nejhodnejsi pritelkyne na světě. :D

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 09:08)

Gabčo, super!

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 10:08)

Jo jo, je to fajn :D i když mnohdy je prdel modrá týden :D a pár kamarádek o to ví mimochdem

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 10:08)

Tak to ještě lepší, že to nemusíš mít jen pro sebe. Co na to říkají?

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 11:08)

No, jednou jsem zapomněla rákosku na stole, když přišla kámoška na kafe :D tak se ptala..ukázala jse mjí zadek a bylo :) smála se mi. Jinak sem tam holky vidí při převlíkání na mém zadku modřinu nebo tak.

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 12:08)

Gabčo, :D, tak to je fajn, že si to tak pěkně užíváš :)

Gabča (St, 9. 8. 2023 - 13:08)

noo to zase nee, ale...můj zadek je zvyklej až až :D

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 13:08)

Gabčo, tak předpokládám, že se ti to líbí....

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Helčo, super!

Helča (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

Děkuji. Taky doma praktikujete? :)

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 14:08)

Miroslavo jaromisová tebe patří řezat a to pořádně i tvou sestru Zdenu ,vy si to zasloužíte i celou vaši bandu. A jak ty biješ děti tak řezat vás rákoskou 200 ran je málo pro vás . Lískové pruty 300 řemen 500 ran až do krve. A to BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 14:08)

Miroslavo jaromisová tebe patří řezat a to pořádně i tvou sestru Zdenu ,vy si to zasloužíte i celou vaši bandu. A jak ty biješ děti tak řezat vás rákoskou 200 ran je málo pro vás . Lískové pruty 300 řemen 500 ran až do krve. A to BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Mirka (Út, 8. 8. 2023 - 10:08)

Každou chvíli tady někdo píše, že dostával/dostává velikou vařečkou. To je blbost, protože s příliš velkou vařečkou se nedá pořádně pracovat.
My jsme také měli obrovskou tzv. prádelnovou vařečku, ale ta byla jen na postrašení, pro provedení výprasku jsem si vybírala třeba i jen nějakou úplně malou.
Protože, když si třeba starší holku položíte přes klín a chcete ji hodně seřezat, tak ji musíte pevně přichytit, přitisknout k sobě, aby se vám nevysmekla, no a pak už tam po pravé ruce není prostor pro metrovou vařečku.
Takže nejlepší je malá vařečka a sekat s ní pořádně a dlouho.

Kuba (Čt, 10. 8. 2023 - 08:08)

A řekl bych, že záleží i na velikosti trestného zadku. Menší děti mají menší prdelky. Na ty je pak blbost brát větší věci a postačí vařečka klasické velikosti. Blbost aby byla vařečka větší než zlobivý zadek :D

Slavek.eu (Út, 8. 8. 2023 - 11:08)

Mirko, tak někdo musí prostě pěkně nastavit holou a držet třeba přehnutá přes něco jako stůl, židle, gauč, takže pak se dá použít i velká vařečka.

Reklama

Přidat komentář