Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

To je zdejší psychopat Kolář se svoji zálibou ve chcaní a sraní.

KATKA (Ne, 5. 3. 2023 - 02:03)

Uz pri cakani na vytah nasilu curam.Ako naschval suseda malou dcerkou.Vo vytahu cela cervena od hanby pocujem svoje curanie.Katka nejdeš na kávičku ku mne?pyta sa ma suseda

KATKA (So, 28. 1. 2023 - 05:01)

Práve teraz som sa pocurala v kocikarni.Pod teplakovimy satami mam iba tango nohavičky. Už v výťahu citim ako mi tepla moc steka po stehnách. V kocikarni som nasla vrece plne dievcenskymi vecami a plienkovymi nohavickami.

Tonda wet (So, 21. 1. 2023 - 05:01)

Já spím doma v kombinéze a počurávám se do ni a máma mi dává plenu. Je mi 42 let. A v létě mám punčocháče a počurávám se do nich. Je to vzrušující a máma pak musí prát a prát

T. (Pá, 20. 1. 2023 - 23:01)

Pochcala jsem se včera. V posteli ve spánku

ALEX (Pá, 20. 1. 2023 - 22:01)

Včera jsme byli s kámošem na pivu a když jsme se večer vraceli na koleje tak ve výtahu kámoš na mě ty vole ty ses pochcal. Já kouknu na kalhoty a fakt mokrý od shora až dolů. Vůbec jsem o tom nevěděl ani jak a kdy se mi to stalo no hrůza ale styděl jsem se před ním že normálně se mi to nikdy nestalo naposledy někdy v mateřský školce no ale fakt těch piv bylo dost tak asi příště se budu muset víc ovládat. No naštěstí kámoš měl pochopení že ať si z toho nic nedělám že to je v pohodě že kalhoty se vyperou a hlavně že o tom kromě něj nikdo neví a slíbil mi že to nikomu říkat nebude.

Mich (Ne, 30. 4. 2023 - 17:04)

Tak to se mi tuhle stalo taky, ale kámoši tam byli tři..

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 00:01)

Na počůrání je nejzajímavější to, že vám maminka sundá spodní prádélko a vy jí ukážete své genitálie. Kvůli tomu jsem se připočůrával i jako dospělý aby viděla jak jsem se jí povedl.

KATKA (St, 11. 1. 2023 - 00:01)

Vzrusuje ma curanie.Mam 20 rokov.Prvy krat som sa pocurala v 13 rokoch cez prázdniny u starkej na dedine,pamätám si to ako dnes.Mala som na sebe bavlnene nohavičky detske pančuchové nohavice cervene yeplaky.Hrala som sa sama v izbe s babikou,pri hre som zabudla na cas.Zadrziavala som v sebe moc namiesto toho abi som sa isla vycikat,na napadlo ze sa pocuram v izbe oblečená.

Default User Image
Tonny (So, 7. 10. 2023 - 07:10)

A co tě na tom vzrušuje a do čeho se počůráváš?

BadGuySendy1 (So, 14. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj napíš mi na email [email protected] rád sa s tebou porozprávam o cikaní

Pulec (St, 11. 1. 2023 - 00:01)

Ahojky rád bych si popovídal o tom mám fb Jakub nechvátal nebo [email protected]

Default User Image
Libor (St, 14. 2. 2024 - 16:02)

Klidně napiš/te na FB kdo by si chtěl psát o čůrání Libor Svatuška 

Tonda (Čt, 5. 1. 2023 - 05:01)

každé ráno brzo vstávám abych se počural a udělal do kombinézy ve které spím a pak ji vyperu a jdu do práce ale máma mi dává plenu pro jistotu

Tonda (Čt, 5. 1. 2023 - 05:01)

Pane co si vydává tě za mě nevíte můj věk a ani nic jiného přestaňte se vydávat za mě a urážet mě nevíte nic o mě laskavě ahoj Týnko jakou barvu mají tvoje oteplovacky a jak ses cítila v tom děkuji

Tonda (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

já se totiž strašně rád počurávám do punčocháčů a oteplovaček a v noci v nich spím. Je mi sice 42 let ale vzrušuje mě to. Někdy mi máma dává pleny a já do ní čurám

Týnka (Út, 3. 1. 2023 - 03:01)

Tak jsem si vzala štrample a oteplovačky a zkusila zopakovat to počůrání ,bylo to moc příjemné

Tonda (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj kde ses to udělala tak to v oteplovačach jaké máš co ti udělaly když tak

Týnka (Út, 3. 1. 2023 - 03:01)

Tak jsem si vzala štrample a oteplovačky a zkusila zopakovat to počůrání ,bylo to moc příjemné

Martin (St, 17. 8. 2022 - 00:08)

Mě se stala asi po 10 letech jedna věc je mi 17 a večer jsem šel spát a vůbec jsem nepil nic a před tím jsem si došel na WC a když jsem usnul tak asi za 2 nebo za 4 hodiny jsem se pocural protože se mi zdálo ze jsem si došel na WC a prostě jsem se pocural tak mi druhej den máma koupila pliny a dnes se to znova stalo ale už jsem mel plenu takže postel byla suchá takže Dobrý

Reklama

Přidat komentář