Reklama

Kluci a nahota doma

Linda (Út, 11. 7. 2023 - 13:07)

Syn má částečnou obřízku provedenou v jeho 6 letech, prakticky to není znát, i při erekci mu kůžička zakrývá žalud. Od jeho šesti po zákroku kluka pravidelně kontroluji, dřív častěji, teď tak jednou týdně. Na kontroly si zvykl, až před pár měsíci začal trochu uhýbat, nebo mu trvalo, oddaloval to, než si lehl a stáhl slipy. Ale jak je má dole, tak se uklidní, drží a já ho v půlminutě zkontroluji
.

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 13:07)

Váš kluk nosí slipy?? Si děláte srandu

Linda (St, 12. 7. 2023 - 14:07)

No to je teda od vás otázka. A proč by je neměl nosit? To je vidět vaše myšlenková úroveň.

Anonim (St, 12. 7. 2023 - 12:07)

Provádíte li kontrolu přirození od mala, tak to kluk snáší, nedělá cavyky. Avšak od puberty, i když je na to zvyklý, tak přece jen se většinou začíná stydět, hlavně když mu začínají chloupky. Navíc se stydí i za to, když se mu ocas napne, což nemůže ovlivnit. Mnohdy se brání, avšak jakmile má slipy stáhnuté, anebo ve vaně si jej přidržíte předkem k sobě, tak se kluk uklidní, přestane se vzpouzet, neboť ví že ho to nemine a v klidu ho můžete zkontrolovat.

Nastevnik (St, 12. 7. 2023 - 14:07)

Vážení, při kontrole je nejdůležitější erekce a to plná, prostě nadoraz. Jinak prohlídka nemá smysl. A to je pro kluka to nejhorší, že matka toto všechno uvidí. Pokud je na kontroly zvyklý odmalička, tak i v pubertě s tím vcelku nemá problém. Ale i tak mu trvá nějakou dobu, aby přijal skutečnost, že to nejintimnější na něm matka uvidí. Ale po měsíci, dvou si zvykne.

Mirka (St, 12. 7. 2023 - 12:07)

A vy kontrolujete syna?

Anonim (St, 12. 7. 2023 - 13:07)

Kontroluji ho od jeho pěti let, kdy musel podstoupit drobný zákrok. Takže zprvu pravidelně při každém koupání a pak jsem ubírala a teď jednou týdně. Bylo mu necelých 12 když se začal stydět, ale rychle jsem to vyřešila. Mluvením s ním, poukázáním na to, jak jsou kontroly důležité a vcelku si dal říct. Nejvíc účinkuje jakmile má spodní prádlo či pyžamo dole. Úplně cítím že se uklidnil, nebrání se a drží.

Mirka (St, 12. 7. 2023 - 13:07)

Kontrolujete mu teda varlata a přetahujete předkožku?

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 07:07)

Tohle je vždycky překvapivé zjištění. Většinou se očekává že bude mít zakrytý v předkožce jako naprostá většina, a místo toho je vidět odhalený žalud. Jednou takhle kamarád se šel vykoupat bez plavek a když vylezl tak mě to dost překvapilo že měl odhalený žalud a oblékl se aniž by ho zakryl. Nedlouho poté jsem to také tak začal nosit a také mám pocit že pro kdekoho je to nečekané zjištění

Alina (Út, 11. 7. 2023 - 08:07)

Syn jej má v klidu zakrytý předkožkou a zjistila jsem při načapání, že má žalud krytý předkožkou i při plné erekci.

Mirka (Út, 11. 7. 2023 - 08:07)

to prý ničemu nevadí pokud nemá problémy s přetahováním

Nastevnik (Út, 11. 7. 2023 - 09:07)

To vůbec ničemu nevadí jak správně píšeš. Právě naopak, je li žalud krytý předkožkou i při erekci, tak to přináší o mnoho víc možností při sebeuspokojování u těchto mladých. Prostě zkouší různé techniky, těch je fakt desítka a využijí toho při pozdějším sexuálním životě.

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 18:07)

Já to tak měl a zkusil jsem různé způsoby jak se uspokojit. A nakonec jsem ji pak začal nosit trvale staženou za.

Alina (Út, 11. 7. 2023 - 06:07)

Je dobře když matka ví jak na tom syn je, už od mala jej kontroluju, teď jenom dvakrát do měsíce, ale aspoň vím, že nemá žádné problémy. A taky vidím jak se mu to pohlaví mění. V klidu jej má úplně dětského a byl to poprvé až šok, když jsem ho přistihla jak si s ním hrál. Měl jej jak svíčku, napřímeného. V tom věku mi to přišlo až nějak moc, ale i v začínající pubertě je mají kluci už slušné.

Milánek ze Žatce (Po, 26. 6. 2023 - 16:06)

Já mám jiný příhody; mě jednou vlezli na moji plochu, hezky ukrytou 2 puberťáci a svlíkli trika a koupali se v kraťasích, když vylezli, jsem řekl, že je to nezdravý, klidně ať sundaj ty kraťasy, že to znám taky z dospívání, kluci chvilku váhali a pak šli kraťásky i s trenclema dolů a pak si vyváděli ve vodě jak je libo, ještě jsme se se seznámily blíž na nudipláže

Pepánek z Prahy (Po, 26. 6. 2023 - 20:06)

Ty musíš být asi pěkný buzík :-)

Anonym (Út, 20. 6. 2023 - 17:06)

Vždycky jsem chtěl chodit doma nahý ale strašně se stydím před mámou vím že mě nahého viděla atd ale i tak. Kdybych před ni dostal erekci tak mě trefí a taky se bojím 15ti leté prohlídky má někdo nějaký zkušenosti?

Anonym (Út, 20. 6. 2023 - 17:06)

Vždycky jsem chtěl chodit doma nahý ale strašně se stydím před mámou vím že mě nahého viděla atd ale i tak. Kdybych před ni dostal erekci tak mě trefí a taky se bojím 15ti leté prohlídky má někdo nějaký zkušenosti?

Návštěvník (Po, 26. 6. 2023 - 07:06)

Ze aj verite tym hlupostiam

Vendula (Ne, 25. 6. 2023 - 20:06)

U nás doma a na zahradě platí že holky plavky nosí, kluci ne :)

Reklama

Přidat komentář