Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 22:07)

A jen jsem se ptal, proč nechceš být za jakou tě považují, abych si udělal představu o tobě. No to asi ne, protože by to vědělo dost lidí a u spolužáků a sousedů i dost, se kterými by jsi se potkávala nadále, jedině že by jsi byla v devítce a šla na střední. A kdyby jsi si mohla vybrat, tak před kým a při jaké příležitosti by jsi se nejraději počůrala?

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 22:07)

A jen jsem se ptal, proč nechceš být za jakou tě považují, abych si udělal představu o tobě. No to asi ne, protože by to vědělo dost lidí a u spolužáků a sousedů i dost, se kterými by jsi se potkávala nadále, jedině že by jsi byla v devítce a šla na střední. A kdyby jsi si mohla vybrat, tak před kým a při jaké příležitosti by jsi se nejraději počůrala?

Monika (So, 5. 8. 2023 - 15:08)

Prostě chci být jen normální holka která není dokonalá. Devítku mám před sebou tak by to tak nevadilo a určitě by ten posměch netrval věčně i když by to určitě někdo sem tam vytáhnul. A před kým bych se počůrala? Nejraději asi na tom táboře před cizími lidmi. I když v představě před jednou spolužačkou která mě moc nemusí, ale to raději doopravdy ne, to by věděli úplně všichni.

Tonny (Ne, 6. 8. 2023 - 10:08)

Nebo se tak postupně začni chovat a když uděláš chybu, tak prostě řekni, že i ty děláš chyby. Ale i tak se můžeš počůrat jak třeba na táboře, kdy by jsi to pustila, tak třeba doma v posteli. A kdyby jsi se pomočila ve škole, tak by se to k té spolužačce dostalo. Pokud si chceš vyzkoušet jaké to je , tak se můžeš počůrat, když nebudou doma, v kalhotkách a třeba kraťasích ve vaně/sprchovém koutě a pak to oblečení omyješ vodou a sprcháčem a třeba kdyby jsi to dala sušit, tak my se tě mohli zeptat jestli jsi to nestihla na záchod a tak by jsi to taky mohla vyřešit, že nejsi ta dokonalá a nestihla jsi to na záchod.

Monika (Ne, 6. 8. 2023 - 11:08)

Tak jestli se ještě dostanu příští rok na tábor, tak to možná zkusím. K počůrání přímo ve škole bych asi odvahu nesebrala i když to by teda nenechalo na pochybách vůbec nikoho že nejsem bezchybná. Jinak si nepotřebuju zkoušet jaké to je, už jsem doma lecos zkoušela a párkrát se mi stalo, že jsem si trošku cvrcnkla, jako asi každé holce.

Tonny (Ne, 6. 8. 2023 - 12:08)

Pokud to chceš udělat, tak jdi do toho. Tak by to byl způsob, jak by mohli zjistit, že nejsi dokonalá, když by jsi se počůrala ve vaně, jako že jsi to nestihla, ale tu podlahu "jsi umyla". No slyšel jsem o tom, ale nevím, proč se to holkám stává, že si ucvrnknou do kalhotek.

Monika (Ne, 6. 8. 2023 - 14:08)

Na tom táboře do toho asi opravdu půjdu ale je to pořád rok čekání. Ve škole to asi nedám, to by věděli úplně všichni a byla by to až moc velká potupa. A udělat to jen před rodiči nemá žádný smysl. Tak my to máme s čůraním trochu složitější než kluci a než se člověk dostane na vhodné místo a svlékne ze sebe všechno potřebné, tak se může stát, že už je trošku pozdě a je to na výměnu kalhotek.

Tonny (Ne, 6. 8. 2023 - 15:08)

Myslel jsem samozřejmě na táboře ať to zkusíš, ve škole rozhodně ne. Tak neměli by tě za tu dokonalou holku a když ne přímo před nimi tak ve vaně a tvrdit, že jsi nestihla doběhnout. Tak někdy to i muži stihnou jen tak tak a někdy, jak už je potřeba moc velká, tak radši budou trochu vidět. A co jsi si zkoušela viz ten příspěvek před tímhle.

Monika (Ne, 6. 8. 2023 - 21:08)

Tábor se zdá jako dobrý nápad. Jak už jsem psala, jen před rodiči to nemá smysl. A nemůžeš popřít, že kluci to mají mnohem jednodušší. A co jsem zkoušela, tak různě, nejdřív když jsem byla mladší tak jsem si zkoušela nalít do kalhotek teplou vodu, pak to i různě pouštět ale o tom se tady nechci rozepisovat.

Tonny (Po, 7. 8. 2023 - 17:08)

Pokud je to jedno, že tě uvidí i kluci, tak proč ne, ale může se to některým i líbit. Většinou mají i když někteří taky nechtějí být vidět jako já, ale když potřebuji až moc, tak skoro kdekoliv jdu. A co je příjemnější teplá voda nebo moč?

Monika (So, 12. 8. 2023 - 16:08)

Tak určitě mě uvidí hlavně holky, když to pustím v noci ale je mi jasné, že se to rozkecá a bude to trapas, ale to už se s tím budu muset nějak smířit. A experimenty byly zajímavé tak i tak ale když to jde samo, je to jednodušší.

zan (So, 12. 8. 2023 - 17:08)

a chodíš třeba někdy s holkama si někam sednout nebo třeba spíš u nějaké přes noc? že by si to zkusila tam. a škoda že tě to nenapadlo před táborem. tam by to bylo super to zkusit no.

Monika (Ne, 13. 8. 2023 - 13:08)

Jo občas si chodíme s holkama sednout. Ale moc u sebe nepřespáváme a nerada bych u nějaké kámošky něco zničila. Letos jsem na tábor nejela, jinak bych do toho šla.

zan (Ne, 13. 8. 2023 - 17:08)

ok dobře a co to zkusit třeba jak pujdeš dom po nějakém sezení s holkama? a chodíš sama nebo jdou kus cesty holky s tebou?

Lucka (Ne, 6. 8. 2023 - 14:08)

Pokud můžu radit, tak ve škole to fakt nezkoušej, sama jsem si takhle zadělala na pořádný trapas.

Monika (Ne, 6. 8. 2023 - 21:08)

Ne, ve škole do toho nepůjdu.

Tonny (Ne, 6. 8. 2023 - 15:08)

A jaký trapas se stal tvojí kamarádce, že jsi se pak počůrala ve škole?

Tonda (Ne, 30. 7. 2023 - 16:07)

Ahoj Moni chtěl bych se zeptat jestli mívas nějaké zimní oblečení ty máš v plánu se do něčeho počůrat moc děkuji

Tonny (Ne, 30. 7. 2023 - 15:07)

To se může stát i dospělému, že to nestihne a párkrát jsem to stihnul taky jen tak tak. A proč nechceš být tak hodná holčička a tak perfektní a dospělá jak si myslí, že jsi? Třeba ve škole v sedmičce, kdy jsem po hodině skoro utíkal, abych to stihnul a břicho jsem měl dost nafouklé. A nebo jak jsem studoval v novém městě a neměl jsem čas si zajet odskočit na veřejný, ale musel jsem zajet dál do školy. A někdy to musím řešit, že jdu za strom, ale to jen v noci nebo aspoň za více stromů a keř.

Monika (Ne, 30. 7. 2023 - 21:07)

Asi netušíš jak je náročné se neustále hlídat, nevyčnívat a plnit všechno co si rodiče přejí. Asi nemám sílu jinak říct že už to tak nechci a že taková skvělá nejsem. Neříkám že jsem nikdy mokro v kalhotkách neměla ale ne nijak nápadně.

Reklama

Přidat komentář