Reklama

Chodíte nazí doma?

Default User Image
Kristýna (So, 7. 10. 2023 - 09:10)

Já doma nosím dlouhé černé tričko pod zadek. Bez podprsenky a bez kalhotek.

Default User Image
kunda Radka, ulice Kundratka, Praha 8 (So, 16. 9. 2023 - 09:09)

Pořád ještě je teplo, tak jsem doma pořád nahá. Až se ochladí, zatopím a budu také nahá.

Default User Image
Honza (Út, 19. 9. 2023 - 14:09)

Jo nahota je úžasná mám to úplně stejně 

Default User Image
Honza (St, 13. 9. 2023 - 07:09)

Já doma pořád chodím nahý a vůbec mi to nepřijde jako něco divného. 

Default User Image
Honza (St, 13. 9. 2023 - 08:09)

Rád bych přišel k někomu na návštěvu kde je nahota úplně běžná věc.  

Default User Image
Ľubo (Út, 13. 2. 2024 - 07:02)

U nás je to samozrejme zo začiatku sa znami divili ale uz si zvykli

Default User Image
Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 16:02)

Budeš vítaný

Default User Image
Lucián (So, 4. 11. 2023 - 13:11)

Môžeš prísť.ja doma hlavne v lete zásadne chodím nahý tak isto nahý spávam.manželka v lete ma na sebe len tričko bez spodného prádla ktoré viac odhaľuje ako zahaľuje.Také tričko používam ja v zime.Zo začiatku jej moja nahota vadila ale nie preto že som doma nahý ale vadilo jej hlavne to že som akosi zabúdal že som nahý a stávalo sa že ak niekto zazvonil otvoril som nahý alebo ak treba niečo z vonkajšej špajze či z balkóna idem pre to nahý.Chcela to u mňa riešiť šokom prišla domov z kolegyňami mysliac si že sa oblečiem na mňa to nezabralo.Urobila druhý pokus.Bol u nás môj kamarát prišla domov videla ma že aj pri kamarátovi som nahý.Ako neskôr povedala urobila to z trucu ako sa mi bude páčiť ak bude pred návštevou nahá.Keď ma pred kamarátom videla nahého povedala že je veľký híc a pomaly sa vyzliekla nevydržala dlho zmizla do kuchyne.O chvíľu sa vrátila s kávou videl som že sa hanbí.Keď zistila že nič nevravím sadla si oproti z roztiahnutými nohami aby sme videli jej nádheru.U mňa to malo opačný efekt ako očakávala myslela že budem protestovať namiesto toho mňa to vzrušovalo až natoľko že sa penis postavil a hneď na to som ejakuloval.Jej nahota pred cudzím mužom ma vzrušovala.Od vtedy už nevolá kamarátky ani kolegyne na návštevu.Ale ak sa jedna o pánsku návštevu vtedy sa mi prispôsobí a sme obaja pred návštevou nahý.Jej námietky že bude pred nimi  nahá ako som ja kým sa neumravnim jej nepomáha práve naopak páči sa mi to.Ak by som ju požiadal ja aby bola pri návšteve nahá striktne by odmietla ako  ju poznám.Tak si aspoň myslí že ak bude nahá prejde ma to.zistila že to nepomáha tak už má na sebe tričko bez podprsenky a spodného prádla.Ale v tom je viac sexi ako keď je celkom nahá a páči sa miete viac-Po takej návšteve máme vášnivy sex.

Default User Image
Karolina (St, 20. 9. 2023 - 01:09)

Ale to by jsi musel být nahý i ty před holkami 6, 10 a 13 let. A nesměl by jsi se stydět za stojícího ptáka.

Default User Image
Zdeněk (Ne, 11. 2. 2024 - 21:02)

Já bych na takovou návštěvu přišel rád. Napiš mi na [email protected]

Default User Image
Zdeněk (Ne, 11. 2. 2024 - 21:02)

Já bych na takovou návštěvu přišel rád. Napiš mi na [email protected]

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 15:07)

Trápí tě nějaký problém, chceš se někomu svěřit. Od toho je tu Tonda Svačina. Stačí napsat na e-mail: [email protected]

Eva (St, 21. 6. 2023 - 20:06)

Doma jsme s klukem úplně nazí a nazí se opalujeme na zahradě a koupeme v bazénu. Není na nás odnikud vidět. Možná z vrtulníku, ale ten nad námi zase tak často nelétá.

Default User Image
Honza (St, 13. 9. 2023 - 08:09)

Hned bych se přidal k vám 

AxA (Čt, 17. 8. 2023 - 17:08)

Zdravím,
pokud Vás baví výtvarné umění, budu moc rád, když se mrknete na instagram @grohman_filip
Budu rád za sledování mého profilu, komentář a jistě i za Vás názor, předem děkuji.

Milena (St, 3. 5. 2023 - 17:05)

Já chodím doma nahá v létě. Je pěkné jak vnoučkovi pořád stojí a prohlíží si mě. Je mu 6 let a má toho malého šulínka stále v pozoru šikula. Také běhá kolem nahatý.

Default User Image
Honza (St, 13. 9. 2023 - 08:09)

Také bych běhal jako vnouček 

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 16:05)

Mi v létě doma jen v tričku a v zimě jen v mikině s kapucí 3XL. Doma prostě větráme. Ale ta moje odvážlivka už šla v létě večer jen v mikině do kina a i na nákup. Má ji dost velkou a tak není potřeba mít na sobě něco jiného. Já musím uznat, že je to skvělý módní nápad.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 17:05)

No, ono odsud posud. Moje tchyně je naostro bez kalhotek a nosí krátké domácí šaty. Když se pro něco natáhne, nebo ohne, tak odhalí celý spodek. Protože je pořád pěkná, tak je to docela rajcovní. Manželka jí nadává, že mi tím odhalováním dělá laskominy, protože vidí, že mám ztopořený penis.

Návštěvník (So, 20. 5. 2023 - 18:05)

Už by tchýně měla být trochu soudná, u mladé bych nic nenamítal, ale tohle fakt ne.

Reklama

Přidat komentář