Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Ahojjak (So, 7. 1. 2023 - 23:01)

Hledam nekoho s kym bych si mohl psat o pokakavani

Nikola (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Já pamatuju, že před pár lety se v metru brutálně posral nějaký bezdomovec, takže kvůli tomu to metro zavřeli.

Honza (So, 7. 1. 2023 - 06:01)

Já jsem se nehorázně a zákeřně zesral minulej měsíc. Stavil jsem se na čerpací stanici Hrubý kousek za Prahou a dal jsem si vohřátej kuřecí řízek, tabulku čokolády Geisha dark a malou PETku studenýho citrónovýho čaje. Nic zlýho jsem netušil. Asi za hodinu jsem jel autem domu a v tu chvíli mě začlo bolet břicho. Nejdřiv jsem tomu nevěnoval pozornost, ale když to nechtělo přestat, usoudil jsem, že se musim stavit zase na jiný benzince se vysrat, protože až domu bych to nevydržel. No a výsledek byl ten, že jsem to nevydržel ani k tý benzince... Tak jsem zesranej vylez u tý benzinky z auta a šel do lesa to dostat. Bylo to ráno za tmy, nikde nikdo. Taky byl sníh a mráz. S vyšpulenou holou prdelí to nebylo dvakrát příjemný, ale zase jsem si aspoň moh nabrat sníh a vytřít si prdel a taky trochu sněhu naházet do posranejch trenek a kalhot, aby to tolik nesmrdělo. A v tomdle stavu jsem dojel domu, aniž by mě někdo viděl a ventil. Doma jsem to dal do cajku. Netřeba zdůrazňovat, že vod tý doby už jsem si vohřátej kuřecí řízek a tabulku čokolády Geisha dark znova nedal.

Kikina (Čt, 5. 1. 2023 - 15:01)

Tak jasně že jsem to nepsala to je jasný snad každému kdo je příčetný :0) Jinak já se z toho nového mailu určitě ozvu a napíšu tak aby bylo jasné že jsem to já ale poprosím o strpení. Postupně obnovuji staré kontakty a na všechny se dostane.

Z4 (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj, už jsem myslel, že jsi se ztratila. Ano, ještě žiju a nepíšu raději původní přezdívku. Každopádně přístup do soukromého e-mailu, ze kterého jsem ti psal jsem neztratil, tak mi tam napiš, rád obnovím kontakt. Z4

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 19:01)

https://www.amazon.com/How-I-Became-Scat-Girl-ebook/dp/B01GF5OL4Y příručka pro ženy, jak se stát dokonalou bohyní mužských srdcí

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 18:01)

Povinná četba pro holky, co na to říkáš Kiki? https://www.amazon.com/Pooping-My-Panties-Angie-Lee-ebook/dp/B07KSRJK21

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 13:01)

o tom pokakání jo ale málokdy jsem slyšel aby někdo z vlastní stolice ještě hodil šavli

Pavkol (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

přesně tak něco podobného napsal o loňských letních prádzninách Karel

Kiki (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

Já jsem se dnes ráno pořádně zesrala na hajzlu v práci. ihned po dosednutí ze mne za doprovodu strašlivých zvuků vylétla pořádná várka sraček. Ihned poté mne zachvátily strašlivé křeče a začala jsem velice hlasitě krkat. Musela jsem vstát, otočit se čelem k míse a do toho nasraného hajzlu jsem za doprovodu hlasitého dávení a říhání nazvracela tři veliké porce blitů. Místností se šířil strašlivý smrad. Byl to smrad z hoven a blitů. Poté, co jsem blití a sraní dokončila jsem si utřela posranou prdel a poblitá ústa a hajzl jsem opustila.

Hovno mil (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

Nikdo není tak blbej, aby nepoznal, že tohle Kikina nepsala, dementní chcípáku.

David (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

A proč si myslíš, že to Kikina nepsala? Myslíš si, že se jí to nemohlo stát? Já si myslím, že takové věci se můžou přihodit komukoliv, ani se nenaděje.

Vašek (Út, 3. 1. 2023 - 22:01)

No, nakukuju sem už hodně zřídka, ale tady bych měl ten pocit taky. Historicky Kiki sice nijak netajila, že je pěkně cáklá, ale co si jen tak vybavím, tak nikdy nepsala takhle hrubě. Byly to sice pěkné úlety, jak popisovala její dobrodružství, ale ten projev měl přesto určitou úroveň. Tohle je jak od ochlasty ze čtvrté cenové.

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

Vše se dá přežít, taky mám za sebou bolestný rozchod, ale co bych nepřežil, kdyby si přestala kakat, alespoň a ještěže tak, že tě to nepustilo, krásko v plných kalhotkách.

Pavkol (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

tak to tě taky lituju. já bych to taky radši viděl v záchodě nebo v přírodě než v oděvu ale chápu a respektuju že jsme každý jiný a neodsuzuju tě za to. ale i tak tě mám svým způsobem rád kiki za to že ses mě snažila zastat

Scatlover (Ne, 1. 1. 2023 - 01:01)

Cože? Single? Pamatuješ si ještě na mou e-mail adresu, [email protected]? Můžem aspoň pokecat třeba po letech jestli chceš

Kikina (Ne, 1. 1. 2023 - 14:01)

Já už do té staré mailové adresy nemám přístup. Můj ex přítel mě tam odříznul takže tam určitě nepiš pokud nechceš aby ti jako odpověď přišla smršť nadávek. Založila jsem si k tomu účelu nový mail tak bych se eventuálně ozvala z něj jenom abys nebyl překvapen. Je toho hodně co mám za tu dobu za sebou ale to když tak až soukromě.

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

Napiš prosím Kiki [email protected], jsem tvůj dlouholetý a věrný fanoušek, moc rád bych s tebou zase obnovil kontakt, bude se těšit

asdf (Ne, 1. 1. 2023 - 15:01)

Tak to je mi líto. Přitom podle toho, co jsi tu psala dříve, to vypadalo, že je tvůj přítel tolerantní. A on se z něj vyklubal magor...

Kikina (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Bohužel všechno bylo až tak moc idylické a zalité sluncem že mě můj instinkt měl varovat. Ale to tady na veřejné diskuzi fakt nechci rozebírat. Už je to za mnou a jestli platí že co tě nezabije to tě posílí tak řekněme že já už asi silnější fakt nebudu.

Reklama

Přidat komentář