Reklama

Liposukce

Renata (Čt, 23. 2. 2006 - 22:02)

Kamila ví přesně o čem to je. Liposukce vám,holky, tělo zničí. Kamilo, kdybych ti napsala svůj mejl, ozvala by ses mně? Že bysme si napsaly trochu víc. Jak chceš, nechám to na tobě. Měj se fajn, jestli to po lipo vůbec jde. Ale musí to jít.

Lucie (Čt, 23. 2. 2006 - 10:02)

Kamilo, a co jsi si nechala odsát? Já bych si chtěla nechat odsát stehna a boky. Jak dlouho jsi po zákroku? Kde jsi byla a kolik Tě stál?
Díky.

Kamila (Čt, 23. 2. 2006 - 10:02)

Mám za sebou hodně špatnou liposukci a náslédné tři opravy souhlasím s Renatou mám zničené tělo/prohkubně,boule/.
Oblečená jsem celkom fajn,ale stydím se svlíknout i před vlastním mužem.
Moje rozměry 172/63 40let prsa 99 pas 70 boky 99. ale v plavkách ze zadu a z boku je to hruza už jsem zkisila vše na vyhlazaní nefunguje nic.Všechno bych chtela vrátit.
ahoj Kamila

Renata (St, 22. 2. 2006 - 21:02)

Schválně se všichni, co se na to chystáte, zkuste zeptat nějakého maséra. Vždyt to koneckonců nemusí být Váš známý, jak lidi po liposukcích dopadli. Já nejsem sama.

Renata (St, 22. 2. 2006 - 20:02)

Mám to za sebou, vím, o čem mluvím. Už je to rok a půl, prošla jsem od té doby peklem, lituju, nže to vůbec začalo existovat,ty liposukce. Mám známýho maséra, kterýho jsem poznala až PO a říkal, že neštastnejch je hodně lidí. Jo a co se týče těch spokojených názorů, co jsou v diskuzích,prý to tam vkládají i ctění pl. chirurgové. No nevím, jak to s tímto je. Jinak mně na můj inzerát, co jsem si dávala, odpovědělo dost a dost lidí, kteří tím prošli a od té doby pro ně skončila radost. Veškerá!!!,protože mají zničenýtělo!!! Berte to všichni jako varování a ty, Milčo, hod zálohu za hlavu a nechod na to. Omlouvám se, že tady nebudu psát víc.

Návštěvník (St, 22. 2. 2006 - 19:02)

Ahoj Renčo, dík za odpověď. Troch jsi mě vylekala. Proč tak rezolutní názor? Máš špatnou zkušenost. Pročítám tyhle stránky už dost dlouho, je tu přece i dost povzbudivých mailů. Jsem objednaná, budou mi liposunkcí za poměrně málo peněz odstraňovat hematom, který mám na stehně rok a půl po pádu z kola. A při té příležitosti jsem se domluvila s doktorem, že pokud to půjde dobře a budu to dobře snášet, nechám si trošku i z druhé nohy a vnitřních stehen. Byl to takovej tajnej sen, ale nebýt toho hematomu, tak bych se na to nikdy neodhodlala. Napiš, prosím, víc. Proč tak rezolutně? Milča

Renata (St, 22. 2. 2006 - 18:02)

Ahoj Milčo, být tebou, tak do toho nejdu. Nevím sice, jak jsi na tom, ale liposukce ti může udělat ze života peklo. To myslím smrtelně vážně, odřekni to.

Milča (Út, 21. 2. 2006 - 23:02)

Čau holky, tak to tady pár týdnů pročítám a mám trošku smíšený pocity. Ale co naplat, už jsem se rozhodla, dnes je úterý, v pátek JDU NA TO! Trochu se bojím a docela i těším. Nebojím se bolesti, to snad zvládnu. Ale těch komplikací (otoky, nerovnosti...), o kterých se tu dá přečíst dost a dost.
Máte některá zkušenost s klinikou Body v Brně? Jestli jo, napište. Dík.

alena (Po, 20. 2. 2006 - 15:02)

ahoj,rada bych sla na liposukci vnejsich a vnitrich stran stehen,zadecku,kolen a bricha. a chci se zeptat,kde je nejlepsi klinika a kolik by to stalo?predem dekujiza odpoved

Jana (Út, 30. 8. 2005 - 15:08)

Plastická chirurgie, která má dobré výsledky a také nabízí ubytování..... Já jsem byla velmi spokojená...vše proběhlo bez komplikací.Ahoj Jana

Dana (Po, 6. 6. 2005 - 23:06)

¨lákám tě na liposukci IV, kde to jede zčerstva.Jestli mohu poradit až se dorveš k disküzím, tak se ti rozkliknou všecny diskuze, objeví se ti tam šechna témata, která jsou právě živá. klikni na "vybrat" a tam přehled,diskuzí odle dat, počtu příspěvků, tak hned víš, ko kdy am byl, v kolik, a jsi prostě obraze.Tam ti okamžitě někdo zareaguje, poradí nebo i nadá ! v tom dobrém, samozřejmě, jsme všehny na stejné lodi a jak je vidět potřebujem si o tom nejen pokecat, ale porovnávat také své zkušenosti,a poradit těm tápajím začátečíkům, ab&;255; eopakoaly naše chyby.Ta moje zkušenost je děsivá, a až našetřím valím k Foldynövi do Hävířva, jelikož tam jsem výsledky viděla na vlastí oči, žádné fotky, a ne jeden. Cena přiměřená, péče výborná, a personálu po tom, co jsem viděla a slyšela ( a před tím na vlastním těle zkusila!)prostě věřím.S čím mne doslova naštvali u Lucáka tak Foldynu budu ¨budu ¨prosit abyspravil spravitelné a přobraů l tpu ta pas a pré břich.Taky mně to mohli už navrhnout u Lucáka, když mně viděl, a mne to blba tenkrát nenapadlo V CA- a jen spodí břiho - kdyby jenom špitnul,že je možné to udělat najednu, byla jsem ušetřena dalších týdnů , ba měsíců stresu.a bolesti.Teď se chystám k Foldnovi na podzim, až našetřím, protože s tak hrbatým, nerovnorným a stále nabobtaným břichem se nehodlám smířit.Teď tu po čtyřeh měsících sedím v öblečku, a už nenadávám. Už jsem zkácená z celé akce, a nesmírně, hluboce a čertovsk&;255; nasraná!

Dana (Po, 6. 6. 2005 - 14:06)

téměř tytéž zkušenosti mám s klinikou dr. Lucáka v Ostravě.Vědět tenkrát, co vím dneska!Ani kdyby mně platili oni, bych tam nešla!!!Jinak diskuze frčí na liposukci IV.

Machatova Z. (Ne, 5. 6. 2005 - 18:06)

Vážení,byla jsem koncem února 2005 na lisposukci tří oblastí najednou - vnější a vnitřní stehna a kolena. Dlouho jsem pečlivě vybírala, obešla jsem 3 kliniky v Praze a nakonec na mě nejlépe zapůsobila klinika regionální v Ústí nad Labem pod vedením MUDr. Blanky Vraspírové. Nicméně výsledek je dost žalozný. Přestože při úvodní konzultaci mi slibovali vysátí 3-4 mm kanylou,s výborným efektem a 6 týdením nošením elastického prádla bez potřeby masáží, výsledek byl úplně opačný.Ale abych začla od začátku. V den nástupu na výkon mě doprovázela maminka se sestrou, které jsou z opačného koutu ČR. To jsem ale netušila, že budou hrubě vykázány nejen z pokoje, ale také z kliniky. Odmítali je pustit za mnou.Proto jsem nahá s andělem s nimi seděla v čekárně mezi ostatními pacienty kliniky. Nicméně po výkonu za mnou vůbec nikdo nesměl (přespávala jsem přes noc na klinice), ani přítel, ani rodiče, doktorka se přišla podívat jedenkrát z rychlíku, když šla za jinou pacientkou, přístup byl, jak když nejdete na operaci za 33 000 Kč, ale zadarmo do státního špitálu. Pooperační průběh jsem měla zkomplikovaný tím, že jsem každou čtvrtihonu zvracela po narkóze a po takto strávené noci a infuzích mě ráno navšívila naštvaná doktorka Vraspírová a velice nepříjemně mi naznačila, ať se seberu a vypadnu, neboť nechápe co to tam předvádím se zvracením. Bolest byla velká, ale s tou jsem počítala. Nicméně jsem se moc těšila na dobu, až mi bolesti pominou a budu moci normálně existuovat s pěknou postavou. Bohužel už od začátku se rýsovalo to, že to s dokonalou postavou nebude tak slavné. Ihned po operaci mi bylo sděleno, že kalhoty budu nosit ne šest týdnů, ale alespoň tři měsíce s uklidněním, že jiní tlustší nosí i půl roku a že musím pravidelně masírovat. No překvapená jsem byla. Jizvy nebyly dle údajně použitých kanyl 3 - 4 mm široké, ale 1,2 cm, takže jsem začala nabývat pocitu, že na mě použili daleko tlustší kanyly. Po opadu otoků jsem s hrůzou zjisitla, že ta nejdůležitější oblast - a to vnější stehna jsou sice opticky menší, nicméně samý hrbol, propadlá - více vybraná místa a naopak - banány pod hýžděmi mi zůstaly a naopak se zvýraznily. Ve finále stejně nemůžu jít mezi lidmi do plavek, protože jak řekl můj přítel, mám teď nohy jak 60. letá důchodkyně - jako pytel brambor. Opravdu jsem to obrečela, protožu ty peníze, neschopnost a bolest jsem protrpěla zbytečně, nemluvě o tom, že jsem tehdy i zvracela krev.Na výsledné kontrole mi paní doktorka poté, co jsem jí sdělila mojí nespokojenost s výsledkem řekla, že nikdo nemůže dopředu říci, jak se kdo hojí, a že já asi špatně, a že jsem asi nemasírovala, a že si mám ty místa, kde mi nechala tuky rozmasírovat do oblastí, kde tuky nejsou - taková blbost. Takže Vás všechny, kdo chcete jít na liposukci a náhodu jdete k MUDr. Vraspírové upřímně varuji, neboť paní doktora sice dělá vše, ale asi nic neumí dobře.Jinak jsem si také nechala při zákroku vyndat pihu na zadách s tím, že nebudu mít po zásahu plastického chirurga žádnou jizvu - tedy malou. Nicméně, stehy hned druhý den praskly, jizva se rozhlezla a teď jí mám větší než samotnou pihu - a to jsem připlatila 1000 Kč.Všechny Vás zdraví zklamaná Z.

Veruš (Út, 24. 5. 2005 - 14:05)

ahoj můžete mi prosím zaslat odkaz na liposukci III anebo lipobabinec? Děkuji

gabriela (So, 5. 3. 2005 - 10:03)

dobry den vsichni kdo jste podstoupili liposukci bricha v tumescencni analgezii. chtela bych tento zakrak podstoupit a potrebuju poradit kam se mam obratit, kdo ma dobre zkusenosti a tak? nema nekdo zkusenosti s klinikou Medicomb BK sro.?? uvitam co nejdriv jakekoli rady , dekuji vam vsem moc!!!gabca

danaII (Čt, 24. 2. 2005 - 12:02)

Ahoj,diskutujeme na chatu II i III.Zdravím holky.

Zuza (St, 23. 2. 2005 - 19:02)

Jee holky :-)))), konal se tu presun a to uz nekolikaty, takze vas zvu na diskuzi LIPOSUKCE III. Ale i na Lipobabinci a Lipusukci II. je hodne informaci.Po deseti dnech jeste nebyva nic videt, jsou tam otoky, vydrz jeste par tydnu, kazdym dnem to bude o neco lepsi.

Simča (St, 23. 2. 2005 - 17:02)

Prosím o radu, kdy jsou po lipce stehen vidět první výsledky??? Jsem 10 dní po a jestě nic. Spíš je mám nateklé a na objemu mám zatím více než před lipkou. Je to normální? Kolik cm se počítá jako optimální úbytek. Děkuji za každou zkušenost.

verka (St, 23. 2. 2005 - 17:02)

ahoj, u Janika jsem podstoupila liposukci bricha a boku, ceka me ted liposukce celych stehen. Bolesti byly priserne, fakt desne. petra

sylva (Po, 6. 12. 2004 - 20:12)

Ahoj Sametko,cetla jsem Tvuj dopis a jsem zvedava jak Jsi po operaci dopadla. Ja mam termin v lednu.Prosim Te odepis.Dekuji Cau Sylva

Reklama

Přidat komentář