Reklama

Výprask vařečkou

Zrušit (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Přestaňte lhát a zrušte tuto skupinu. Nahlašuji zde všechny nevhodné a násilné komentáře. Pokud to nepomůže, budu muset v zájmu dětí zavolat OSPOD. Dneska jsem napsala i správcům této skupiny a všechno se smaže. Naštěstí. Teď chodím komentář po komentáři a nahlašuji. Snad to pomůže aspoň něčemu. A hlavně těm nebohým dětem. Bohužel mám strach, aby to něčemu pomohlo. Snad ano. Už sem nikdo nepište, ať mi nepřiděláváte práci. Děkuji všem za spolupráci.

, (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

Copak vy jste nedostaval na zadek když jste zlobil? Podle mě na tom není nic špatného když dítě dostane lehkých 5 na holou když zlobí to snad nemůže být o tyrani ani řeč.

, (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

Tak jsem nechoďte vy jako 5 lehkých placnuti je pouze výchovných to nemůže být vedeno jako tyrani.

Zrušit (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Dobrý den, zrušte tuto diskuzi. Stává se zde nevhodné místo na popis sadomasochistických příspěvků a to je neodpustitelné.

Tom (Út, 16. 5. 2023 - 20:05)

Nedávno dostala poprvé na zadek naše Míša. Je jí devět a nikdy jsme ji nebili, ale poslední dobou byla dost drzá a odmlouvala, tak jsme se domluvili, že dostane. Došel jsem pro takovou lehkou placatou vařečku, chytil jsem Míšu, stáhnul jsem jí legíny a naplácal jí přes kalhotky asi dvacet. Dost ječela, ale bylo to nutný. Byla hodně překvapená, jak to taky může být. Od té doby je to zase naše zlatíčko a myslím, že to nebude už potřeba. Ale vařečka je v šuplíku pořád.

Jirka (St, 17. 5. 2023 - 11:05)

A měl jste jí přes koleno nebo vestoje jste jí dal?

Tom (Čt, 18. 5. 2023 - 17:05)

Stáhnul jsem jí ty legíny a pak jsem ji chytil ve stoje pod paží a naplácal jsem jí tou vařečkou, ale spíš tak zlehka. Milujeme ji a nehodláme ji bít tak, aby ji to fakt bolelo a traumatizovalo. I tak to zafungovalo (stud a ponížení) a mám pocit, že už to nikdy nebudu muset udělat znovu. Ani nechci, i já mám v sobě určitý pocit viny, nebo jak to říct. Miluju naši Míšu a za nic na světě bych ji nedal. Ale na prdel prostě zasloužila, no.

E (Ne, 14. 5. 2023 - 15:05)

Je mi z Vaší diskuze vážně smutno. Tomu opravdu věříte, že se stalo? Vždyť je to jen Vaše fantazie. Sama jsem nedávno dostala na zadek a opravdu si nedovedu představit tady o tom psát a dělat z toho takové scifi...

Jirka (Ne, 14. 5. 2023 - 21:05)

Tak nám řekni ČÍM jsi dostala,.......

E (Út, 16. 5. 2023 - 14:05)

A my si tykáme od kdy? K tomu tím nedávno jsem myslela třeba před 10 lety jako dítě. Tohle řeším čistě z nechutě k této diskuzi, kterou jsem náhodou našla. Naštěstí je nahlášena a brzo snad i zrušena, uchyláci.

Karel (Út, 16. 5. 2023 - 18:05)

Tak co udělá se nová :-D :-D

Stanislav (Út, 16. 5. 2023 - 15:05)

Polovina příspěvků je asi pravdivá a běžná ze života, ale ta druhá, tu píší úchyláci co nemají těti zato mají bujnou fantazii. Styďte se, že takto vůbec přemýšlíte.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Já se mám stydět? Za co? Že odsuzuji tuto sadomasochistickou skupiny? Nahlašuji pravidelně. Snad ji zruší. A bude klid.

Anonym (Út, 16. 5. 2023 - 18:05)

Zkuste si někde vzrušující spanking ( ať už v roli kdo dává nebo dostává). Možná že pak přestanete tak prudérně soudit. Ale ano, souhlasím, že všechny fantazie v diskuzích by měly splňovat nějaký věkový limit.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Tohle ale není o erotice. Ale o týrání.

Karel (Pá, 12. 5. 2023 - 04:05)

je mu 10 a nahy uplně né jen zadek

Petr (Čt, 11. 5. 2023 - 23:05)

Ahoj chlapy/ ženy,
jsem 30 letý vysokoškolák, co má
zkušenosti s výprasky. Zázemí a pomůcky mám. Touto
cestou hledám někoho, kdo by mi naložil
výprask:). Kontakt na mě je [email protected].

Petr (Čt, 11. 5. 2023 - 23:05)

Ahoj chlapy/ ženy,
jsem 30 letý vysokoškolák, co má
zkušenosti s výprasky. Zázemí a pomůcky mám. Touto
cestou hledám někoho, kdo by mi naložil
výprask:). Kontakt na mě je [email protected].

Honza (Čt, 11. 5. 2023 - 16:05)

Pokud se náš syn u výprasku počůrá , tak vim že výprask by udělen správně

Jan (Čt, 11. 5. 2023 - 20:05)

Kolik mu je? Dostává na holou, je při bití úplně nahatý?

Reklama

Přidat komentář