Reklama

Výprask vařečkou

Dominika (Út, 23. 5. 2023 - 13:05)

Protože normálně je máti fakt hodná, milá a splní mi co se dá, ale jak jde o výprask, tak mám pocit, že si to užívá. Místo aby mi prostě nařezala, tak to protahuje, komentuje a říká, že si to musí vychutnat, abych si to pamatovala. Jednou měla takovou tenkou halenku bez podprsenky a během výprasku ( ve stoje) jí úplně ztvrdly bradavky . Co když jí to zároveň i vzrušuje. Nikdy se mě nijak nedotkla, ale trestání je pro ni..... já nevím . Neměla jí to říct?

Jirka (St, 5. 7. 2023 - 17:07)

Třeba by ji ještě víc vzrušilo,kdyby jsi se chvíli bránila

Zuzana (Út, 23. 5. 2023 - 22:05)

Mám stejnou zkušenost mámu to zaručeně vzrušuje a rekla bych ze babičku ještě vic

Slavek.eu (St, 24. 5. 2023 - 07:05)

Zuzano, a tebe to také vzrušuje, když dostáváš ty, někdo jiný nebo bys také byla ráda, aby dostala máma nebo i babička?

Zuzana (St, 24. 5. 2023 - 22:05)

Ano přiznám se vzrušuje mě oboje

Petra (Út, 23. 5. 2023 - 22:05)

A co je ti do toho? Ty máš jen držet a počítat rany

Jirka (Út, 23. 5. 2023 - 16:05)

Slávek mě tentokrát předběhl a napsal to samé, co napadlo mě. Ale je evidentní jedna věc: vzrušuje to jak jí, tak tebe.
Ehm a TVŮJ výprask co dostáváš tě taky vzrušuje??

Dominika (Čt, 25. 5. 2023 - 18:05)

Jak jsem napsala Slávkovi, tak jak kdy. Včera máti koupila dřevěné pravítko a dala mi ho na stůl s tím, že ta plastová jsou na nic. Tak mám takový pocit, že bude na víc než na rýsování do školy. Nedalo mi to a přiznala jsem, že jsem slyšela, že dostala taky na zadek. Odpověděla mi , že pokud hodlám být drzá ( a to jsem nebyla) , může mi připomenout kvůli tomu to bylo. Řekla jsem, že to přeháněla a že kdyby mě trestala méně, tak by to bylo lepší. Podívala se na mě tak zvláštně a řekla, že mě sice má nejraději na světě, ale že její výprasky že mě udělají slušnou holku. Jak se jí mám zeptat, jestli je to její trestání něco víc?

Slavek.eu (Pá, 26. 5. 2023 - 07:05)

Zeptej se jí, jestli jí to také vzrušuje jako někdy tebe.

Dominika (So, 27. 5. 2023 - 18:05)

Ona ale neví, že si to po výprasku vždy udělám, protože mi v ní úplně cuká. A dneska jsem se soustředila i na to aby si toho nevšimla, protože když mi dává na zadek a opře se mě , tak že cítím její prsa, tak je to pro mě ještě divnější. Po výprasku jsem musela klečet, abych prý přemýšlela nad svou otázkou. Chápe to někdo?

Slavek.eu (Po, 29. 5. 2023 - 10:05)

že se potom vždy uděláš chápu,
soustředit ses musela při klečení, aby si nevšimla toho, že v ní cuká nebo toho, že se děláš?
Nad jakou otázkou?

Dominika (Út, 30. 5. 2023 - 16:05)

Už při výprasku. Jak si mě máti ohne, sundá kalhotky a začne s výpraskem, už cítím jak mi v ní začíná škubat. Takže se pak různě vrtím a dostanu občas ještě ráznější ránu.
Měla jsem se zamyslet nad tím, proč jsem se ptala, jestli jí to vzrušuje.
Dneska jsem přišla pozdě domů jen o hodinu a hned v předsíni mi dala na prdel tím dřevěným pravítkem. Jenže jak jsem se kolem sebe oháněla volnou rukou, tak jsem jí omylem praštila přes prso. Po hodně dlouhé době jsem dostala k výprasku i pár facek.

Slavek.eu (St, 31. 5. 2023 - 06:05)

Škoda, že to nechce přiznat. Hodina však není "jen", tak jistě víš, že výprask i facky byly zasloužené. Nepřišla jsi schválně pozdě, protože jsi dlouho nedostala?

Dominika (St, 31. 5. 2023 - 12:05)

Schválně opravdu ne. Prostě jsem si nehlídala čas. Výprask tím dřevěným pravítkem štípe víc. Hlavně, když máti tu pětadvacátou, někdy i víc, přetáhne přes obě půlky. Ostuda byla, že na chodbě byla sousedka a uklízela a z té předsíně hned za dveřmi to musela slyšet. I ten proslov máti, jak si zasloužím na prdel a že holky co jsou pořád drzé, musí mít prdel pořád červenou.

Slavek.eu (St, 31. 5. 2023 - 13:05)

Takže tě vzrušuje i pořádné fackování i to, že to sousedka musela slyšet? Maminka si tedy dává záležet, aby tě to opravdu hodně bolelo. Bylo by zajímavé, co by dělala, kdyby zjistila, že tě to také vzrušuje. Proto jsem ti radil, ať se zeptáš, jestli "také"... To jsi však raději neriskovala, že?

Dominika (Čt, 1. 6. 2023 - 11:06)

Ty facky mi máti dávala rázně i opatrně zároveň a po tom výprasku v předsíni jsem už byla docela zmatená z čeho jsem byla vzrušená víc. Snad už bude mít pocit, že to přehnala. Protože mám chuť si zase postěžovat, aby dostala taky.

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 16:06)

Dominiko, proč si vymýšlíte? Přijde Vám to normální? Všichni tady víme, že to co píšete jsou čisté sci-fi povídky a nikdy jste na zadek nedostala... tak už nechte toho lhaní prosím.

Slavek.eu (Čt, 1. 6. 2023 - 14:06)

Lhát bys neměla, mohli byste však zavést, že dostane vždy, když ty, protože je to vlastně i její selhání ;)

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 16:06)

Poslední dobou tu často píšete. To nemáte nic lepšího na práci? Pominuli, že zde zbytečně provozujete nevhodnou a lživou diskuzi, tak Vám doma práce leží... koukejte jít raději doma pomoct ženě s domácností, než tu podporovat fejkové příspěvky... Slávku, přemýšlejte a dělejte se sebou něco.

Jirka (Út, 30. 5. 2023 - 16:05)

Jak je vidět, tak se pravítko stává oblíbeným nástrojem tvé maminky,.......
Nedivím se, že se vrtíš,aby to nebylo tak vidět,...... Já jsem ti radil buď s tou otázkou opatrná,....... Ale udělala sis to po svém,........ Kolik bylo těch facek a byly rozdělené na obě tváře??

Reklama

Přidat komentář