Reklama

Liposukce

Zuza (Út, 18. 5. 2004 - 10:05)

plavala, cely to bylo ruzovy, tuk byl nahore svetle ruzovy, pod tim tmavsi ruzova voda...bleee

sametka (Út, 18. 5. 2004 - 10:05)

ZUZO-no vidis ze to az tak nebolelo a zes to prezila:) ver mi ze jsem to prozivala s tebou jak ses straslive bala:-)) gratuluji k odvaze a preji brzkle vyzdraveni.jen dotaz : v te nadobe neplavala i krev?

Zuza (Út, 18. 5. 2004 - 09:05)

Ahoj vsichni, ktere to jeste zajima, tak ted jsem dorazila domu, vcera vecer mi delal Dr. Vrbicky liposku vnitrnich stehen. Budu zatim jen chvalit. Bezva pristup vsech, velmi dobra a bezbolestna prace. Nejdriv jsem se ubytovala, pak me doktor vyfotil a tim taky stoupla moje duvera, ze si dela dokumentaci i obrazem, takze bude mit zajem o co nejlepsi vysledek taky. Sestra me napustila do nakreslenych mist asi 4litry celkem tekutiny (super, mam to az od trisel, takze nohy k sobe ani nahodou) a delala to velmi setrne, v ubec nic jsem necitila, ani vpichy, ani to nebylo nijak neprijemne, byla jsem moc prekvapena. Vybrala jsem si pry nejbolestivejsi misto, ale fakt to nebolelo ani trochu. Pak bylo trochu gymnastiky, protoze aby se doktor dostal k tem mistum na odsati, polohy byly dost neobvykle:))) a chvilkama mi ho bylo lito, co musi absolvovat, aby se probojoval kam je potreba. Na misto jsem nevidela, ale sledovala jsem obsah nádoby, co se do ni nasaval ten obsah. Rekla bych, ze tak litr tuku plaval tak na litru te tekutiny, takze odhaduji ze pul litru mi na noze ubylo. Zajimave je, ze levou musel vice a z vic mist odsavat, ani jsem netusila, ze ji mam tlusci :-). Odsavani opet nebolelo, bylo to zvlastni, tak trochu jako na gynde, ale opet nic me nebolelo. Pak me postavili, dost to teklo, takze vsemi silami me natahli do tech gati a vycpali, aby to neproteklo a odpochodovala jsem sama na pokoj. Vse O.K., to prebalovani je trochu otravne a chvilku a pohled na ty otekle nohy taky nic moc. Do rana jsem zustala na pokoji, trochu se to probralo k zivotu, ale boli to jen kdyz prejdu z lehu do stoje, asi zmena tlaku, tak to citim. Jinak uz to prestalo tect a kupodivu i docela splasklo a ty dirky se neuveritelne rychle zatahly. Na tohle mam zlatou kuzi, reaguje rychle. Takze uz jsou naznaky, ze to dopadne dobre a ze budu spokojena. Tesim se na sprchu, ale to az tak za dva tri dny. Nebojte se tech vykonu, zubar je mnohem horsi. A co jsem zjistila navic sledovanim ceniku, u nej jsou ceny velmi priznive a na rozdil od me kamaradky, ktera byla se stejnou veci nekde na morave (a mela mensi rozsah), me to stalo o polovinu mene.Jestli nekdo vahate, tak ja muzu dat doporuceni. Byla jsem prijemne prekvapena a doufam, ze az sundam ty gate, tak to vydrzi, ale predbihat nechci. Drzim palce vsem co se na to chystaji a preji vsem krasny den a krasne nohy....nebo cokoliv jineho. Zuza

sametka (Út, 18. 5. 2004 - 09:05)

Jirko-na tom webu toho tedy moc neni. Jenom strucne popisy jednotlivych procedur. To je tak zamerne nebo delam neco spatne? Ten kurzor mysi je totiz docela nestandartni, tak treba se to da nekde jeste posunout jenom jsem si nevsimla...

Jirka (Po, 17. 5. 2004 - 22:05)

Pro Leňu, chtěl bych jenom poradit jak na jizvičky o kterých se zmiňujete. Masírování a mazání je v každém případě dobré a nic tím nezkazíte. Porušené místo je intenzivně prokrvováno a vyživováno. Nicméně bych doporučil ještě lokální ošetření biostimulačním laserem ( červeným), který aktivuje porušenou tkáň a stimuluje buněčné jádro k regeneraci. Poškozená tkáň se rychleji hojí - rychleji zarůstá a většinou nemá ani čas vytvořit ošklivý keloid. Podle našich zkušeností se doba zkrátí přibližně o polovinu.Biostimulační laser je celkem běžně dostupný a cena ošetření je průměrně 100 Kč / 10 min. a výkon laseru je většinou 25 mW. Počet návštěv 5 - 10. V hodně případech jizva získá i okolní pigmentaci. Když se Vám povede sehnat pracoviště s infračerveným laserem ušetříte většinou čas i peníze. Jedná se opět o měkký laser ( neinvazivní - nepoškozuje tkáň) , ale má přibližně 10x větší výkon a tím i účinek.S tímto laserem běžně pracují i kosmetičky , které chtějí svým klientkám nabídnout maximum. V případě že nebudete chtít zbytečně hledat laserové pracoviště, múžete se na nás obrátit. Mnoho štěstí . Jirka

Zuza (Po, 17. 5. 2004 - 08:05)

Ahoj Marketo,dik za zpravy, ja jdu dneska, za chvilku vyrazim, tak jsem cekala, co napises. Jak jsem ted nervozni si umis predstavit, takze jsem moc rada, ze tvoje zprava je tak uklidnujici a dodala mi zase odvahy. Zelena jsem uz ted. Preji rychle zotaveni a zitra dam zpravu taky, budu tam totiz pres noc. Ahoj. Z

Markéta (Ne, 16. 5. 2004 - 23:05)

Ahoj holky,tak to mam za sebou. Slibila jsem detaily, tak zde jsou: Ve ctvrtek jsem se vydala rano ku Brnu. Celou cestu jsem si opakovala, zda to mam zapotrebi, a ze jsem cvok, kdyz si necham neco takoveho delat a jeste navic me to bude pak dlouho bolet a stat penize... Myslim, ze na kliniku jsem prijela uz trochu zelena. Hned se mne ujala velmi mila sestricka, ktera si se mnou mile povidala, rikala, ze to ma take za sebou a ze se nemusim bat, ze bych nebyla hned po zakroku v pohode (to bylo pro mne nejdulezitejsi, uz jsem psala, ze mam doma mrnouska). Pak prisel pan doktor a byl bezvadny, celou dobu jsme si povidali a tim me opravdu rozptyloval, protoze jsem chvilemi umirala hruzou. Podotykam, ze me vubec nic nebolelo, jen to napousteni obcas stiplo. Odsavani byl zvlastni pocit, ale nic jsem vlastne necitila. Kdyz vse skoncilo, mohla jsem hned odejit. Jen mi zrovna nebylo dvakrat dobre, psychika udela sve a tlak asi take, hned mi sestra nalila colu a hned se kolem me tocili. Pak mi nabidli, abych si lehla vedle v mistnosti a odpocivala, dokud nebudu chtit sama odejit. Asi za pul hodiny jsem vse dovybavila (placeni) a za dalsi pul hodku, sedela v aute a jela domu. Hrozne jsem se bala komplikaci doma, nic... Nic me neboli, mam jeste trochu natekle boky, ale zatim nic, ani modriny, tak uvidim, co bude dal. Hlavne jsem zvedava na konecny vysledek. Jedine, co je zajimave, v noci me boli zada. Pokud bude zajem o dalsi podrobnosti, rada se podelim o zkusenosti, protoze i ja hlavne cerpala z tech vasich. Zatim ahoj Marketa

Jirka (Ne, 16. 5. 2004 - 22:05)

Vážená ,,Janino,, a ostatní. V předchozím příspěvku jsem Vám dal webovou adresu : www.medicomvip.cz , na této stránce je rozcestník na dvě naše pracoviště, které se nacházejí na stejné adrese v jednom domě. Bohužel došlo k nějaké programové chybě a nejde otevřít stránka druhého pracoviště Medicom BK . Je to pracoviště na kterém se kromě Neurologie, dermatologie , interny a rehabilitace provádí i tumescenční liposukce ,, zlatýma ručičkama MUDr. Linzera ,, - cituji Marii.Ohledně estetické chirurgie je to jediné co provádíme a provádět budeme. Nechceme se rozptylovat jinými zákroky ( víčka, nosy,ňadra.....)- stačí když budeme dobří pouze v jednom.Takže se ještě jednou omlouvám za ten zmatek. Jirka

Jirka (Ne, 16. 5. 2004 - 21:05)

Vážená ,, Janino ,, náhodou jsem si přečetl Váš příspěvek na téma MUDr. Linzer. Posteskla jste si že je Břeclav daleko a zmínila se i o penězích. Snad Vás budu moci potěšit alespoň základní informací : MUDR. Linzer začíná provozovat tumescenční liposukce na naší klinice v centru Prahy a naše klinika je schopna Vám zajistit celý zákrok na splátky ( bez nutnosti složit akontaci ) rozložené až na dobu 3 let. Něco málo o naší klinice naleznete na : www.medicomvip.cz , Když budete mít nějaký dotaz napište mi na email : message2"volny.cz , nebo můžete volat na mobil +420603524124 . Jinak Vám přeji mnoho štěstí a ať se případný zákrok povede podle Vašich představ , ať ho podstoupíte kdekoliv.Já sám jdu na liposukci břicha taky a chci, aby mi to dělal ten podle mého mínění nejlepší na liposukce ( tím se nechci nikoho dotknout - je to jen můj názor ) Jirka.

Zuza (Ne, 16. 5. 2004 - 17:05)

Hmhm, nejak jste se holky odmlcely...asi uz jste krasne stihle a tak neni co rict :-)))))), takze zitra jdu na to, jsem nervozni jak pes, ale uz se taky strasne tesim. Drzte mi palce, at jsem taky nejkrasnejsi a uz nemusim nic psat :-))

Léňa (Pá, 14. 5. 2004 - 11:05)

Ahoj holky...nemohla byste mi některá poradit, jak se nejlépe "postarat" o jizvičky? Mám je docela tvrdé, doktor mi řekl masírovat, masírovat, mazat...to dělám, ale nemáte někdo něco vyzkoušeno, jak je v rámci možností "vymazat"?:-)) Jinak jak někdo psal - nesundám prádlo, dokud se to nevyhladí - tak to jsem si říkala taky, ale jednou jsem přišla z práce, měla břicho takové hrbolaté, tak jsem si řekla, když už to vypadá tak ošklivě, tak budu spát bez prádla...a ráno - skvělé překvapení, bříško nádherně hladké, žádné hrbolky, prostě paráda...takže teď prádlo už jen na den a už jen chvilku - hurááá!!! Mějte se hezky a předem děkuji za rady...

Karla (Pá, 14. 5. 2004 - 10:05)

čau Sametko, to jsem se fakt musela smát tomu vtípku toho doktora s tím vysátím masíčka...to je drsné... Jinak myslíš, že bychom se mohly sejít, jak ráda bych Tě já viděla! No a bolesti nemáš, jsi na tom dobře, víš aby pro Tebe to naše setkání nebylo náročné. Pamatuješ, jak byla já neschopná :-)Jinak ráda bych, abychom se viděly co nejdříve, jelikož mě se začíná zvětšovat břicho půjde to stále rychleji, tak víš, líp bychom ten efekt liposukce posoudily ted někdy, dokud nebudu tlustá.Měj se krásně a napiš. K.

Ester (Čt, 13. 5. 2004 - 17:05)

Ahoj holky, chtela bych vas vsechny, ktere jste uz po zakroku, poprosit o radu: chtela bych absolvovat lip.na podzim, snad ultrazvukovou ci vibracni, o tom jsem neco cetla.. Potrebuju to na stehna, jinak jsem celkem stihla. Muzete mi z vlastni zkusenosti poradit nejakou vybornou kliniku? Popripade pridat par informaci k danym typum zakroku? A kolik me pak vnejsi stehna plus trochu zadecek muzou stat? Diky moc, mejte se

Světluška (Čt, 13. 5. 2004 - 11:05)

Ahojky Marie a všechny ostaní které se nehodlají smířit s tím jak vypadají:),Maruško to jsi mě opravdu uklidnila, že konzultace provadí sám pan doktor i pro něj je to vlastně výhodné než aby mu pacientku okukoval někdo jiný. Holky vám všem, které jste zákrok postoupily přeji, aby se vám vše co nejrychleji zahojilo a dostalo do vytouženého stavu. A těm, které se na to chystají držím palečky , aby jim to vyšlo jak si přejí. Já sama si musím už konečně dodat odvahy a zavolat a sjednat si konzultaci! Zákrok bych stejně raději podstoupila až na podzim, aspoň pak lépe snad schovám to prádlo. Což mě vede k další otázce možná trochu hloupé tak mi Marie i vy ostatní promiňte. Už samozřejmě vím že kalhotky se po zákroku nosí cca 10-14 dní, ale zajímalo by mě zda se vůbec mohou sundat(první dny) aby člověk např. osprchoval, na noc se asi znova nandají? díky moc Světluška

sametka (Čt, 13. 5. 2004 - 09:05)

Market - neboj!! vsechny jsme to prezily, prezijes i ty:) a poke ten pan doktor takovej AKORATNI (bych rekla:), jako ze vsechno dela tak akorat aby nemusel pak napravovat nejake prolakliny,tak se nemas ceho bat. fakt si rikej ze budes pak krasna stihla nadherna zenska!:) mne pomahalo jedine tohle vedomi kdyz jsem tam "trpela" na stole,ale ono to fakt az tak neboli, pouze to napousteni trosicku stipne... no trosicku.. :) vzdyt uvidis. vidis na nas jak jsme po liposce vsechny vysmate, i kdyz nektere (kvitko ja a pod) tak trosku vysate blbe krive a dulkovate ale usmev nas neopustil:)drz se,myslime na tebe (TAKY NA VSECHNY OSTATNI KTERE TO TEPRVE CEKA!) :)

Kvítko (Čt, 13. 5. 2004 - 09:05)

Ahoj vysáté štíhlé krasavice ;), jo s tou celkovou narkózou a vysátím všeho (kromě mozku ;)) bych naprosto souhlasila Sametko!! Ať to stojí co to stojí!! Rodině kůrka se solí stačí!!Markéto držíme palce!! Určitě to dopadne dobře. A dej nám vědět!!

Markéta (St, 12. 5. 2004 - 21:05)

Ahoj holky,tak zitra me to ceka, jsem cela nervozni. Kvitko, hrozne moc diky za ten telefonat, fakt mi to pomohlo. Pripominam, ze jdu na ambulantni liposku do Brna k doktoru Linhartovi. Uz jsem psala, ze pri konzultaci mi prisel fajn a vse na mne pusobilo bezva. Jelikoz jsem ale dnes byla uz snad mrtva hruzou, tak jsem mu zavolala a jeste jednou se ho vyptala na vse, o cem tady stale debatime (dal mi na konzultaci svuj mobil s tim, ze mu muzu kdykoli zavolat, kdyz se budu chtit na neco jeste zeptat). Dost me uklidnil, kanyly pouziva jen ty nejtenci 3mm a vse si po zakroku prohlidnu v zrcadle a kdyztak to doladime hned. Nema rad opakovane retusovani nerovnosti, tak pry podle toho pracuje. No snad bude vse, jak rika. Drzte mi palce. Pokud se zitra vratim ziva a zdrava, dam vam vedet. Ahoj Marketa

sametka (St, 12. 5. 2004 - 18:05)

Zuzko -ajejejeje!:))) no tak to ses asi jako ja:) cili urcite budes hledat kdejakou malinkatou dourku a prohlubenku v odsate oblasti:) urcite ti doktor vycini ze ses takova AKORATNI!:))))))))))))))))))))))))))no ja to chci videt co budes rikat po zakroku:) ja si taky myslim ze vsechno komplet by se melo dat udelat pod celkovou narkozou,aby se jako clovek probudil a byl hubenej,treba i tyden vydrzel nejaky ty bolesti,ale pak uz nadosmrti krasnej:) no tak vzbudme se z toho krasnyho ruzovyho snu:)

Zuza (St, 12. 5. 2004 - 17:05)

Ahoj holky, to mam radost, jak jste se pekne rozepsaly :-), jak to tak ctu, napada me, ze jedine reseni, jak dosahnout nejlepsiho vysledku je nechat si vse udelat najednou. Teda nevim kdo by ten maraton vydrzel, taky financne, rodinka by byla asi tak rok na pastve...Na to asi zadnyho cvoka nesezenu, ale uz citim v kostech jak to budu muset potom resit, jsem taky perfekcionistka, co se me osoby tyka. Kdyz si vzpomenu, kolik si se mnou uzila ta pani, co mi delala permanent. makeup, nez to bylo podle mych prestav, dovedu si predstavit, co me ceka ted. Ale nebudu predchazet a ponorim se do me depky jeste na tech par zbyvajicich dnu do zakroku. Z

Marie (St, 12. 5. 2004 - 13:05)

Ahoj Světluško (+ostatní),máte pravdu

Reklama

Přidat komentář