Reklama

Liposukce

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Martino - dik za radu:)))Je to jasny, zdechla prasnice zakrochtala:) na dalsi nereaguji,zavist je veru hnusna vec:) Inu ne kazdy si to muze dovolit:))) Takova liposka je jen pro nas vyvolene:) Holky budte a budme na to nalezite pysne:) Zuzi rada se sejdu,ale nevim kdy. Icq mi porad blbne, asi se domluvime pres telefon,ale pristi tyden nemuzu.

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Sametko muzu prosim jeste dotaz?? Kdyz bych chtela od doktora Linzera udelat vnejsi stehna (ty mam nejhorsi) vezme mi s tim i kus zadku...jak tady pisete myslim ze takovy ty mesicky?? ja bych chtela aby mi nejradeji odasl vsechno....hned ted....ach jo

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Tak ji jdi rovnou dat do huby kdyz vis kdo to je.....äsi ti hodne zavidi...a tady to holky vidite....lidska zavist .... fuj

XXXLLL (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

o paní šukací dáma celého Sudopu mi odpověděla....to čumim, no víš ono 168 cm a 62 kg asi nejsou moc velký pivní sudy.....no nic Šarlotko, neboj se, mužeš být odsátá kde chceš, ale ten tvůj blbej a hnusnej ksicht ti stejně zůstane, nehledě k tomu že i když jsi odsátá vypadáš jako kobila....kdyby odsávali mozky....hodně by u tebe museli hledat!!!! Mějte se krásně já se jdu slunit.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Je ja to tady necetla:) co to je za debila?:)))))))))))))))) hehe zase mi nekdo zavidi:) ale ja vim kdo to je,ta krava co jsem ji rekla ze mam odsatou prdela ona ma bricho jak 3 pivni sudy:) je mi to jasny:)))

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

ahoj ..... prave to bude asi muj nejvetsi problem po liposce...muj pritel :-) jak to zvladas???

Světluška (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Všude se najdou hovada...Zuzko ahojky taky bych tě ráda viděla...mám to pořád oteklé ale i beztak je to menší než to bylo, kaťata budu asi nosit určitě 3.týdny ikdyž myslím že to přítel už nevydrží...

Světluška (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

jojo máš pravdu sametko v Medicomu je jak v bavlnce...no já taky nevím jestli bych už mohla provádět vrcholový sport..to teda asi ne ale každy den je to lepši...když je takto vedro tak si stehýnka sprchuji studenou vodou je to příjemné nakonec to dělá podle mě dobře i na ty otoky..hele samtko myslíš že se mi hojení mohlo zpomalit tím, že jsem brala 3dny antibiotika na zánět mandlí??? já nevím myslím si že snad vše probíhá normálně a že mě to v tom vedru bolí o trochu víc je snad taky normoš ne???

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

ja bych ho uz radeji nekomentovala

XXXLLL (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Ja myslim že ze Sudopu po 8 letech mám jen nejlepší informace.......mějte se krásně papapa

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Jeje, hele neni to ta sekretarka? ta krava nebeskaaaaaa?

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Sametko kde si? sla si ho/ji zabit ci co?

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Ale neni to moc dobre informovany anonym coz? ma nejake mezery ve smirovani :-)))))))))))))

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

nevsimej si ho....asi ma velkej zadek a zavidi :-)

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Nebo ze by nekolikanasobna XL dama? Mozna zhrzena zavidici? ty jsou taky dost dobry.

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Jojo neni blondyna jako blondyna, a s tema cernovlaskama mas taky pravdu. Holky ja mam od pondeli dovolenou tak nevim kdy se sem dostanu, ale ve stredu vam urcite napisu me pocity z konzultace nemuzu se dockat :-)

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Co to je za zakomplexovany debila? nejaky odmitnuty napadnik? Nejspis co?

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Ze jo Sametko? :-)))))

XXXXLLLL (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Co to tady Šarloto alias Sametko plácáš?? Ty a malování na hedvábí, překládání teda nic moc a nebýt toho že si tě vydržuje ten debil ze Sudopu (krom toho ženatý) tak máš prdel jako valach a né 20 plastik!!!!!!

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

ze jo Svetlusko, co ma proti blondynam :-))))Jinak bych te rada videla , znam to pres, tak jsem zvedava, jak to vypada po. Na Sametku se pujdu nejspis nekam podivat...treba si na me udela cas a pujdem nekam na veceri...nechce se k nam nekdo pridat?

Reklama

Přidat komentář