Reklama

Liposukce

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Taky pan doktor Vrba,ktery mi delal nohy, ten ma taky muj email i jmeno firmy,protoze mi preci jeho asistentka zasilala mailem fotky:) No,je mi to uz jasny. KONKURENCE dela svy :) Svet je maly a lidi jsou zavistivy:) Anonymu si nevsimat. Zuzo a ostatni,ktere pisete na Vrbu neco ne moc positivniho, radsi to sem uz nepiste, negativni reklama je pry postizitelna,tak bacha.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Jeste jedna moznost je, ze udajnx adresat XXXLLL neni vubec moji kolegyni, protoze tady nikdo nevi ze jsem sametka, a jmeno i firma se daji lehce vycist z mailu ktery posilam,kdyz zasilam cenniky vam vsem,ktere to po mne chcete. Mozna to taky rozesilate dal, a dal, a takto se potom dostavaji ty maily do nepravych rukou... takze mila/y XXXLLLL trhni si pekne ptakem! :)

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Tak to tak vidím, že budeme "trpět" spolu, taky to musím stihnout nejpozději začátkem září. Na přelomu září a říjne chceme taky ještě někam jet. Já jsem lipoškovej nováček, ještě nevím do čeho jdu, tak trochu plaším. ato Ty se už těšíš, viď?

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

kecam z hladu, na zacatku zari pochopitelne, ne srpna

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Musim to zvladnout hned na zacatku srpna, protoze v druhe pulce rijna me ceka jeste Egypt a to uz musim byt redy

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Ja myslela, ze ted, ale protoze jsem byla na konzultaci pred prazdninama, nevedela jsem, ze ma Linzer dovcu v srpnu, takze nejblizsi termin po jeho navratu.

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Ještě jednou já...Zuzi a ty jdeš na další lipošku kdy??

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

a hned je veselo :-))))

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

No tak to jsi byla Ty s těma vložkama, u Tebe jsem to četla...a proto mi to vrtalo hlavou, že je to nějaký divný. To těm vlnkám taky nepřidalo, ne? No i když ten savej materiál se používá jak dlouho?? Tak 3 dny ne? Prostě dokud teče, že?

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

ha ha dobrej překlep smrdí smrtí - ten fén

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Jezis, ja zkusena liposkunice...a vubec nevim, ze se dava na pradlo...me totiz rvali vlozky pod pradlo, stejne to nemelo efekt, ze by se pradylko neumazalo, taky to znamenalo bolest navic a muchlani kuze pod pradlem...a kdyz uz jedny gatky mam, tak druhe prikoupim a mam to vychytany :-)))))

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Sametka: to je fakt za těch 1500 navíc, můžeš mít ty léky Wobenzym atd. Už to vidím taky na ten fén, jen aby chudák za ten měsíc než k tomu dojde fungoval, už te´d nějak podezřele smrtí, jako by se přepaloval:-((( No jsou to ale starosti....

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

Holky dik, jste hodny!:) Ja ani netusila kolik zloby v tech lidech je. A ziram jaky ptakoviny si dokazi vymyslet jen pro ukojeni vlastni zavisti! ta XXXLLL ma fakt pred sebou jak 3 pivni sudy, je to nechutne, nedivim se ji, ze mizavidi. Kdybych mela takovy pandero,uz bych davno sla na abdominoplastiku,protoze ani sebelepsi halenka tohle vypaseny bricho neskreje. Neni nijak extra vysoka,cili... no nic:) XXXLLLL setri setri, taky se dozijes mozna mensich rozmeru:)

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 14:07)

A pro vsechny podobne jako zavistiva XXXLLLL nebo kolikanasobna krava ze to je....tady je to o liposce a ne o nejakejch zamidrakovanejch zavistivkach. Nam do soukromi druheho neni nic, at to ma jak to ma, takze si to schovejte na jinou rubriku, kam to treba patri.

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Valorko-ano presne tak jak pises. savy material se dava NA stahovacky! Taky mam jen jedno pradlo, nemam susicku,susit lze i fenem,ale mne se to ususilo v techtio vedrech asi za 1 hodku a to jsem si alespon hodku oddechla odpradla a navlekla jsem to jeste vlhke. Jde to. Taky jsem nemela tech 1500 navic.

zuza (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

xl...zlato, sama ses ted odsoudila, ani pravopis ti nejde a delas tu chytrou...zalez nekde do diry, tady ti to nikdo nereze a ukousni si treba nohu zavisti a zlosti :-))) jsi nam pro smich

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Ja vim ze mam porad blbe dotazy :-):-) konzultaci mam uz za dvermi a tak musim vydrezet a byt v klidu, kdyz me vzdy neco napadne a hned to musim napsat :-):-). No moje vaha je tak 70-73 jak kdy a merim 171cm tak snad se s nim nejak rozumne domluvim :-). A taky je pravda ze kdyz jsem chodila s tou udesnou prdeli do ted jeste holka se mnoubude muset chvili vydrzet...teda naopakja s ni :-):-)

Valorka (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Jééé, člověk si jenom na chvilku odskočí na oběd a co se tady toho semele...Jinak díky moc Sametce a ostatním za podrobné vysvětlení savého materiálu :o))) vím, že se pořád ptám jako debil, ale jen mi nešlo do hlavy, jak se ty tlustý vložky rvou pod to kompresní prádlo. Takže jestli jsem to pochopila dobře, tak ty pleny se dávaj na to kompresní prádlo a proto se musí co nejdřív vyprat, protože je proteklý?? Je to tak. Nechce se mi utrácet za dva kusy toho prádla, ale asi je to jediné řešení, protoře když se to má den po přeprat, tak je člověk bez sušičky odvařenej, že??Jak to máte Vy? Máte dvoje, nebo sušíte??? Už fakt těch dotazů nechám, ať tady neotravuji. Jinak já jdu do Břeclavi...

sametka (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Martino - no tak vsechno ti neveme asi,pokud toho mas hodne. Zalezi i od tve vahy, kolik vazis,a podle toho kolik muze do tebe napustit. Zalezi to na hodne faktorech a proto je nejlepsi jit na konzultace a ne porad se tady vyptavat!:))) Budes chytrejsi az te uvidi odbornik,ktery ti to bude odsavat, tady jsme te zadna nevidely,jak ti muzeme presne rict co ti odsaje a co ne?a zas nebud hr hr... klidek. Doted jsi chodila s tou prdeli tak to snad jeste nakej mesic vydrzis az se postupne dopracujes ke zdarnym vysledkum. Dej tomu cas. Nebo ti budou zavidet jako tady mne v praci:) A to preci nechces:)

Martina (Pá, 23. 7. 2004 - 13:07)

Rada bych vas taky nekdy videla.....chtela bych videt vysledky...a vy me uvidite a jen reknete..."tak s tebou uz nic neudela" :-):-))))))) ba ne rada se zucastnim nejakeho lipobabince. :-)

Reklama

Přidat komentář