Reklama

Vzrušuje mě máma

Jitka (Ne, 2. 7. 2023 - 10:07)

Kdo říká že nemam jiné holky ? Jen říká že kunda matky je neco uplne jineho

Návštěvník (Ne, 25. 6. 2023 - 07:06)

Také na to musím pořád myslet protože je pro mě moc přitažlivá a ty fantazie jsou silnější než všechno jiné.

kluk 15 (Ne, 25. 6. 2023 - 19:06)

Taky s tím mám problém a musím na to hlavně při onanii pořád myslet. Holky v mém věku mě vůbec neberou snad jen některé ženy ve věku mé mámy. Žijeme spolu už delší sami a někdy si vůči stejně starým klukům přijdu divný.

x (Po, 26. 6. 2023 - 16:06)

Divný nejsi, jen to prostě takhle máš dané. Buď tě to přejde a nebo se s tím budeš muset ve svém dalším životě nějak vyrovnat. Jinak to má takto spoustu kluků ve tvém věku i už dospělých mužů a svět se kvůli tomu přece nezboří.

y (Po, 26. 6. 2023 - 20:06)

Máš pravdu, záleží jak to kdo ustojí, ale jsou i opačné příklady, kdy dojde i na sex.

A (St, 28. 6. 2023 - 10:06)

To už jsem někde na netu četla, že se takové věci možná dějí více než se dříve předpokládalo a hlavně tam kde spolu žijí matka a syn jen sami ve společné domácnosti. Ono se to nechá v nějaké myšlenkové úvaze snad i trochu lidsky pochopit. Testosteronem nabitý dospívající muž, chlapec, spíše panic, který ve své neutěšené sexuální touze po ženském těle může přenést svoje er. představy ke své matce jako k nejbližší ženě v jeho blízkosti a osamělá citově strádající matka která samozřejmě jako žena i matka v nějakém časovém rozpětí takový zájem ze strany svého syna vycítí. Pak už se mezi nimi může odehrát nebo začít odehrávat v této rovině cokoliv a přerůst to i v jejich jakýsi samozřejmě oboustranně utajený milostně milenecký vztah. Samozřejmě že je to nepřípustné, divné, ale není to nemožné. Proto věřím tomu že se takové věci mezi lidmi v přímé pokrevní linii mohou opravdu nějakým způsobem odehrát nebo odehrávat a nejenom v rovině matek a jejich synů, ale i v rovině jiného přímého pokrevním vztahu.

Jirka (So, 24. 6. 2023 - 20:06)

Přesně matky kunda je něco úžasného. Je jedno zda ti dá nebo ji bereš když má vypito. Prostě to žádná jiná nedá

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 08:08)

Ty jsi pěknej čurák, když musíš mít matku opilou. To svědčí o tvojí inteligenci, to dělají jen násilníci nebo troubové kteří si neumí najít ženskou.

Návštěvník (Ne, 30. 7. 2023 - 19:07)

Ty jsi pěknej čurák, když musíš mít matku opilou. To svědčí o tvojí inteligenci, to dělají jen násilníci nebo troubové kteří si neumí najít ženskou.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Ty jsi pěknej čurák, když musíš mít matku opilou. To svědčí o tvojí inteligenci, to dělají jen násilníci nebo troubové kteří si neumí najít ženskou.

Návštěvník (St, 28. 6. 2023 - 21:06)

Ty jsi pěknej čurák, když musíš mít matku opilou. To svědčí o tvojí inteligenci, to dělají jen násilníci nebo troubové kteří si neumí najít ženskou.

Jakub 16 (So, 3. 6. 2023 - 10:06)

Také mě to bere nějak od mých třinácti let. Je pro mě tak přitažlivá tím jejím vším nádherné zralé ženy. Kdyby věděla jak bych potom kdyby k tomu nikdy došlo k ni byl nejenom milenecky nebo mateřsky ale po všech stránkách svými city a láskou vroucí tak by tu moji touhu musela pochopit, nebýt proti a sama tomu jít ve svých citech naproti.

K (Čt, 17. 8. 2023 - 10:08)

S tetkou asi ano, tak jako se sestřenicí ano. Nebo nevím to jistě

Tonda (Út, 15. 8. 2023 - 11:08)

Ahoj nechceš mi to napsat tady?

Lubon (Pá, 28. 4. 2023 - 20:04)

Mě moc bere nejen moje o deset let starší nevlastní ségra ale i její matka. Nejradši bych je chtěl obě dvě najednou. Ale to už bych chtěl asi moc. Jinak když ta moje novo ségra poprvé zaznamenala že ji různě šmíruju tak zachovala klid a ještě mi vystavila své tělo a její nahá přepychová prsa že mi bylo hned jasné že to není jen tak a byla ji jasná moje šmírovací aktivita.

Návštěvník (So, 29. 4. 2023 - 08:04)

a jen si se koukal nebo si toho využil a sáhnul sis na ty prsa?

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 14:04)

Já bych mrdal i našeho psa..

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 14:04)

tak se podívej jedno takové vlákno na dokotrce taky je sice si myslím že je to tak neuvěřitelné že si to ty holky asi vymejšlej ale na přistihl jsem manželku se psem se o tom dočteš doslova romány

Anuška (St, 29. 3. 2023 - 18:03)

No jo pánové. Když se mamina nedá tak si ho musíte jen pohonit a snít o tom.

Tom (Čt, 1. 6. 2023 - 10:06)

No a když se dá, pak je to sen. Moje mně schválně provokovala. Je štíhlá aktivně dělá fitness a má velmi výrazné bradavky. Přestala nosit podprsenky a nosí jen tanga. Často se o mně otre a dělá poznámky.

Reklama

Přidat komentář