Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Ty jsi pěknej čurák, když musíš mít matku opilou. To svědčí o tvojí inteligenci, to dělají jen násilníci nebo troubové kteří si neumí najít ženskou.

Návštěvník (St, 28. 6. 2023 - 21:06)

Ty jsi pěknej čurák, když musíš mít matku opilou. To svědčí o tvojí inteligenci, to dělají jen násilníci nebo troubové kteří si neumí najít ženskou.

Jakub 16 (So, 3. 6. 2023 - 10:06)

Také mě to bere nějak od mých třinácti let. Je pro mě tak přitažlivá tím jejím vším nádherné zralé ženy. Kdyby věděla jak bych potom kdyby k tomu nikdy došlo k ni byl nejenom milenecky nebo mateřsky ale po všech stránkách svými city a láskou vroucí tak by tu moji touhu musela pochopit, nebýt proti a sama tomu jít ve svých citech naproti.

K (Čt, 17. 8. 2023 - 10:08)

S tetkou asi ano, tak jako se sestřenicí ano. Nebo nevím to jistě

Tonda (Út, 15. 8. 2023 - 11:08)

Ahoj nechceš mi to napsat tady?

Lubon (Pá, 28. 4. 2023 - 20:04)

Mě moc bere nejen moje o deset let starší nevlastní ségra ale i její matka. Nejradši bych je chtěl obě dvě najednou. Ale to už bych chtěl asi moc. Jinak když ta moje novo ségra poprvé zaznamenala že ji různě šmíruju tak zachovala klid a ještě mi vystavila své tělo a její nahá přepychová prsa že mi bylo hned jasné že to není jen tak a byla ji jasná moje šmírovací aktivita.

Návštěvník (So, 29. 4. 2023 - 08:04)

a jen si se koukal nebo si toho využil a sáhnul sis na ty prsa?

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 14:04)

Já bych mrdal i našeho psa..

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 14:04)

tak se podívej jedno takové vlákno na dokotrce taky je sice si myslím že je to tak neuvěřitelné že si to ty holky asi vymejšlej ale na přistihl jsem manželku se psem se o tom dočteš doslova romány

Anuška (St, 29. 3. 2023 - 18:03)

No jo pánové. Když se mamina nedá tak si ho musíte jen pohonit a snít o tom.

Tom (Čt, 1. 6. 2023 - 10:06)

No a když se dá, pak je to sen. Moje mně schválně provokovala. Je štíhlá aktivně dělá fitness a má velmi výrazné bradavky. Přestala nosit podprsenky a nosí jen tanga. Často se o mně otre a dělá poznámky.

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2023 - 15:03)

Já sem s maminou nic neměl. Věděla, že mne vzrušuje, ale vždycky když zjistila že mám erekci, tak mi nařídila abych se uspokojil. V pubertě jsem to musel dělat hodně často a ona z toho měla nejspíš legraci. Věděla jak na mě.

Radek (Út, 18. 4. 2023 - 09:04)

Mě máma také dost vzrušuje, přesto bych nic nedovolil. Vždy se vzruším a máma mě pouze řekne" jdi do koupelny" a já vím že se mám jít vyhonit. Při honění myslím na ni a brzo se udělám. Nikdy bych na ni nic nenaléhal.

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 09:04)

Asi jsou stejný. Ta moje říkala:"Už ti zase stojí, dělej s tím něco.", nebo:"Koukej se uklidnit. Nedělej ostudu." Nepustila mne ven, dokud jsem se neuspokojil. Dělá to pořád i když už jsem dospělej.

Marek (Čt, 30. 3. 2023 - 00:03)

Pro mě se ten sen stal skutečností, nezáleží na tom že to někdo bude zpochybňovat, to co jsem svý nádherný mámě proved je pro většinu lidí nepochopitelný a zavrženíhodný, chápu a zároveň nesouhlasím, protože Já si vážně v pubertě sám od sebe neřek: a Já chci bejt takovej! Přišlo to nečekaně a nabíralo to během let na intenzitě až to dospělo do bodu........ je to šílený, občas dostanu takovou chuť že mi není pomoci, racionální smýšlení jde okamžitě stranou a je to jenom o tý primitivní stránce, když to začalo ve třinácti tak jsem se vždycky po tý extázi kterou pro mě vždycky byly představy jak si užívám s mámou a dodnes jsou hrozně nenáviděl, teď je mi o dvacet víc a už dávno vím že to nemá cenu a že je to neléčitelný, dřív jsem uvažoval o sebevraždě ale to je hloupost, proč?! Protože ona o tom jak moc mě vzrušuje a co jsem jí prováděl neví a vzhledem k tomu že nebudu mít "koule" ani na smrtelný posteli se k tomu přiznat a to nikomu tak s tím prostě musím žít,nedovedete si představit co to je za peklo mít ji vedle sebe a zároveň bejt nekonečně daleko. Protože "normální" lidi nesmýšlí tak jako chtě-nechtě Já, takže to vlastně ani není komu říct, protože nevěřím tomu že by tohle i ten nejtolerantnější a nechápavější jedinec dokázal vstřebat, to se prostě příčí přirozenýmu řádu věcí, takže jsem se vypsal tady a na chvíli ulevím svýmu svědomí a duši co je černá a lepkavá jak tér, GOD HATES US ALL.

Marek (St, 29. 3. 2023 - 16:03)

Nic na světě krásnějšího není a nikdy nebylo než chvilky kdy jsem svojí mamince olizoval nožky a další věci, bůh ví že nelžu a že je pro mě příjemný to někde takhle ventilovat.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 07:03)

nemá cenu si tady nadávat jednou vlákno na hraniční téma vymyslel a někdo další se toho chytil tak se to tu prostě rozjelo. to je tady taky vlákno o incestu a nikdo se nad tím nepozastavuje

karel (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

A co pichat opilou ve spánku ? Kdo to již zkusil ?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 02:03)

To jsi tedy ubožák, když bys zneužil opilou matku. To už je znásilnění a patříš do kriminálu. Je mi z tebe na blití.

Karel (Po, 13. 3. 2023 - 21:03)

Zas to tak nehrot :-)

Reklama

Přidat komentář