Reklama

Liposukce

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 17:07)

No teď tady straším zase sama já...A ani to koště, o má Zuza nemám. Ale zase mě napadlo, že bych se tady na to mohla vybodnout a jít domů..?? Ale je to už druhej de , co bych vypadla tak brzy, tak takhle si na lipošku nevydělám...No co , šéfuju si sama, tak jdu domů, udělám si něco moc dobrýho a dietního.No nic ať si tady nekecám sama pro sebe, jako Zuza každé pozdní odpoledne. Doma jsem za 15min, tak si sem možná ještě kecnu...

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 17:07)

Ale nééé, nepřiíšla jsi zas tak pozdě. Ale jsem tu zase jen já, sedím v práci a místo abych pracovala, tak se otrávěně nudím. Mám na něco chu´t, nevím na co a nic tady nemám.

zuza (St, 28. 7. 2004 - 16:07)

tak koukam, ze sem zase prisla pozde a opet si tu povedu svuj monolog...pomalu se z toho stava tradice:-), nikde nikdo, vsichni uz sly domu, tak jo, hezky si uzijte pozdni odpoledne a vecera...ja se ozvu zitra, pa pa vsem. Je hezkej pocit, ze se o me nekdo bal, vazne prima.

zuza (St, 28. 7. 2004 - 16:07)

...pardon, baly...zadnej chlap se tu o me jistojiste nebal..asi nebudu pit vubec, delam pak hrubky :-)))))

zuza (St, 28. 7. 2004 - 16:07)

jeee, vy jste se o me tak kraaasne bali, to se mi teda nestava...ale kdyz to tak ctu, tak to muselo vypadat, ze lezim nekde zborena na srot...ale nee, mela jsem jen trosku vinecka, nalada se zlepsila.Dneska nastesti mam jine starosti.

zuza (St, 28. 7. 2004 - 16:07)

jo, na ten babinec sebou privedu jeste asi jednu holku, Petru, byla kdysi u Linzera na stehnech, tak by taky rada pokecala

zuza (St, 28. 7. 2004 - 16:07)

jezisi holky, jen na chvilku vytahnu paty, tak uz je toho tu tolik napsane, ze to nejsem schopna ani precist, to je supeeeer, mam co cist aspon....ale ja dnes musela ven s holcickou, ma narozky, tak si sla vybirat darky (horu knih a nejaky ty saticky...) ma jedenactiny smudlinka...

Světluška (St, 28. 7. 2004 - 15:07)

Hooolky vy jste tak hodný na mě děkuji...zkusím vše snad něco zabere papa dnes už jdu dom tak se tu mějte hezky

sametka (St, 28. 7. 2004 - 15:07)

Svetlusko-pry hodne ucinny je i zazvorobvy caj (z cerstveho postrouhaneho zazvoru) je ot pry proti angine a pod. ALe ja bych ho klido pido udelala i ze suseneho zazvoru,on je ten zazvor takovej jako dost stipaci,cili verila bych tomu ze bacila zazene!

Kvítko (St, 28. 7. 2004 - 15:07)

Jo Světluško tantum verde mi jednou taky pomohly, dokonce dělají i roztok a zubní pastu :), jenom jsem ti po těch pastilkách hrozně prděla, ale člověk si nevybere :))). Pak taky kloktám sůl. A na posílení imunity pomáhají: ECHINACEOVÉ KAPKY. Držím palce. Bolení krku znám, to je otrava, mě sice doktorka necpala antibiotiky, ale jeden rok jsem se bolesti v krku nemohla zbavit, je to šíííílený. Zkus ještě kloktat šalvějový čaj. I pít ... on neuškodí :). V lékárně se dají pořídit i šalvějové bonbóny. Nedej se.Papa K.Hurá Zuzka žije, no Sametko, ty jsi nás zkoušela, jestli ji máme rády, co?No vidíš ... máme :)))

Světluška (St, 28. 7. 2004 - 15:07)

Ahoooj holky, tak mě zase začalo bolet v krku já se na to fakt vyprdnu, jak se můžu hojit když se mé tělo musí prát i s tím krkem...ach jo další antibiotika už nechci..nevíte někdo něco o homeopatikách nebo nějakých receptech přírodních třeba z cibule nebo tak něco...já vím že to sem moc nepatří, ale budu vděčná za cokoli hlavně ne zase antibiotika...jenže pro doktorku je jednoduší mi je napsat ta si nedělá vrásky s tím, že budu mít malou imunitu někdy mi ta moje krčařka připomíná pařeza..

Vlaďka (St, 28. 7. 2004 - 15:07)

Ahoj Světluško, mně teda pomáhají na krk pastilky co se prodávají v lékárně. Jmenují se Tantum Verde, pár jich vycucáš a máš po bolesti. Přeji Ti, ať Ti to pomůže, máš pravdu antibiotika jsou na prd. Vlaďka

Světluška (St, 28. 7. 2004 - 15:07)

Ahoooj holky, tak mě zase začalo bolet v krku já se na to fakt vyprdnu, jak se můžu hojit když se mé tělo musí prát i s tím krkem...ach jo další antibiotika už nechci..nevíte někdo něco o homeopatikách nebo nějakých receptech přírodních třeba z cibule nebo tak něco...já vím že to sem moc nepatří, ale budu vděčná za cokoli hlavně ne zase antibiotika...jenže pro doktorku je jednoduší mi je napsat ta si nedělá vrásky s tím, že budu mít malou imunitu někdy mi ta moje krčařka připomíná pařeza..

sametka (St, 28. 7. 2004 - 14:07)

Tak holky: poslusne hlasim ze je OK, a nakupuje s dcerou darky protoze jeji mrne ma dneska narozky!!!!:) ona mi to sice rikala v pondeli pri pivu ale ja krava zapomnetliva odstredena na to uuuplne zapo!:) tak me nezabte!:) stejne jsem ji opdezirala ze je nekde pod stolem s notebukem v kline zaklisnena mezi 2 lahve vodky!:) takze pro zbytek osazenstva vyhlasuji KLID!:)

Kvítko (St, 28. 7. 2004 - 14:07)

Zuzo Zuzo, kde jsi????? Už Sametko víš něco nového??? Tohle nám holka obyčejně nedělá, přijde s koštětem i bez ;). No snad se brzo ozve.

sametka (St, 28. 7. 2004 - 14:07)

Valorko vidis vidis,tys nam ji tady vozrala a chudak Zuza to ted pomalu rozdejchava a nema silu nam psat. Jdu ji napsat sms:)

sametka (St, 28. 7. 2004 - 14:07)

preci jen ji mam rada potvoru jednu vobludnou vlnitou:)a ted uz i bulkovitou:) ale vas mam vsechny taky rada!:) Hec!:) me srdce je velikeeeeeeeee a duse prostornaaaaa:)

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 14:07)

Taky jsem sem přilezla napsat, že už začínám mít o Zuzu taky obavy a koukám, že Sametka mě už předběhla...Zuzóóó, kde jsi???Já jsem si sice s Tebou připíjela včera, ale při čtvrtým panákovi, mě rozbolela hlava, tak jsem to šla zaspat a ráno naštěstí dobrý.

sametka (St, 28. 7. 2004 - 14:07)

Hele holky, ja se o tu Zuzu bojim! Ona sice zase prilitne skostetem,jak uz ji zname, a rekne ze pohoda,ale co kdyz je nekde pod vobraz bozi, nepromluvi s ni ani klika u dveri a buhvi co.... hmm h mhm

sametka (St, 28. 7. 2004 - 13:07)

Katerino, jo je v praze. Objevila ho jednou jedna Marie,ktera tady napsala takove dlouhe povidani o druzich liposky, a tak. Uz i pred ni tady o nem nejaka zminka padla,ale to se psalo ze je z Breclavi a ze tam jako kdyz tak,je nutno zajet na tu lipku,protoze do praglu nechodi,pouze tady kdysi konzultoval.ale zakroky delal tam. Jenze jak sel cas a sikovni lide mesta prazskeho (Jirka Bažantů :-) tak proste pana doktora jaksi taksi prilakaly sem a ted je tedy asi v Praze. Ale asi jeste dela i v Breclavi,ovsem o intenzite a pomeru techto dvou praci nemam ani poneti,mne to stejne nezajima,dulezite je ze si smluvim termin a prijdu a udela mi to kvalitne a perfektne a fakt bezbolestne. Mas-li zajem o nejakou nezavaznou konzultaci, treba ti pomuze s tema bokama (opravit je) aby to bylo konecne i na svleknuti do plavek, tak zavolej Jirkovi (asistent lekare) na 603 524 124 a smluv si schuzku. Za to nic nedas a zaplatis pouze svym casem,ale budes o TOOOOOOOOOOLIK moudrejsi!mne jde pan doktor spravovat nohy po parezovi a Zuze stehna.... Mozna by pomohl i tobe.

Reklama

Přidat komentář