Reklama

Liposukce

zuza (Pá, 30. 7. 2004 - 10:07)

Jo, jinak v ZOO jsem byla docela nedavno, pekne me to zklamalo, malo zviratek, vsechno ve stavbe nebo rekonstrukci, ale chodit se tam musi :-)))) aby to meli z ceho zaplatit, tak to beru spis jako charitu :-)

zuza (Pá, 30. 7. 2004 - 10:07)

Paaani, Sametko, ta ses melaaa, muchlovanicko v prirode:-), to je romantika, to se prece m usi vydrzet ne:-)

sametka (Pá, 30. 7. 2004 - 09:07)

Nazdarek holky kuracky:) Tak v Medicomu se asi nehuli:) Pekne vypochodujete pred vchod a my dve nekuracky (se zuzou) si to budeme s Jirkou uzivat zatim bez vas:))))))) Jinak mne po lipce boku odesly jen 3 cm:( Asi jsem nebyla dost statecna kdyz mi odsaval ,a ke konci uz jsem nedrzela arekla jsem ze uz dost ze uz to stipe:( Ja krava,mohla jsem zatnout zuby a treba by bylo dolu i 5-6 cm. A ted mam co shazovat:( saaaaaaaaaakra. Vcera se ZOO nekonala protoze jsme nevedeli do kolika je otevrena,tak jsme to nechteli risknout aprijit tam na 1 hodku (protoze je obrovska) tak jsme sli na Petrin a muchlovali se v trave:) Ja nemela oblecek na sobe, protoze jsem mela tak tesne dziny,ze to proste pod ne neslo. Ale reknu vam,valet se na zemi bez oblecku cca 12.ty den po lipce to neni zadna slast. Ja mela vecer ty drzaky taknatekly ze jsem ihned vhupsla bez debaty do kalhotek a uz z nich nevylezla:) Chjoooooooo. proc je ted takove vedro? MNe se nechce je v tom teple nosit! Ne ze by mi prekazely, to vubec ne,ale ja uz chci konecne naky kratsi triko vytasit a ty moje vsechny dziny! SAKRA! Normalne den co den zjistuji ze ja nemam v satbniku zadne obleceni na liposku! Tedy jako kdyz je tak pod mrakem tak to neco vytahnu ale kdyz je takto teplo tak to ja mam na takoveto pocasi samy tricko po pupik a kalhoty bokovky ...no a mezi tim by se krasne vyjimaly ty stahovacky:)))))))) HA HA!:)Zuzo odsata prdeli! Jak se hojis?:)

Světluška (Pá, 30. 7. 2004 - 09:07)

Helčo, Janino já jsem taky kuřák, teda ne nějak moc velký, ale když se povídá tak si ráda zapálím..ale V Medicomu nenene, kdyby sme měli velkou chuť můžeme vyběhnout ven..Helčotak to máme stejné pocity mě taky často přijde , že mě to bolí více když mám krunýřek, proto sem ho třeba včera sundala, jenže ráno to taky trochu bolelo...nevím nevím

Světluška (Pá, 30. 7. 2004 - 09:07)

Helčo, jak to vidím já, tak asi půjdu snad ještě v tom krunýři..pořád je to citlivé tak asi nemá cenu je sundavat, ikdyž už to bude vlastně příští týden 4. týden..musím říct že piju dost, papám hodně melouna..prostě abych splaskla..dnes sem spala bez nich a ráno mě to trošku bolelo tak nevím..včera sem taky spala bez nich a ráno to bylo v pohodě..to moje tělo si dělá samo co chce...

Kvítko (Pá, 30. 7. 2004 - 09:07)

Ahoj Jani :), ty hubeňoure, hele tobě to bude zplaskávat asi o hodně déle než po tumescentní, takže vyčkej času. S hubnutím jsme na tom stejně. Držím měsíc docela festovou redukční dietu a mám 4,5 kila dole a to denně cvičím. No říká se, že svaly jsou těžší, než tuk :)). Ale naštěstí mě to moc nebere. Na postavě jsou změny vidět a vo to jde :)). Jo a já určitě v žádném sexy prádle nepřijdu, protože už ho nenosím :) a nedělám taková překvápka jako Zuzka :), ty nám fakt dáváš, nejdřív si na jedno odpoledne zmizíš a my tu trpíme a pak nám druhý den napíšeš, ha mám lipošku za sebou :))). Tak ať se to rychle hojí kočko :). Fotku před - to taky nemám, jo zkusím vzít tu, co mi dělal manžel, ale tam jsou už jen stehna před lipoškou, protože tu od pařeza - tu nemůžu přinést, kdyby aspoň fotil v kalhotkách, ale takhle mi to přijde doooooost hrozný sadomaso :)). A ty boky mi neposlal a už asi nepošle. Ty byly o hodně výraznější - no holky 15 cm, takže si to umíte představit. Jak bylo v ZOO? Byla jsi v Tróji? Taky se tam chystám :) zviřátka já rád. Mějte se holky krááásně, těším se na vás ve středu :))))

Helena (Pá, 30. 7. 2004 - 09:07)

Zuzo, tu dietku na lipobabinec vezmi víckrát, ať nám to můžeš rozdat. Díky.

zuza (Pá, 30. 7. 2004 - 08:07)

Ahojky Janino, tak to se tesim na babinec, asi tam vsichni budemem v tom kompresu:-)))) a fakt obdivuji tvou trpelivost s tim pradlem. Pravda ty zipy (ne suche , ale normalni, dost tluste) jsou pod oblecenim znat, docela to jde pod kapsacema, ktery nejsou elasticky, mam cerny a bily, ale v bilych je to dost videt. Vedra ted tedy preskam zase v tech cernych...jeste ze jsem je nezahodila, jak jsem puvodne planovala.Jinak jsem nejakych 32 hod. po, v klidu to neboli, jak se pohnu, tak to citim, vcera jsem se osprchovala, vyprala ten mundur a prohledla poradne jak se mi to tam vzadu vyviji. Vypada to dobre, trochu to nateklo a lehce se to probarvuje. Porad vaham s tim Wobenzymem, ale Lioton uz jsem vytahla. Posledne jsem po to Wobenzymu dostala zravou a pekne nakynula.Jinak se citim naprosto fit, jdu dneska na chvilku do prace a myslim, ze muzu normalne existovat, zadne omezeni necitim. Nez pradlo uschlo, uzila jsem si tu chvilku bez nej, me by snad nevadilo ho nemit, ale kdyz se musi nosit, tak to nejak preziju.Trochu psiny si uzivam na zachode, nez najdu polohu, kterou snesu, protoze mam odsatou presne tu oblast :-))), ale jak se na to vaha rozlozi, da se to vydrzet. Kupodivu muzu na tom i sedet, to jsem si pred tim nedovedla predstavit. Spani je slozitejsi, casto se prevracim a vzdy me to probudi.Nejradeji bych posunula cas dopredu, abych uz mohla vyrazit bez v tech svych sukynkach...jako na potvoru se udelalo tak hezky :-), vidim, jak se mi partner tlemi...a rika si, jen si to uzij parado :-)Jo, Janino, jak pises, ze ti pomalu vycte i pizzu:-))))), tak mu rekni, ze ted prave muzes co chces, protoze tuk, co ti odsali uz nemas a novy uz nenaroste. To je jednou pro vzdy.Jinak s tim jidlem, omezovat se v mnozstvi nebo pocitat kalorie, to uz je prezitek, u te me metody se musi trochu premyslet, ale neni to az tak slozite a hlavne s tim se da zit cely zivot,necitis se omezovana a vaha se pohne. Pak ji udrzovat je docela snadne. Zadnej stres, naladovost, naopak, pohoda, uz me hodne lidi zadalo, abych to nejak sepsala, takze se do toho dam, aby to na babinec bylo uz v nejake citelne podobe.

Helena (Pá, 30. 7. 2004 - 08:07)

Janino, to seš jako já, taky se pořád kontroluji s jídlem, ale mám strašně ráda sladké, tak někdy hřeším. Na lipobabinec jdu, ale foto žádné nemám. Mě pan dr. fotil pouze před lipoškou a pak už ne. Nevím proč. Možná, že to bude fotit až na kontrole a nebo zapomněl. Taky kouřím, ale myslím si, že v Medicomu se nekouří. Budeme to muset holt vydržet. Já včera spala bez elasťáků a bylo to v pohodě. Dnes je mám zase na sobě a řekla bych, že když je mám, tak mě to víc bolí. Možná je to sugesce. Světluško, co Ty, v pohodě?:))Sametko, jak bylo v ZOO?

JANINA (Pá, 30. 7. 2004 - 03:07)

JO , JESTE JSEM ZAPOMNELA : HOLKY VEMTE S SEBOU NEJAKE FOTO PRED PROVEDENOU LIPKOU , AT MAME NECO RPO SROVNANI . JA SVE VEZMU . TUTO FOTKU , KTEROU PRINESU BYCH POTREBOVALA VYLEPIT V ZIVOTNI VELIKOSTI NA LEDNICI , AZ BYCH DOSTALA MLSNOU - UCET ZA LIPKU BY NEBYL TOU SPRAVNOU BRZDOU . MAM DOTAZ : V TOM MEDICOMU KDE BUDEME , MUZE SE TAM KOURIT ? JA JSEM DOCELA ZAVISLAK . CAUKY . JANINA

JANINA (Pá, 30. 7. 2004 - 03:07)

HELENO , MELA JSEM TEN SAMY PROBLEM JAKO TY. MUJ PRITEL MI TAKY RIKAL , ZE NA ME NENI NIC VIDET . JEN ZE MAM HUBENEJSI NOHY , ALE O TY MI TAK NESLO JAKO O BRICHO A PAS. POZDEJI UZNAL , ZE TO BRICHO TROCHU SPLASKLO A ZE SI ME JEN DOBIRAL A NECHTEL MI TO CHVALIT. DNESKA JSEM SI DALA KOUSEK PICZY A ON HNED NA TO , ABYCH SI VZALA TEN NEMALY UCET ZA TU LIPKU A POLOZILA SI HO NA STUL NEZ SE NAJIM. OPONOVALA JSEM MU , ZE TEN ZAKROK NEBYL AZ TAK DRAHY OPROTI JINYM METODAM LIPKY. DRZIM DIETU A DENNE SI ZAPISUJI CO VSE SNIM. NA VAZE JSEM UBYLA ZA 2 MESICE POUZE 5KG , COZ SE MI ZDA STRASNE MALO. NYNI VAZIM 69 KG . MUSIM SE NA SRAZU ZEPTAT ZUZY JAK TO DELA ONA , ZE SHUBLA NA 63KG. TO BY BYLA MOJE VYSNENA A DAVNO ZTRACENA ( PRED 7 LETY ) VAHA. DOSTAVIS SE TAKY NA SRAZ LIPOBABINCE ? ZDA SE MI , ZE VSECHNY CO SE DOSTAVIME NA SRAZ , TAK BUDEME MIT NA SOBE SLUSIVY KOMPRES . HEC , ME NENI TOLIK VIDET POD ELAST. KALHOTAMA . HEC HEC. NEMEM TAM TOTIZ TY SUCHE ZIPY. TAK PAPAPA. JANINA

JANINA (Pá, 30. 7. 2004 - 00:07)

ZUZI, TEDA CO MI TO DELAS ?!!! JA MYSLELA, ZE AZ PRIJEDU NA LIPOBABINEC , TAK BUDU NEJ NEJ NEJKRASNEJI VYSATA A TED TAM BUDES HRAT PRIM TY ! - ( BYL TO VTIP ).VY SI STEZUJETE, ZE MUSITE NOSIT KOMPRES 2 - 3 TYDNY A JA BUDU MIT 15.8. CELKEM 8 TYDNU ZA SEBOU , ALE TO NEBERTE , ZE SI STEZUJI. MINULOU NEDELI JSEM HO VECER SVLEKLA, NAMOCILA A SPINKALA BEZ NEJ. RANO JSEM HO POVESILA , ALE UZ JSEM SE TESILA , ZE SI HO PO USCHNUTI ZASE NATAHNU. NEPLETTE SE NEJSEM UJETA , ALE JESTE JSEM SE NECITILA NA TO , ABYCH HO ODLOZILA , PROTOZE TY OBLASTI JESTE ASI PRACUJI A JESTE ASI BUDOU DLOUHO PRACOVAT. VY PO TUMESCENCI MATE OPRAVDU VELKOU VYHODU, ZE SE VAM TO RYCHLEJI HOJI. JINAK SE UZ MOC TESIM DO VELKOMESTA PRAHY . SAMETKA ME LITOVALA , ZE JSEM PRESPOLNI A ZE BYCH SE MOHLA ZTRATIT , ALE JSEM RADA ZE ASPON NEKDO MA O ME STRACH. PRITELI JSEM REKLA , ZE U SAMETKY PRESPIM , NEZ ABYCH VECER JELA DO RAKACE A ON ME UPOZORNIL , ABYCH NENACICHLA PRILIS PRAHOU. MOC MU TO ALE NEVONELO - TO JE JEHO PROBLEM. ZUZI , JINAK JE TO HROZNE FAJN , ZE TO MAS UZ ZA SEBOU . CO TI STRASNE ZAVIDIM JE TO , ZE MAS TAK STIHLOUNKY PAS . TAKY BYCH HO CHTELA MIT TAKOVY. UVIDIME CO SE DA SE MNOU JESTE DELAT . TO BYCH UZ URCITE SLA PANU DR. LINZEROVI. JINAK SE MEJTE MOC A MOC FAJN. NA POCITAC SE MOZNA DOSTANU AZ V PONDELI. TAK PAPA. JANINA

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 17:07)

Valorko, pro me to bylo stejne prekvapive jako pro vsechny...ale nemej strach, jeste mam spoustu jinych mist, kde by se neco dalo delat..bricho, drzaky...vnitrni kolena...boky..stehna zepredu :-)))))))))))))))))))))))))))))))Ne, ja koncim timto, definitivne to byla posledni liposka.(pripadnou opravu tech vnitrnich nepocitam)Mam radost, ze se konala, uz se citim dobre, pravda prislo to uz k sobe a tak zmena polohy..nebo vubec nalezt nejakou polohu...tak to citim, ale s tim se pocitalo, uz to znam.Ale to co me trapilo jsem uz vyresila a i kdyz je to lakave, nevrazim vsechno co vydelam jen do sveho tela. :-))))To totiz by nechtelo jen zustat u vyse popisovaneho, ale v mem veku uz je cas myslet na oblicej-vypnout vrasky, vyhladit,udelat nove zuby...o trochu niz pak nova prsa...jedno vylepsim a druhe se vedle ukaze jako adept na vylepseni.Kde je pak ta hranice? Ted uz je to totiz na me, co se nepohnulo cvicenim mam vyreseno a ostatni casti jsou v me moci, coz je pochopitelne zdlouhavejsi a ne tak trvanlive, ale da se to.

Valorka (Čt, 29. 7. 2004 - 17:07)

Tak dneska lítám , makám, až se ze mě kouří :))))Zuzo, tak gratujuji k nové pr...., to je fajn, že už to máš za sebou. Hezky si to užívej a ať to moc nebolí.Tak to tak koukám, že v to září na to budu sama, vy si tady uděláte odsávací grupáč všechny na jednou a v září do toho se mnou nikdo nejde :(((

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 16:07)

Cau Sametko, pozdravuj ZOO :-)))))

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 16:07)

no jo alepak se nedivte ze se vam to pomalu hoji anebo pomalu to odteka.... voda je zaklad zivota. clovek je ze 70% voda. voda jsi a vodu pij!:) ne fakt holky, i ten pes kdyz je nemocnej nechce nic zrat jen vodu pije. cim mene pijete tim dele se to hoji,pomaleji se vstrebava otok a tak. toz mizim do ZOO:-) hezke odpoledne a vecer!:)

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 15:07)

To jo, tri litry to je sciu-fi, pro me i litr za den je uspech

Helena (Čt, 29. 7. 2004 - 15:07)

Já piju docela dost, ale tři litry do sebe nedostanu kdybych se měla strhnout.

Helena (Čt, 29. 7. 2004 - 15:07)

Tak mám pocit Světluško, že na lipobabinec půjdem asi v elasťákách když Sametka řiká, abychom je nosily když nás to ještě bolí. Pokud to do té doby nepřestane,viď.

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 15:07)

Heleno, Svetlusko-jholky ty otoky vam splasknou fakt! To jeste asi mate porad otekle,pijte tak 2-3litry ciste neperlive vody denne, aby jste se nezavodnovaly a vyckejte. Ja taky az tak treti tyden zacla videt vysledek,ale ten efekt byl pak strasne veliky,nejdriv dlouho dlouho noc,dokonce ot vypadalo ze jsem stejna nez predtim,neli tlustsi ale pak najednou bum bac! Vydrzet holky! Vzdyt vas to nestoji zadne usili,tak hezky drzte a katata pokud vas to neboli uz sundejte,pokud to citite,tak jeste neni ta prava chvile.

Reklama

Přidat komentář