Reklama

Gamblerství

Diego (Čt, 27. 4. 2023 - 22:04)

Dej vecu a jdi spát o tom to je musíš vědět kdy přestat chlape;!!!

Depka (Út, 25. 4. 2023 - 19:04)

Nedaří se nadari.

Diego (St, 26. 4. 2023 - 02:04)

Já sem zkusil večer za 25000 už mám 70000 a půjdu spát :)

Depka (St, 19. 4. 2023 - 15:04)

Zase jdu hrát, uz zase. Nevim jak a proč ale jdu do toho. Vklad 15 tis. Snad se bude dařit

Ju (So, 8. 4. 2023 - 09:04)

Jsou Velikonočni svátky, byli ste v kostele dobytci?

Roman (Pá, 31. 3. 2023 - 17:03)

To by se vám líbilo kundy, co:-)

Roman (Čt, 30. 3. 2023 - 21:03)

Dnes jsem vyřídil kontokorent, 30 tis. Nejdříve 10k a fo dalo hodně, asi 22 tis, pak sjezd a za 20k uz to bylo rychle. Jssm pica

ju (Čt, 30. 3. 2023 - 23:03)

a další půjčku už nejde sjednat?

Game (Pá, 31. 3. 2023 - 00:03)

Ať to máš rychle zpět

Roman (Út, 28. 3. 2023 - 21:03)

Jsem tomu zase naložil, po delší době ale hodně. Chjooo

Naberte kurz (St, 29. 3. 2023 - 11:03)

Napadlo mě, že kdybyste měl chuť si o tom promluvit anonymně s někým, kdo může poradit třeba s opatřeními jako je rejstřík, blokátory hazardního obsahu, bezplatnými dluhovými poradci nebo třeba odborníky ve vašem okolí, jsme tady. Nemusíte být sám. Najdete nás PO-PÁ od 8:00 - 16:30 na chatu na www.nabertekurz.cz, kde lze zanechat i vzkaz. Využít lze také telefonické linky na čísle 777 477 877, která jede ve stejném čase ale to včetně víkendů. Jana

China (St, 29. 3. 2023 - 11:03)

Kolik, kde, kdy?

Roman (St, 29. 3. 2023 - 20:03)

Betor online, 30 tis, komplet účet, so výplaty daleko

Naberte kurz (Út, 21. 3. 2023 - 08:03)

"No, ono je to strašně těžký se tomu partnerovi přiznat... Je to strašně těžký a trvalo mi strašně dlouho než jsem to... za prvý se člověk strašně stydí... jo, ale to je takovej stud, že si řekne - Ježiš, když řeknu, že prostě sem gambler tyjo, tak bude konec...to bude konec a odsoudí mě, nebo se rozejde nebo něco... tak prostě to člověk tutlá do poslední chvíle..." Šárka je abstinující hráčka, která se rozhodla sdílet svůj příběh od toho jak se k hraní dostala až po kritické chvíle, kdy řešila co s nákupem nebo jak ji manžel hledal po hernách a když ji našel, tak její jediná myšlenka byla stejně na to, že má ještě neprotočené kredity... Šárka už je nějaký čas v rejstříku a věří, že její příběh pomůže najít sílu těm, kteří ještě váhají zda si o pomoc říci. Mrknout se můžete zde: https://1url.cz/@i_zeny_mohou_hrat, kde lze zanechat v chatu otázky nebo vzkazy pro Šárku a popřípadě využít i individuálních chatů s pracovníky a anonymně i zdarma využít konzultace.
Jana

Lemog (Pá, 24. 3. 2023 - 22:03)

Ahoj Jani díky moc mám Tě rád ;)

Naberte kurz (St, 29. 3. 2023 - 11:03)

Zdravím :-) To mě moc potěšilo. Jak se daří? Jana

Lea (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

A co si budem nalhávat ,přetvářka a lhaní nám jdou velice dobře že

Sára (So, 18. 2. 2023 - 01:02)

Ahoj, nejlepší bude si přiznat že máš problém a někoho požádat o pomoc. Přítelkyni nebo rodiče, odevzdat jim občanku, kreditku a posílat jim peníze, abys neměl za co hrát.

Sára (So, 18. 2. 2023 - 00:02)

Zdravím všechny,
tuhle diskuzi jsem pročetla snad od začátku a je mi smutno z toho jak některé příběhy skončily. Nečetla jsem vše, takže nevím jestli je v této diskuzi někdo, kdo hraje online automaty.
Potřebovala bych radu od někoho, kdo si prošel tím co já.
Cca před 6 ti lety jsem byla závislá na automatech, bylo mi jedno kolik tam dám, chtěla sem jen vyhrát. Nechala sem tam dost peněz (bylo to myslím v řádu stotisíců, ale i tak mi pak chyběly). Nalákal mně na to přítel a mně to začalo bavit.
Po odstěhování a rozchodu jsem se z toho dostala, dokonce jsem se nechala zapsat do Registru hazardních hráčů. Ale po uplynutí jednoho roku sem se rozhodla že se nechám z registru vymazat a jenom to zkusím. No nakonec to dopadlo tak, že hraju přes mobil (protože herny jsou od místa mého bydliště pěkně daleko a nevyplatilo by se mi to tam jezdit, spíš na to ani nemám čas). Přes mobil jsem registrovaná u několika online kasín (Sazka, Tipsport, Luckybet, Chance a Betano). Mám tam limity, ale jakmile mě na jedné stránce limit nepustí dál, jdu to zkusit na jinou.
Mobil mám stále při sobě, láká mně to, ale vím že peníze které jsem tam dala se mi nikdy nevrátí, jen jich tam hodím ještě víc. Před veřejností to tajím, abych nikomu neublížila nebo si na mně neukazovali prstem jaká jsem p*ča. Ale ta přetvářka mě zabíjí, sama nesnáším když se někdo přetvařuje a sama to dělám.
K psycholožce jít nemůžu, ani na sezení, protože by se to provalilo. Chodím jen do práce a hned zpět. Máte nějakou radu? Třeba nějaká slova co by mně úplně odradila? Děkuju Sára

China (Pá, 24. 2. 2023 - 13:02)

Dej se zpátky do registru....ne asi...omg...

Reklama

Přidat komentář