Reklama

Liposukce

Martinka (Út, 3. 8. 2004 - 13:08)

Ahoj holky, no koukam ze shoda jmen nekdy nadela zmatky. Nejvetsi sranda je ze Martina stejne jako ja chce jit k doktoru linzerovi tady v rijnu. To je dobry. My se s monikou dostavime pocitejte s nami. skoda ze to neni od peti ale co se da delat. Takze je nas asi 8 jestli dobre pocitam?? Tak cauky zitra v sest.

Kvítko (Út, 3. 8. 2004 - 13:08)

Jo tak Martina s Mončou dorazí na šestou. Dala jsem jim číslo mobilu, kdyby něco, hele Sametko a jak se na nás Jirka bude připravovat? Na mě nemusí :))). Kdybych nějak bloudila, tak mám spojení na Janinu - tak bych jí volala, jo??? Abych tu nepsala mobil pro nějaký XXXXXXXLLLLLL. Fotky mi ani asistentka ani pařez už neposlal. Takže mám před fotky, kde už jsou boky odsáté a jsou tam vidět stehna. Stejně to vypadá děsně, ale možná vám to ukážu. Záleží jak moc se budu stydět :))). Páčko

Kvítko (Út, 3. 8. 2004 - 12:08)

UfUf ... snad to ještě stihnu potvrdit, dopoledne jsem "rostla" v Thomayerce a tak jsem si nemohla s vámi pokecat :). Přijdu v šest. A Sametko pozor je rozdíl mezi Martinkou a Martinou - Martinku znám, tu druhou zatím ne. Martinka chce přijít s Monikou, která byla taky u pana doktora Linzera, zatím na liposukci zadku. Jen jí musím dát vědět časovou změnu, snad se jí to bude hodit. Kdyžtak bych se ozvala - takže s těmihle kočkami taky počítej, jo?????Zuzko to je mi fakt líto, ale je vidět, že se s tím statečně pereš a nenecháš si ujít babinec, to jsme rády!! Aspoň přijdeš na jiné myšlenky, nejhorší je být se svou bolístkou sám. Monokl nemonokl, je to nepříjemné, ale nám babám to nevadí a smát se ti zaručeně nebudeme!!!Tak holky zítra v šest :).

Martina (Út, 3. 8. 2004 - 12:08)

Holky a urcite nam sem musite napsat jak lipobabinec probehnul, jsem hrozne moc zvedava. :-)

sametka (Út, 3. 8. 2004 - 12:08)

Zuzi no bude nas asi 7. pokud dorazi i Kvitko i ta Janina kamoska. Tys mela taky nejakou kamosku co ji delal kdysi davno Linzer privest ne? Prijde - neprijde?

Helena (Út, 3. 8. 2004 - 12:08)

Světluško, mohla bys mi poslat Tvůj e-mail? Díky

zuza (Út, 3. 8. 2004 - 11:08)

Teda puvodne to vypadalo na poradnej dav ne? ted uz nas je na babinec zase jen par? tomu se mi nechce verit, kdyz se tam prizenu s natelkou papulou, tak ocekavam vetsi ucast, holky, co je s vama?

sametka (Út, 3. 8. 2004 - 11:08)

Svetlusko ok. Tak mi irka potvrdil ze to bude v 18, no snad vam to neva. Mela by prijit snad i Kvitko, ne?Zatim se 1000% ucastni: Janina (+nejaka jeji kamoska udajne), Helena, Svetluska Zuza a ja. Mela prijit Martinka, ta to ted ale odvolala. Dalsi zensky ktere nas ctou by se taky klido pido mohly pridat:)

Martina (Út, 3. 8. 2004 - 11:08)

Jojo diky

Světluška (Út, 3. 8. 2004 - 11:08)

Ahoj všichni, zítra počítám že se uvidíme:))) Tím, že je spousty lidí na dovolených se nám vyvoleným bohužel zvýšilo pracovní nasazení , tak sem neměla čas...ale alespoň jsem četla:)))když byla chvilka, zítra bychmohla již okolo 17. hod....Holky už jsem malinko ztratila pojem kdo všechno jde...

sametka (Út, 3. 8. 2004 - 11:08)

Martino- prolistuj si par stovek prispevku dozadu,tam jsem psala uplne do detajlu jak to cele probiha, jsou to takove ty straaaaaaaasne dlouhe prispevky pres celou stranku, to nemuzes minout a tam to je cele popsane. psat se mi to znovu nechce. leda ze by se to chtelo zuze nebo nektere jine ktera to ma jiz za sebou (svetluska, helena). ale uplne naha nejsi, mas takove papirove jednorazove tanga kalhotky a navrchu tricko (ktere dostanes od Jirky jako pozornost podniku).

Martina (Út, 3. 8. 2004 - 11:08)

Ahoj holky ja se hlasim z dovolene, takze ja bohuzel neprijdu coz me mrzi, tesila jsem se ze uvidim krasne vysledky doktora Linzera ..... skoda, ale ja doufam ze do Rijna jeste nejaky probehne :-).....Helco jak to ze te to porad boli?? nestras me holka :-) ba ne.....pro krasu se musí trpet.Sametko rekni mi prosim jednu vec....kdyz tam prijdes jako ze uz jdes na liposku....jak to probiha? to tam jsi uplne naha??? ja jsem hroznej stydlínek :-)

sametka (Út, 3. 8. 2004 - 10:08)

Helco- no ono to spis bude az od tech 18-ti jak tak koukam. Driv nez v 17 to nema smysl, vsichni prevazne jsme v praci a nekteri maji problem se na Ipak rychle dostat. Ale zcela jiste to bude v Medicomu,cili sraz muze byt pred Medicomem. Hodinu samozrejme upresnim. Co ze se neozyva Svetla?:) A co vy dalsi? :-)

Helena (Út, 3. 8. 2004 - 09:08)

Ahoj Sametko, já se hlásím na 100% a můžu už v 16.00 hod., ale podřídím se ostatním.Tak nám dej avízo, kdy a kde máme čekat, jestli před Medicomem, nebo uvnitř. Světluško, už nenosím elasťáky, je to fajn bez nich, ale stále oteklé. Jak seš na tom Ty? Zítra, pokud půjdeš si to ukážeme jó?:)))) A taky to pořád ještě bolí. Obdivuji Zuzu a Sametku, že to zvládají tak perfektně, oni sou prostě hvězdy.

zuza (Út, 3. 8. 2004 - 09:08)

Sametko, ja s krivou hubou dorazim:-), moc hezky koukani na me nebude, protoze si s tim zubem zatim nikdo nevi rady, takze mi to statecne otejka, uz se mi udelal i monokl :-), takze spis vypadam, ze me nekdo dal pesti:-))))))))))

sametka (Út, 3. 8. 2004 - 09:08)

Cau holky, tak vas zdravim. Ohledne zitrejsiho LIPOBABINCE mam par otazek:Zcela 100% bych potrebovala potvrdit vasi ucast, abych pak mohla rict Jirkovi kolik nas bude lidi, a mohli jsme to nejak pripravit predem. Tak se mi holky hlaste ktera prijdete, a podle poctu lidi se pak urci i hodina. Pocita se s 17 nebo 18 hodinou. Cili jeste si to upresnime.Tak si tedy jdu psat seznam 100%nich ucastnic. Cekam:-)

zuza (Po, 2. 8. 2004 - 16:08)

Sametko, ja uz si delala starosti co s tebou je...a ona to prace:-))) Tu nehodu si umim predstavit :-)))) ale to uz neni problem kdyz uz zacinas treti tyden...ja bych uz stahovacky nenosila, jak se znam. Ted bych potrebovala stahovacky na pusu :-)aby mi tam drzel ten led:-)

sametka (Po, 2. 8. 2004 - 16:08)

Cau holky, mam tady ted fofry, stejne jako valorka (inu dvojnice se nezapre!) a tak jen ve zkratce, ze zitra snad napisu vic. Ale LIPOBABINEC plati, domluvim jeste s Jirkou presny cas prichodu a taky JANINU (protoze chudak neborak moc Prahu nezna,tak musim zaasistovat a udelat ze sebe pruvodci:). Tak se loucim. Jinak ja mela dnes rano s tema bombardakama mensi ehm ahm "nehodu" :)))) tak jsem si je nemohla takove navlhle vzit do prace na sebe (ale nepocurala jsem se a ani to druhy:)))) no tak jsem dnes bez, mam zelene dlouhe saty a jsem za damu,ten vosi pas je fakt videt,ale mam to jeste otekle. Akorat uz citim ze me to neboli, vlastne v sobotu jsem zacla 3.tyden, totalni pohodicka:)zatim hezky vecer a cauky!PS: koukam ze jsme si tady na sebe hezky zvykli a ze se taky na sebe tesime a kdyz nikdo nic nepise tak uz ponektere mame abstaky:) To je hezke!:) Ja se na vas vsecky taaaaaaaaaaaaaaaaaak tesim! :)

zuza (Po, 2. 8. 2004 - 16:08)

Jo Kvitko, to nevydrzi, stridam ten spenat se zmrzlou krkovici :-)))))ale stejne je me to houby platny

zuza (Po, 2. 8. 2004 - 15:08)

No jasne, ze napisem referat :-)Ja tam jdu i s otekjlou papulou, nebudu teda za fesandu, ale babinec si ujit nenechat. Strasne me ten zub stve, 15 let jsem mela klid...a ted na stary kolena me bude otravovat :-)

Reklama

Přidat komentář