Reklama

Výprask před diváky

Markéta (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

Dostávé i před holkama,Zdendovi nejvíce vadí ,když dostal před Kačkou.

Valja (So, 18. 3. 2023 - 08:03)

Jo, viděly to dě dívky z domu, jak jednou takle dostal. Je jim 10 let.

Markéta (St, 15. 3. 2023 - 16:03)

Tak už máme ten včerejšek za sebou,při odchodu ze školy domů .jsem synkovi sdělila,že bude zase bit,že dostane odemne rákoskou,když mu to minule nestačilo páskem.Řekl mi ,že rakosku doma nemáme.Nic jsem mu na to neříkala.Když jsme přišli domů tak mi volala kamarádka,že mi po Kačce posílá rákosku.Terka nemůže má nějaký kroužek.Po chvilce zazvonila Kačka,šla jsem jí otevřít v ruce držela rákosku,že jí mamka posílá.Šly jsme do pokoje.Zavolala jsem Zdendu a přimněla jsem mu že dostane výprask.Ale ted né,je tu Káča.Dala jsem mu ručník a řekla aby se svlékl do naha omotal se ručníkem a přišel za nami do obyváku.Chvilku trucoval a pak odešel .za chvilku přišel jak jsem nu řekla.Skačkou jsme mu připravily polštář na gauči.Postavil se před gauč předklonil se já jsem mu rozvazala ručník v tu chvíli byl nahatý.Když byl v předklonu vzala jsem rákosku a začala jsem ho švihat rákoskou.Po výprasku má na zadku pěkný pruhy.Sliboval nám ,že už bude hodný.

Miroslava (St, 15. 3. 2023 - 22:03)

Kolik dostal ran?

Zuzka (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

V sobotu jsem měly s holkama klasický pokec u vína u nás doma, je nám od 30 do 40 let cca. Nějak šlo téma výchovy a ž naše matka nás řezali jak žito. Tak jsme si povídala, čím a jak která dostávala na prdel, No zajimavé. No a v rámci zábavy byl skvělý nápad, že bycho msi to měli zopakovat dostat pořádně na prdel. No super nápad. Přinesla jsem vařechu a pásek. Chvíli bylo ticho než se toho ujala z nás nejstraší, vzala vařechu a řekla mě a kámošce ať sundáme kalhoty a ohneme se přes pohovku ve stoje. Docela prdel a smáli jsme se jak pubertačky. No do té doby, než nám vařecha začala přistávat na holé prdeli. Už jsem zapomněla jak bolí! :) No nevím kolik bylo ran, ale modřiny mám ještě dnes

zdeněk44 (Po, 20. 3. 2023 - 17:03)

Když jsem chodil se svoji partnerkou ,tak jsme si výpravěli co jsme vyváděli ,když jsme ještě chodlli do školy,jak se báli třídních schůzek i výprasku,který po tom následoval.Rodiče kamarádky se zasmali a zeptali se jestli si to ještě nechceme zkusit jaké je to dostat řemenem jako když nám bylo těch 12let.Řekli jsme ,že bychom to mohli zkusit.Její sestra si přesně pamatovala ten řemen se ,kterým jsme dostavali výprasky.Když jsme překonali ten stud,protože už jsme neměli ty dětské zadky .Štípalo to přesně,jako ,když jsme byli malí.Tehdy jsme si řekli .že už to zkoušet nebudeme.

mobe1 (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

Taky bych si takový večírek nechal líbit a dostal od Vás, dámy, pořádný výprask rákoskou.

Zuzka (Pá, 17. 3. 2023 - 10:03)

měl ijsme vařechu, ne rákosku ! :D

Pavlína / Bi -… (Čt, 16. 3. 2023 - 13:03)

Tak takový večírek bych si nechala líbit :-)

Zuzka (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

No nevím, mám na prdeli pořád modřiny! :D

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Hezký den
Jak jste vysvětlila partnerovi že z dámské jizdy máte modřiny na takovém mistě? Asi se dost divil,že šlo jen o zábavu a legraci.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Hezký den
Jak jste vysvětlila partnerovi že z dámské jizdy máte modřiny na takovém mistě? Asi se dost divil,že šlo jen o zábavu a legraci.

Zuzka (Čt, 16. 3. 2023 - 08:03)

No manžel je na 2 týdny na služebce v US, takže mou prdel ještě neviděl. :) Asi by se hoodně smál. Druhá kámoška to doma vysvětlovat musela :D

Juras (St, 15. 3. 2023 - 10:03)

Tak příště rakosku, prut. Ať si to užijete. Výprask je i forma jak se vybourit i hormon. Já například si tím nahradim třeba rychlejší jízdu či nějaký tobogán. Stačí když to stipe a člověk tak nějak nemusí hledat adrenalin jinde. Výborne je i otozuvani být na úrovni, že se jdete teď vykoupat to já umím.

Markéta (Po, 13. 3. 2023 - 16:03)

No unás to bude až zítra ve 14hodin mame seš s manželem dostavit do školy za paní učitelkou.Zdenda má nějaké neomluvené hodiny za poslední dvě odpoledky.Ještě tam má nejaké podvody s poznámkama.S kamarádkou jsem se předběžně domluvila, jestli by holky na chvilku mohly přijít.Řekla jsem proč ,ta se zasmála ale byla trochu zaražená ,že to bude na holou.Řekla ,že souhlasí a že se jještě před tím výpraskem dohodneme.Jak to dopadlo napíši zítra.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 15:03)

No dobře vám tak holky, máte chodit na čas .
A co kámoška pochlubila se aspoň doma ?
By to u nich mohli taky zavést, ať pak není tak překvapená, až dojede zase na návštěvu :D .

Hanka (Út, 14. 3. 2023 - 08:03)

Tak to netuším, ale myslím, že už jen tak nepřijede :) Já jsem zvyklá, ale ona asi neee

Hanka (Po, 13. 3. 2023 - 09:03)

Ahoja, já měla na víkend na návštěvě kámošku. bydlí 300 km od nás. Sem tam přijede, v pátek jsme šly večer na disco a od mamky jsme měli povoleno přijít domů v jednu ráno (je nám 16 let) No, samozřejmě jsme přišly ve 2. Vypadalo, že mamka spí. No ráno nás u snídaně přivítala slovy, že jsme nedodržely večerku. Což u nás vždy znamená rákoskou na prdel :) Samozřejměn si pro ni odešla. Kámošce jsem mezitím stihla říct, že asi dostanu na prdel. Začala se smát. No ne na dlouho, mamka přišla s rákoskou a řekla, že mladé dámy zaslouží na prdel. Docela ztuhnula a smála jsem se já :) No, obě jsme se musely ohnout přes stůl, samozřejmě kalhoty dolů. Myslím, že kámoška na prdel nikdy nedostala rákoskou. Po první ráně měla dost. Nakonec jsme každá dostala 25 ran, klasika. Já jsem zbyklá na jelita, chudák kámoška. :)

Petra B. (Ne, 12. 3. 2023 - 14:03)

Náš Matěj včera tedy pořádně dostal , ti kluci, co za ním přišli na to jen koukali... Manžel ho strašně seřezal páskem, přes ten jeho nahatý zadek... Matěj při bití musel klečet na posteli, s holým, vyšpuleným zadkem, opřený o lokty. Byl bosky, měl na sobě jen tričko a ještě si ho musel před výpraskem pořádně vyhrnout. Musel se před bitím svléknout před klukama. Přišli jsme s manželem za nimi s páskem do pokojíku. Řekla jsem tak Matěji, budeš tady teď bit! Spoďáry úplně dolů! A dělej! A tak si Matěj musel sundat ty svoje šedivé tepláky, aby to mohl udělat a pak si tedy stáhl ty jeho barevné spoďáry, byl celý rudý v obličeji, jak se styděl. Pak jsem mu koukla po nohách a řekla jsem mu ty ponožky taky dolů, budeš tady bos! A tak se Matěj sehnul a stáhl si i ty jeho černé ponožky. Pak si musel kleknout na svou postel a vyhrnout si bílé tričko s obrázkem. Klukům jsem řekla, že budou stát u postele a dívat se na Matějův výprask, že jsem to domluvila s jejich rodiči. Poslechli, stáli se sklopenou hlavou, trochu čevení v obličeji. Manžel začal Matěje řezat páskem přes ten jeho nahatý, vyšpulený zadek. Pořádně to pleskalo. Matěj začal řvát a bulit. Červených pruhů na holém zadku přibývalo. Matěj už usedavě plakal a prosil, ale zbytečně. Musel být potrestaný pořádně. Ke konci výprasku uiž jen ležel a sténal. Dostal pětatřicet ran... Kluci na to zírali, čevenali se a střídavě bledli. Nakonec se Matěj i trochu počůral... Když bití skončilo, tak kluci rychle utekli domů.

Markéta (So, 11. 3. 2023 - 18:03)

Myslím tím .že bude bit. Pozvu holky mé kamarádky .Ta s tim předběžně už souhlasila holky ještě o tom neví .

Reklama

Přidat komentář