Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Marta (Pá, 23. 6. 2023 - 10:06)

Jo zbavit dítěte plenek to je něco u dcerky to trvalo zhruba do 8 let teď ji je už 13 let ale syn nosí plenky stále tomu je už 11 let a stále musím prebalovat jelikož v minulém roce měl nehodu na kole a ochrnul od pasu dolů tak je na vozíku ale jinak je v pořádku akorát se musí dávat plenky jelikož ani neudrží nic jako moc a velkou potřebu ale po rehabilitační pokroky jsou sice chodí pomocí chodítka ale snaží se a vozím do speciální školy tam pleny nevadí vůbec je v pohodě a v klidu....

Pepa (St, 14. 6. 2023 - 11:06)

Já stále říkám máme aby mne už nedávala plenky na noc když jdu spát ale mám smůlu v tom že mi dá vždy 4 látkové pleny s pvc kalhotky se zámkem a nebo bodyckem který má zip v zadu a tak ráno jsem vždy bohužel mokrý a posrany a pak mi řekne že jsem ti ty plenky radši dala jelikož je potřebuješ jenže jsem říkal když mám bodyčko jak se mám vycurat či vykadit když je ten zip vzadu a už mne Říkala že si na pleny mám znovu zvykat že to bude stejné jako minule prázdniny že celé 2 měsíce budu pouze v plenkách doma látkové pleny a na venek jednorázové pleny ale já tvrdím že už je nechci nosit že to vydržím bez nich ale ona nic co se týká plenek tak nechce nic slyšet teď si přijede do školy teta při syna a bere vždy i mne a v autě mne vždy už dává pleny látkové které protáhne mezi nohama když mi stáhne kalhoty a slabé punčocháče které musím také nosit s plenkami....

Petra (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Ahoj dávám stále látkové / jsou podle mne nejlepší / a syn je má nejraději. Zkoušela jsem mu dávat jeden čas jednorázové ale ty nechce.

Jana (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Syna a dceru jsem večer prebalila až v 19 hodin a večeře byla venku jelikož jsme grilovali a jim se plenky pak hodili to pak jsem je musela umýt v půlnoci aby oba pokadeny a pocurany a sousedka mne jejího syna dala už v 16 hodin odešla do práce už dříve a pak jsem se ho ptala proč se stále pomocuje ještě do postele a on s údivem řekl dělám to teto schválně jelikož se mi mamka moc nevšímá takto aspoň dostanu po zadku na holou mám sice modřiny ale vím pak za co. Ale pak si toho nikdo všimne a pak řekne že tě mamka tyra jo to vím a jsem si vědom a já jsem mu řekla že ho mlátit nebudu a že mu radši dám pro jistotu na noc plenky jestli chce a on řekl že sice není malé děcko ale pak se celý vysvlekl do naha a dala jsem mu 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky které byly růžové stejně pod pyzamem nejsou moc vidět a dnes ráno byl durch mokrý a posrany stejně jako moje děcka a pak řekl teto já ti moc děkuji za to že si mne dala pleny na noc a jestli mne je dáš i přes den jó klidně dám jestli je chceš tak dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče čistě a byl spokojen úplně v klidu onu mu je sice 13 let ale ani na těch 13 nevypadá vypadá stejně jako můj syn či dcera teď všechny jsem prebalila do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a pyžama a dala jsem je spát už v 19 hodin koukají na telku na pohádky a 22 h jim jdu vypnout telku ale hlavně zkontrolovat pleny jak jsou na tom jestli pocurany či pokadeny..

Mirka (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Tohle už bych řešila jestli nemá syn třeba hiperaktivní močový měchýř

Evit (Po, 5. 6. 2023 - 15:06)

Já synovi 12 let dávám plenky jednorázové na lepitka na doma ale i venku také zatím všude oni jsou pod kraťasy trošku vidět že má pleny jednorázové ale bohužel musím také má epilepticke záchvaty takže nosí plenky ale včera přišel s venku už dříve doprovodu kamaráda jelikož on na něj poznal evakujici epilepticky záchvat tak si syn hned lehl a já jsem ho celého vysvlekla do naha a dala jsem mu jenom látkové plenky 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky kdyby se hodně pocural a celkem se pomocil 4x co mi říkal a ráno ani do školy nešel stejně.

Maminka (Po, 5. 6. 2023 - 16:06)

prosimtě běž s těma pohádkama už do hajzlu

Z (Ne, 4. 6. 2023 - 16:06)

A to mám syna který bohužel nosí plenky předělat na holku.! Já synovi co dávám pleny tak když je teplejší počasí tak mu to a venek dávám látkové pleny sice má latkovky s pvc kalhotky a jemu i lépe v nich ale má laclove kraťasy a plenky drží tam kde mají mezi nohami plenky aspoň necestuji sice má trochu bouli mezi nohama ale jemu to nijak zvlášť nevadí říkal mi že je rád že má pleny že se kdykoliv může pocurat či pokadit včera jsme byli na dlouhém výletě a to měl jak si přál slabé punčocháče s leginy a plenky jednorázové měl a v klidu jsem ho prebalila venku když byl pokadeny on je bohužel postižené děcko sice by měl mít zavedenou cevku na močení ale já jsem mu řekla že mu budu radši dávat pleny pro jeho lepší jistotu když jsem ho vyndala z vozíku tak pokrčil nohy a kadil do plenek ale občas i chodí pomocí chodítka to je jako invalidní vozík jen se na něj položí zátěž a s chozenim mu to jde docela dost dobře ale zatím až vše rozhodnutí bude na dětské lékařky na ortopedii a dnes jsme byli doma a rachta se v bazénu ale má pleny do vody ty jsem sehnala normálně v Globusu a tam kupují i jednorázové pleny č. 7 ty mají největší ale vždy do nich dám ještě tak 2 až do 3 látkové pleny úplně v pohodě a večer po večeři dávám spát vždy v 18 hodin už je takto zvyklí nic mu to nedělá vůbec vždy ho umyji do cista a dám čisté látkové pleny vždy tak 6 látkových plen složené na nudli a při večerním přebalování vždy kolem 21 hodin dostává to samé ale složené na šířku ale už overal vše sehnane na intexu Jana rubcova jelikož je trochu problém že je brichaty není to žádná špagetka ale zajímavé je to že mu vše je jak dětské punčocháče či látkové pleny a leginy a nebo jednorázové pleny největší velikost ty do vody jsou č. 6 a ty klasické č. 7 a nohu má cisla zatím 36 ale vždy musi mít bohužel menší 35,5 a nebo 34 a nosí jen dětské Adidasky ty co se hodně nabízí v reklamě na internetu a nebo má vasky dětské ale na do nošení i bohužel dětské boty prestige vždy to je od maminek co dětem odrostla noha tak syn je pak donosi jedny vypadají že jsou úplně nové ale jsou starší 3 roky...

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 20:06)

Dana, Zana, Z a další - hele, když chcete psát pohádky, pište je laskavě s holkama.

Jiřík (Pá, 18. 8. 2023 - 19:08)

Mne mamka dává pleny také každou noc ale přes den jsem bez plenek říkal jsem že bych chtěl plenky nosit i přes den klidně i ty látkové pleny s pvc kalhotky ale mám smůlu už párkrát jsem se pocural do oblečení ale zatím mne to nevyšlo ale strejda mne říkal že až pojedu zítra s ním v kamionu tak mi nechá plenky celý den a noc tak to se těším.

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2023 - 20:08)

zalez uchyle nikdo to už nečte

Adéla (Pá, 18. 8. 2023 - 19:08)

Ano pleny na cestu dítěti tak do 4 až 9 let to je možné takto to děláme denně už mají pleny non-stop i doma ale zvolila jsem klasické látkové pleny s pvc kalhotky pouze doma jinak na cestu krátkou či dlouhou mají jednorázové pleny i starší syn se zatím vejde do pampersek tak to je dobrý zatím a když kluci marodi tak to má výhodu tu že zůstávají v posteli a a necestuji po bytě akorát když jsou i pokadeny tak se prebali v koupelně a umyji jinak jsou úplně v pohodě a nechají se vždy prebalit ale teď už bohužel jsou v čistých plenkách a v posteli musí hold poslouchat ale když chtějí být déle vzhůru tak jedině v plenkách a punčocháčich a pak si to rozmysli jíti spát ale stejně vždycky kolem 22 hodin je přebalování ale většinou ve spánku aniž by o tom věděli.

Z (St, 31. 5. 2023 - 14:05)

Tak jsem zjistila že synovi nejenom že pleny musím dávat jak na noc ale i bohužel přes den jelikož se včera při procházce pocural do oblečení ve škole tak jsem si pro něj jela sice byl v odpoledních hodinách v družině a polonahaty kalhoty a trenky měl prý ve školní pračce a syn čekal na mne až si přijedu pro něj a přišla si pro děcka Jedno paní a ta mi nabídla pro kluka jednorázové pleny a punčocháče a naštěstí i krátké kalhoty které měla v autě jako náhradní pro syna jelikož jeden z nich byl staly pocuranek a druhý vůbec nic a ten byl mnohem mladší tomu mohlo být tak 6 až 8 let ale druhemu mohlo být tak 10 až 12 let ten by přebalovány. Do plenek...

Naštěva (Čt, 17. 8. 2023 - 14:08)

To je dobře že konečně i větším dětem nikdo dá radši pleny. Než je mlátit po zadku a řekla mi bych že radši dát děcku pleny než aby kourilo či hulil trávu oni plenky neuškodí většímu dítěti vůbec!!!

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 14:08)

Táňa a Lenka je jeden a tentýž člověk - viz ten odstup příspěvků. Je to typickej plenkovej úchyl.

Lenka (Čt, 17. 8. 2023 - 14:08)

Chci se zeptat syn 13 let se v noci pocural a nikdy se mu to nestalo postel celá mokrá a on také bylo to dnes ráno on se mi omluoval ale já jsem mu řekla že se to může stát i většímu dítěti jako je on a pak se mi zeptal jestli by na noc nemohl dostat jednorázové pleny ale kdepak po prvním pocurani do postele ti hned nebudu rvát plenky přeci ale řekl mi radši mne je mamko dej tak jsem s ním zašla do zdravotních potřeb a paní prodavačka se optala co si budeme přát a já jsem řekla že pro syna pleny a ona nám doporučila seni kids buď na lepitka nebo nasazovaci tak jsem vzala tedy obojí a masti a pudry a vlhčené dětské ubrousky to bylo ráno ale už jsem s ním doma a chtěl už abych mu dala plínky tak je má ty nasazovaci a kraťasy a běhá si nikde po venku a pak se uvidí jak přijde domů jestli mokrý či i pokadeny.

Táňa (Čt, 17. 8. 2023 - 14:08)

Synové 8 a 10 let snášejí plenky docela dobře na cesty krátké či dlouhé jen se jim ještě dávají 2 látkové plenky s jednorázovkou aby se tolik neparili v jednorázovkach a mají normálně kraťasy a jsou úplně v pohodě a klidu sice se staví když je potřeba ale ten mladší syn je postižený a ten plenky nosit musí ale on je chtěl i ten starší po mne tak jsem mu je rozmlouvala ale nedal si říct a po dlouhém rozmlouvani jsem mu plenky tedy také dala a na spaní je bohužel také nosí bez plenek jinak ani neusne a oba mají i letní overal a týden před školou ho budu odplenkovavat ale radši mu dám spíš drynites do školy ale plenky na noc zatím ještě ano aby se cítil dobře a měl jistotu.

Vojta (Pá, 18. 8. 2023 - 21:08)

Text nedává smysl.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

Vyčistit zuby, umýt hubu a spát. Pomodlit se, je marný čas, peklo čeká. A ráno začni znova, až do úplného zblbnutí.

Plná plínka (St, 7. 6. 2023 - 05:06)

Zase se už po ránu ukraji plenkari neblbnete tak větším dětem dávat pleny věřím že má zlomené končetiny tak bych to ještě pochopila vše ok..!!!

Reklama

Přidat komentář