Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Dan (Út, 25. 4. 2023 - 08:04)

Tak kluka máme už doma a já jsem s ním doma mám na něj paragraf že jako přítel jeho mami můžu být já a doma se kluk probudí každé ráno mokrý a obden pokadeny je zatím na plenkách předtím dostal silný epilepticky záchvat měl velké štěstí že to takto dopadlo ale další vyšetření ho čeká zřejmě i s hozpilazaci když bude možnost abych tam mohl být s ním tak to udělám a kamarádi normálně chodí k nám na návštěvu hlavně nosí úkoly pro kluka ale byla u nás i paní učitelka říkala že radši ho bude doučovat nežli aby se učil online chvíli vydrží ale pak se únavy a zase usne jelikož má dost silné léky a na noc půl diezapamu tak potom spí jak dudek a nikdy je i prebaleny ve spánku aniž by o tom věděl a ráno pak řekne že má suchý plenky teď se bohužel plenky musí dávat ale non-stop a v puse musí mít i dudlík orthonicky kvůli pokousani se a musím zatím i krmit jelikož mu jedna ruka ochurnula tak neudrží příbor ale pouze lžíci má a vždy mu pomůžu radši pro větší jistotu teď před chvílí byla snídaně a už je v čistých plenkách se svrchnimi kalhotky a má radši overal na spaní a po lécích zase usnul je to lepší pro jeho zdraví a pak odpoledne přijde kamarád a něco ho douci ale já ho i při spaní stále hlídám kdyby se něco změnilo či stalo.....

Dan (So, 22. 4. 2023 - 21:04)

Tak s klukem to dopadlo takto na příští týden jdu s ním ne neurologii na vyšetření dětska lékařka se domnívá že má epilepticke záchvaty a adhd postižení a ptala se proč má ty pleny na sobě a já ji řekl že musí je mít jelikož kdyby neměl tak by se pocural do oblečení a pak řekla to chápu a potom ucítila malý smradek a řekla tady se nikdo posral zřejmě a byl to syn nevlastní pro mne tak nám řekla že ho mohu u ní prebalit do čistých plenek jednorázovék a predepsala nám radši pleny na recept a zeptala se jaké číslo má plenek a já jsem ji řekl že xs tak nám napsala seni kids xs ale přítelkyně pak sehnala i látkové pleny a pvc a svrchni kalhotky a dnes když jsem byl s ním venku tak jsem mu dal 2 látkové pleny s jednorázovkou se mi svrchnimi kalhotky a dětské kraťasy a pak v půl cesty to do plenek pustil v celé parádě do plenek pocurany moc nebyl ale za to hodně pokadeny byl tak jsem s ním šel domů ho prebalit ale hlavně umýt a cestou potkal kamaráda se školy a vyptaval se proč se sním nebaví a já jsem mu řekl že to je asi tím že má nijake duševní problémy víš a já to chápu prohlásil a následoval nás domů a já jsem mu řek teď něco uvidíš a ne abys to nikde neříkal níc neřeknu a posmivat se nebudu. Tak doma jsem ho vysvlekl a ve vaně sundal pleny a umyl jsem ho do cista a potom dal 4 látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a mohl být pak na zahradě ale pak dostal epilepticky záchvat a teď je v nemocnici na kapackach na jipce a přítelkyne je unej a já také už se pomalu probouzí a kamaráda jsem si vzal sebou také mám ho v autě a pak ho odvezu domů oni jeho rodiče se znají z přítelkyní....

z (Út, 25. 4. 2023 - 08:04)

z

Dan (St, 19. 4. 2023 - 16:04)

Náš syn 9 let se chová nijak zvlášť divné vždy když přijde ze školy tak je pocurany sice punčocháče stále ještě nosí přítelkyně mu koupila ty slabé jednobarevné tak vždy když přijde tak se vysvlece do naha a jde se umýt a pak ho prebalim do plenek radši a punčocháču aby se když dělá úkoly nepocural znovu včera jsme se s přítelkyní domluvili že místo plenek dáme starší ručníky a prostěradla mezi nohy odpoledne měl ručníky a na noc prostěradla. A na dnešek už má jednorázové pleny seni kids xs koupil jsem radši 3 balení jelikož jich v jednom baleni bylo 20 kusů a ráno jde přítelkyně na denní službu a já přijdu z práce noční tak půjdeme k dětské lekarce ona mi dává svolení že místo ní mohu být já jelikož jsme spolu teprve 14 dní tak to takto udělat musíme jinak by to neslo..

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 00:04)

jinak , Egypt je divné místo, plné jinačích lidí a dceru tam bez oweralu , nebo plavkách suit nepustím ani do hotelového bazénu

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 00:04)

5hodin v plence je v pohodě , když už je dcerka 5hodin má , tak to zvládá v pohodě ,
Neříkám že je takto má běžně ale když už tak je to v pohodě.

Miluna (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

U menších decek je výhoda když mají nemocné kyčle tak mají řemínky a plenky látkové ale já mám syna už 10 let a také onemocnel na kyčle a fixuji s tím stylem jako batole dávám 6 látkových plen na šířku složené mám doporučení od děcke lékařky nejdříve jsme obě přemýšleli jak to udělat a mne napadli dávat pleny. Doktorka sice říkala že to je sice blbě mu dávat pleny ale nic jiného než ty pleny mu dát to bylo jediný způsob a synovi to dost pomáhá a moc nechodí radši jsem si půjčila dětský invalidní vozík pro jeho přesunutí a jistotu. Jelikož mám od sousedky svrchní kalhotky pro juniory xs tak mu mohu pleny krásně přitáhnout k tělu a je tam značka bobanek tak objednám tak troje a punčocháče ještě nosí jak doma tak i venku pod tepláky zatím ale když je na vozíku tak přes plenky má dětské leginy ale přes sebe má ještě fusak takže není vůbec vidět že by měl děcke pleny mezi nohama zatím je doma jelikož marodi teď od pátku ale v pondělí nastupuje na dětskou ortopedii na větší vyšetření a ve zprávě je vše zaznamenáno že se musí dávat pleny větší balení ale oni si poradí ve zdravotnictví a škola mu jde online jako při covidu takže vše ok akorát že má u nás od pátku i kamaráda unas a vůbec se mu neposmiva že syn má pleny a punčocháče teď i s laclem které jsem mu našila a kamarádovi jsem řekla jeden posměch že je batole či miminko tak jako trest dostane pleny i na normální nošení přes den. Jelikož on je má na noční spaní pro jistotu jelikož doma mu je dává jeho mamka také? Když jsem ráno syna myla a přebalovala tak byl obojí ale hodně a zase dostal 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče. A druhému jsem pleny mokré sundala také? A pak jsem mu řekla že mu je dám i přes den a žádný problém či protest nebyl tak také 6 látkových plen ale s pvc kalhotky a bavlněné dětské punčocháče dostal a zachvili je pí obědě vzbudím a prebalim do čistých plenek a mají oba zatím 70x60 plínky....

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

Miluna Mija....zalez ty plenkovej uchyláku..to jsou vždycky románky..

Jiřík (Pá, 14. 4. 2023 - 14:04)

Když mne mamka dává pleny když přijdu ze školy tak se celý vysvleknu do naha a lehnu si na postel na přebalování tak dám automaticky ruce za hlavu a pak poslouchám mamku vždy dostávám 4 až 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče jako teď už mám vše na sobě a ležím v posteli ale už s plenkami a punčocháči a je mi fajn že mám punčocháče a plenky vůbec mne to nevadí že nosím látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a hlavně že nosím plenky non-stop kdykoliv se mohu pocurat a pokadit a mamka mne kdykoliv prebali do čistých plenek. Jelikož nosím plenky 2 roky a mne je zatím 9 let ale mamka říkala že je lepší nosit plenky než abych kouřil a nebo brát drogy.... A punčocháče a plenky jednorázové mám na venek s punčocháči a tepláky a nohu mám zatím ještě malou 35,5 ale spíše 33az34 a nosím adidasky dětské.

Máma (Pá, 14. 4. 2023 - 09:04)

Mi když jsme jeli do Egypta také kdysi nočním letem tak oba kluci 8 a 10 let měli také radši plenky xs seni kids na lepitka ale na noční použití ty byli silnější a vše se stáhlo punčocháči to bylo v zimě tady v Čechách byla zima a v Egyptě měli už kraťasy ale mladší si vždy řekl o plenky jelikož je chtěl mi jako jistotu a a starší je nosil pouze na noc ale i den občas. A když jsme letěli letadlem tak jsem je postupně prebalila normálně na wc úplně v klidu po 2,5 h....

Máma (St, 12. 4. 2023 - 09:04)

Já synovi dávám plenky jednorázové na lepitka seni kids na venek a punčocháče pod tepláky. A doma se dávají přednost plenkam látkovym jelikož je na invalidním vozíku. Chci se zeptat dáváte decku také ještě dětské plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou i kdyby bylo na vozíku a syn se mne ptá jak dlouho ještě bude mít plenky stále ale já mu nechci říct že bohužel až do konce života bude na plenkách teď mu je ještě 8 let. Dle lékařů by se to mělo zklidnit do dvaceti let že by mohl chodit tak akorát z berlemi či maximálně z choditkem...

Jdeme ven (Ne, 9. 4. 2023 - 12:04)

Asi všichni tady víme o co tady na fotce jde. Co myslíte? Jde to vidět? Má někdo zkušenosti? Zkoušíme outfit na procházky :) http://imgway.cz/s/deSs

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

jj je to v pořádku, slečna může být v klidu, nic není poznat, teda když je suchá, ale vzhledem k tomu že ty lacle nemá uplí tak ani plná plena nebude poznat, a taky chválím že jste zvolila lacle, ty podrží plnou těžkou plenu na místě.

Jarka (Ne, 9. 4. 2023 - 10:04)

Také váhám, jestli dát devítiletému klukovi plenkové kalhotky na noční let do Egypta. Na noc pod pyžamem je má, ale jestli bude ochoten je mít i pod kalhoty se docela bojím. A zároveň se bojím, že když usne, tak to pustí v letadle do sedačky.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 22:04)

Jsme měštáci a jsou Velikonoce, a první rok je je trávíme ve vlastním domečku na vesnici kde se drží tradice , kluci ze třídy naší dcery slíbili že v pondělí příjdou na pomlázku, dcera se bojí že jí kluci nebudou šetřit a že jí bude bolet zadek, tak jsme to vymysleli, v pondělí dostane pleny u ,aby nic necítila . jsem sama zvědavá jak to dopadne.

Radka (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

To je dobrý nápad. Asi by to ale chtělo nějakou silnější plenu, aby jí lépe ochránila.

Dáma se slečnou (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

No plína byla Tena Slip XS a při zpáteční cestě po cca 5 hodinové procházce jsme to naše tajemství vyřešily mikinou kolem pasu.

lucka (Čt, 13. 4. 2023 - 16:04)

zdravím, a to byla celých 5 hodin v jedné plence ? počítám že byla asi dost plná a proto jstě museli použít mikinu že...

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 22:04)

taky řešení

Radka (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

To je dobrý nápad. Asi by to ale chtělo nějakou silnější plenu, aby jí lépe ochránila.

Reklama

Přidat komentář