Reklama

Trvale stažená předkožka

Markéta (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

Ano vypadá to podobně,ale ne úplně stejně,jak píšu je to tím že má kratší kuzicku a penis mu vážně hodně narostl,myslím si že tomu pomohlo i to že má velký žalud a předkožka mu za něj sama lezla

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

A tenkrát když se mu to stahovalo mu to nevadilo?

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 14:03)

Erekční kroužek nechci kvůli tomu, kdybych se musel někde neočekávaně svléknout. ( ťreba u doktora)

Aneta (Čt, 16. 3. 2023 - 17:03)

Přítel má dlouhý penis s opravdu velkým žaludem který má neustále obnažený se staženou kuzickou až někam do prostred penisu ,na jiný už bych si asi nezvykla, líbí se mi když je žalud vidět

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 07:03)

Nerozumím jak to může mít stažený až někam doprostřed, vždyť to jde jen za žalud, tak aby byl úplně celý venku. Jinak je to asi věcí zvyku, ale když si holka zvykne na neustále obnažený žalud tak asi už nechce aby tomu bylo jinak. Spoustě holek se líbí když je žalud vidět

Aneta (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

On se mu takhle stáhl sám ,nemusel ho stahovat,řekl mi že když byl v pubertě a začal mu růst penis samo se mu to začlo stahovat až se mu stáhlo až úplně takhle

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 14:03)

A nemá vals přítel nějaký typ, jak udržet předloží za žaludem bez nějakých erekčních kroužků atd? Mě tam nedrží. A ještě jedna otázka. Může si valše přítel předkožku třeba při masturbace natáhnout?

Aneta (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

Bohužel asi nemá,udělalo se mu to takhle samo . Natáhne ji maximálně na okraj žaludu, když se mu postaví naopak se mu ještě stáhne více ke kořeni.jediny tip je aby ti narostl penis a začal ti z předkožky vylézat,ale to bohužel asi nejde

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 17:03)

To je jiný případ když mu během puberty žalud vylezl ven sám od sebe, předpokládám že mu nejspíš ta předkožka natáhnout na žalud nejde, při erekci téměř jistě ne. U mě to bohužel samo nenastalo, takže to musím řešit aby držela za žaludem. Dá se pochopit že nosit kroužek není v některých situacích úplně vhodné řešení. Natáhnout by mi šla asi do 2/3, ale nevyužívám tuhle možnost.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 17:03)

To chce cvičit, taky se mi dříve hned vrátila zpátky, ale jen co se vrátila stáhnul jsem ji zpátky a teď po nějakém měsíci cvičení už mám trvale staženo úplně bez problémů a naopak když ji stáhnu zpět na žalud sama se mi začne vracet zpátky za žalud

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 17:03)

Jo jo, také jsem to dříve měl tak že když jsem stáhl tak se hned vrátila na žalud a zakryla ho. A teď i když si žalud zkusím zakrýt tak se z něj hned stáhne. Už si navykla že její obvyklá pozice je za.

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 17:03)

Dobře, máte na to nějaký návod? Mě se stáhne prakticky hned.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

Když se ti stáhne hned tak to je dobrý. Chce to zamezit tomu aby se vracela na žalud. Mně se třeba osvědčilo mít jí jakoby zarolovanou za hranou žaludu, protože není třeba tam mít vložený nějaký předmět, a celkem spolehlivě to drží, i při různých situacích je celý žalud stále venku.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

A jak ji zarolujete za zalud aby drzela?

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

Úplně stáhnout, jednou rukou přidržet u kořene, a druhou uchopit kůžičku a natahovat ji k žaludu tak , že se sama přes sebe jakoby přehrne a takto ji napasovat až pod hranu žaludu. Já už ten grif mám naučený že to zvladnu jednou rukou poslepu

Petr (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

Asi to uplně nechápu. Nemáte odkaz na nějakou fotku, kde to tak je?

Maty (So, 18. 3. 2023 - 01:03)

Mně při této metodě rolování předkožky pod sebe zezačátku pomohlo dělat to v erekci nebo v částečný erekci a ve sprše nebo alespoň mokrou rukou. Je to funny, protože můj penis pak vypadá jako obřezaný

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Podle mě není nutné aby u toho stál nebo to bylo za mokra. Kůže se pak jen tak jednoduchým pohybem natáhnout na žalud nedá. Asi každý kdo ho má celý venku to bere že vypadá jako obřezaný, a možná si to ostatní i mohou myslet že je

Maty (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Ano, nutné to není

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 20:03)

Nějak to zkus, je to tom že se ta přehrnuta kůže napasuje pod hranu žaludu, a nedostane se tak přes ní zpět, což je způsobeno tím že je přehrnuta čili nejedná se jen o pouhé stáhnutí. Taky jsem četl že to někteří zkoušejí s pomocí lžičky aby se kůžička přes sebe nejprve přehrnula. Stáhneš, přiložit k němu rovnoměrně lžičku aby rukojet koncila tak centimetr pod žaludem a pak tu kůži hrnout k zaludu, přes tu rukojet se tím pádem přehrne. Když vznikne toto přehrnutí tak se lžička opatrně vyndá a kůži poté táhnout až k hraně napasovat ji tam

Reklama

Přidat komentář