Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 16:03)

nič sa nezníži, je to somarina; ako písal hore pán … práve naopak, pri zvlhnuti žaluďa je penis ešte viac citlivejší

Leo (St, 1. 3. 2023 - 12:03)

A po tomhle dostane muž nebo kluk snad nelepší benefit - žádné otravné smegma a zápach + s tím další spojené věci.Jinak co se týče citlivosti,tak už si ani neuvědomuji,že mám žalud stále vystaven tření o prádlo,ale to jsem si zvykl už když jsem nosil trvale staženo za cca 2 měsíce.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 19:03)

Také si to kolikrát ani neuvědomuji že žalud je neustále vystaven tření o prádlo, jako by to už ani nic zvláštního nebylo. Ale když se mi náhodou zakryje tak to vnímám jako by tam bylo něco navíc co tam nepatří, takový nic moc pocit najednou.

Leo (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Já jsem se v tom popravdě ani moc nepatlal,jen jsem chtěl aby mi udělali úplnou obřízku .Nějaký styly jsem ani nějak neznal ,buď částečnou nebo úplnou. Jizvu mám cca 1 cm pod žaludem.A s citlivostí je to individuální na situaci,spíš lepší prožitek pro obě strany. Nehledě na to jsem někde četl,že styly typu vysoká, nízká, těsná nebo volná moc doktorů tady v ČR nezná.Spíš jsem byl v danou chvíli ve stresu a ani jsem se na to nezeptal.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 00:03)

Já bych styl určitě řešil pokud bych na to měl jít. Spíše bych se přikláněl k vyšší, jizvu aspoň 1 cm pod žaludem, a těsnější, ale ne zas moc, tak aby v klidu se kůže na žalud nedostávala. A určitě úplnou a uzdicku asi pryč. Nijak dobře nevypadá pokud jsou odstíny kůže výrazněji rozdílné, stejně tak jizvicka aby nebyla příliš výrazná.

Bimbác (So, 25. 2. 2023 - 17:02)

Raz v sprchách som stál vedľa chlapčeka, nemohol mať viac ako 10 rokov, ešte ani porast nad penisom nemal, iba také jemné ochlpenie viditeľné iba keď bola mokrá pokožka, a všimol som si že mal obnažený žaluď, neviem teraz že by už takí malí chlapci nosili trvalo stiahnutú predkožku, myslím si preto že asi musel byť obrezany. Takmer všetci chlapci v jeho veku majú ešte taký typický detský chobutek na penise, neverím že už od detstva sa vôbec dá nosiť trvalo stiahnutá predkožka

Soňa (St, 1. 3. 2023 - 11:03)

Moj syn nosí predkozku stiahnutu od svojich 7 rokov a vyzerá teraz v dospelosti už ako obrezany. Tie reci o tom, ako to vadí a chlapec si na to nevie zvyknúť a podobne si nechajte, to by bolo vtedy, ak by to bolo zo dňa na deň alebo po obriezke, ináč keď to tak ma od mala alebo je vedený od mala, nevníma to ako problém alebo nieco ine, on to proste ma tak a to je celé. Mame celkom otvorený vzťah a za cely čas to neriešil vôbec či a kto pozera a ako to kto ma. Jediný, kto pozoroval zmeny okolia na sebe pri tomto, bol manzel. Ten s tým začal, ako som tu písala až v dospelosti a hovoril, že sa cítil zvláštne mat to zrazu ináč, ako dovted a predtým, nakoľko ide o intímnejšiu časť tela. Keď niekto nie je naučený na odhalený žaluď a vníma ho ako niečo intímne, jasne, že je to pre neho čosi nové. Zvykol si však aj manzel, aj syn, takze dá sa to, len to netreba riešiť a vsuvat decku somariny a ideál je, ak to tak ma aj otec, ako vzor.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 19:03)

Když takováto změna nastane ze dne na den tak to úplně snadné není si jen tak zvyknout, zvlášť když byl člověk celý život dosud zvyklý na zakrytý žalud. Já si dost dlouho připadal hrozně divně, jako by mi tam ta kůžička najednou chyběla a je vidět něco co by mělo být skryto. A taky jsem měl pocit jako by to takhle nebyl můj penis.

Soňa (Čt, 2. 3. 2023 - 13:03)

Manzel citlivý žaluď nemal, takze fyzickú bolesť ako taku nepocitoval, aspoň čo hovoril. Nepríjemný pocit mal po sexe, vtedy vraj mal žaluď citlivý a šupnúť ho vtedy do slipov bol vraj zaberak - neviem, nie som muž, ale zvládol to. Teraz už oblečie aj volne pyžamo či umelejsi material ako plavky a necíti nič. Oveľa viac riešil v hlave trvale odkryty žaluď pred bratom, s ktorym sú spolu denne, kolegami, pri ktorých sa prezlieka a v neposlednom rade pred svojim otcom, ktorý s našim malým riešil, či aj tatik to tak nosí, ako on. Pre mna je žaluď trvale odkryty znakom maximálnej mužnosti, úžasnej hygieny a skvelého sexuálneho života!

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 15:03)

Myslím že kdo je zvyklý tak už s tím nemá problém. Také jsem zpočátku musel mít jen jemnější materiál, později už mi na tom nezáleželo. Jinak jsem to s nikým nikde neřešil. Nevím jestli si připadám více mužněji, ale s kůží na žaludu je to jak malý kluk.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 21:02)

Možná jestli mu to odmalička stahovali a snažili se o to. Ale spíše je pravděpodobnější že měl obřízku.Mnozí i v pozdějším věku tam mají ten typický dětský chobůtek, zatímco některým pak začne koukat špička žaludu.

Bimbác (Po, 27. 2. 2023 - 13:02)

Najviac ma na tom udivilo to že ten chlapček sa vôbec nestydel za to že má žaluď obnažený, ešte sa aj otočil v sprchách tak aby som ho mohol vidieť, mohol sa otočiť chrbtom ku mne. Pritom vravím nebol ešte ani poriadne v puberte, nad penisom mal chĺpky ešte veľmi jemné. Zvláštne. Ale asi bol obrezany, i keď je to veľmi zriedkavé v Európe u takých malých chlapcov.

Milan (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Už jsem také pochopil , že můj mohutný žalud je výhoda.Driv jsem se za něho styděl ale tet se spíš predvadim.mel už jsem spoustu holek jen díky tomu že mám holý o obrovský žalud

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Myslím že tím si projde více kluků, obdobím kdy se stydí za to že mají odkrytý žalud. Přitom je známo že většina holek to spíš uvítá.

Milan (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Ahoj mám už od puberty skoro celý žalud holý,jen trochu ho překrývá předkožka,dřív jsem se za to styděl,ale mám to asi takto stáhnuté, že můj žalud je o dost širší než penis

Milan (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Ahoj mám už od puberty skoro celý žalud holý,jen trochu ho překrývá předkožka,dřív jsem se za to styděl,ale mám to asi takto stáhnuté, že můj žalud je o dost širší než penis

Bimbác (So, 18. 2. 2023 - 08:02)

Dá sa v saune alebo na nuda pláži na prvý pohľad identifikovať či chlap s obnaženým žaludom má voľný štýl obriezky alebo má iba trvalo stiahnutu predkožku ? Aký je v tom rozdiel na prvý pohľad ? Pri tesnom type obriezky je to hneď jasné že je obrezany ale pri voľnom type obriezky sa predkožka rovnako hromadí za žaludom ako harmonika ako keď má iba trvalo stiahnutu predkožku.

Eva (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Musela jsem se otázce chvilku smát, jestli byl myšlen rozdíl mezi " shrnutou " předkožkou a částečnou obřízkou penisu v klidovém stavu nebo u ztopoření. V klidu se to na první pohled nepozná, ale při erekci ano, kdy není předkožka spojená uzdičkou se žaludem.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Nemusí to platit vždy, někdo může mít jen přerušenou uzdicku. A pri některých stylech (u vyšší) naopak může naopak zůstat zachována.

Eva (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Nedokážu ze svého pohledu zhodnotit co je pro muže lepší, jestli permanentně obnažený žalud kde jemná kůžička rychle vysychá, může se na slunci ( na pláži ) spálit nebo je na tom lépe muž, který si předkožku na pláži " dočasně " shrne za žalud aby se mohla vedle ležící jeho penisem pokochat.
Nudapláže navštěvuji nejen z důvodu přirozené relaxace ale právě i z důvodu z " pokochaní se ".

Reklama

Přidat komentář