Reklama

Kluci a nahota doma

Belka (Pá, 24. 3. 2023 - 08:03)

Záleží, jak je kluk naučený, jak je veden k hygieně. Synovi bude 14 a vím že onanuje vlastně pořád. Avšak v posteli nenacházím prakticky žádné fleky. Na to má navíc trička, do kterých pak semeno vypustí a prostěradlo nebo spodní prádlo má čisté. Tričko vždycky zmuchlá a schová pod polštář nebo do prádelníku, za 3, 4 dny je plné skvrn. Vždycky jej přeperu, mezitím si na to vezme nové triko a pořád tak dokola.

Tonda (So, 25. 3. 2023 - 04:03)

Dobrý den já bohužel od malička nosím do spaní zimní kombinézy nebo oteplovacky bohužel mám menší zdravotní problém že se v pyžamu nevyspím mě se kroutí a proberu se několik rád za noc zimou jsem po korzetu páteře a bohužel se mi stává že mivam semeno v tom ale postel mám suchou bez kvrn ale mamka mi na to nic neřekla že prej se to stává že je to normální a kombinézu nebo oteplovacky vždy pře machnu a dá je sušit tak nevím jestli to mivate taky někdo výhoda je že to neprosakne ven

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

A vadí Vám, že onanuje? OMG Vy ste jebliny, niektoré matky, že syn masturbuje a také komentáre. Hrôza matky fakt!

Belka (Pá, 24. 3. 2023 - 13:03)

Ale vy jste vůbec nic z mého příspěvku nepochopil. Psala jsem, že syn je čistotný, nikde nenadělá, na což si tady spousta jiných matek stěžuje. Prakticky bych ani nepoznala, že syn si to dělá i několikrát denně. A vůbec mi nevadí že onanuje. To k tomu věku patří.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 14:03)

Taky jsem se snažil to před mámou utajit, ale vždy věděla, že jsem onanoval. Poznala to na mě a cítila semeno. Dost často řešila mojí prostopášnost. Raději jsem se honil na zahradě, kde mne ale mohla vidět zvědavá sousedka, která žalovala a máma pak trvala na tom, že to musím dělat doma. Nezakazovala, ale někdy se pohoršovala a pak mi dělala přednášky o střídmosti. Jindy mne zas upozorňovala že mi stojí a že bych s tím měl něco dělat, hlavně večer abych měl klidné spaní a nezadělal postel. Prostě se o tom mluvilo a nebylo to příjemné. Babička zase chtěla abych se po tom pomodlil a prosil boha o odpuštění. Pro tu to byl hřích. Taky se modlila po masturbacích. Každou chvíli klečela před oltáříkem, že zhřešila.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 00:03)

To teda je!

povídkáři (Čt, 23. 3. 2023 - 17:03)

:))))) s váma je prdel

Tonda.wet (Čt, 23. 3. 2023 - 16:03)

Ahoj já od malička mívám na holém těle zimní kombinézy a oteplovacky je to příjemné na těle jestli jste to někdy zkusili moc děkuji

Sabina (Čt, 23. 3. 2023 - 10:03)

S bratrem jsem byla jednom pokoji do svých sedmnáci let on byl o rok starší a nikdy jsme mezi sebou neměli žádný ostych z nahoty ba naopak jsme si to užívali. On koukal jak mi rostou prsa , občas prohodil nějakou poznámku třeba ségra ty už máš kozy a já zase ty máš krásně velké koule a ptáka . Tak to zvolna pokračovalo až jsme šli každý svou cestou. Já jsem se vdala a odstěhovala se a on za prací do Švýcarska ale na ty roky rádi i teď vzpomínáme.

Jakub (Út, 21. 3. 2023 - 10:03)

Opravuji- Kontrola přirození náctiletého.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 15:03)

Kromě toho nahota u kluků prospívá jejich zdraví i tím, že během horkých dnů nevznikají třeba opruzeniny. Já jsem možná díky nahotě předešel i jiným komplikacím. Po příchodu ze školy v přírodě jsem se doma tradičně svlékl a když jsem se předklonil během vybalování věcí z batohu, sestra spatřila něco mezi mými půlkami. Měl jsem tam klíštěte, tak mi ho máma okamžitě vytáhla. Neumím si představit, jak by se na to přišlo v rodinách, kde je nahota tabu. Od té doby mi máma alespoň jednou týdně kontrolovala prdel a koule, jestli tam nemám klíštěte. Nejprve stačil letmý pohled, v pozdějších letech, kdy jsem začal zarůstat, bylo třeba důkladněji prohrabovat chlupy mezi půlkami a kolem koulí, pro jistotu mi stahovala i předkožku za žalud. A byl jsem rád, že mi to má kdo udělat, někdy se toho ujala i sestra a vůbec se za to nestydím.

A. (Čt, 23. 3. 2023 - 17:03)

Já jsem se se synem koupala, od malička až do dospělosti. Nestydíme se jeden před druhým i když má vždy erekce a oba víme proč. Líbím se mu i on mě a jsme přirozeně vzrušení, Když máme potřebu tak se uspokojujeme každý zvlášť, ale neděláme s tím žádné tajnosti. Jsme rodina a patří to k životu.

JakoubekH (So, 25. 3. 2023 - 22:03)

S mamkou jsme se taky často sprchovali spolu a myli navzájem, celé tělo. Erekce byla taky vždycky, nedalo se tomu zabránit. Ne vždy, ale často došlo i k výstřikům, líbilo se nám to oběma. Tvůj syn to vydržel?

A. (Ne, 26. 3. 2023 - 08:03)

Při koupání má vždy plnou erekci. Jednou jsem dostala nápad, že mu umyji pohlaví a on při tom nedopatřením ejakuloval. Už jsem to nikdy nezkoušela, protože se to nesluší. Jinak jsme opatrní a on se vystříkává mimo koupel aby semeno nebylo ve vodě.

JakoubekH (Ne, 26. 3. 2023 - 10:03)

To nebylo žádné nedopatření, prostě normální reakce na to, že jste mu ho vzala do ruky a myla mu ho. Zejména, pokud jste mu přetáhla kůžičku a myla holý žalud. Kolik mu bylo, když se stalo to "nedopatření"? V duchu určitě doufal, že se to bude opakovat. Mně ho mamka myla od malička, nebyl důvod s tím přestat, i když jsem pak ejakuloval. Nějak to k tomu patřilo.

A. (Ne, 26. 3. 2023 - 10:03)

Není to přirozené a slušné, aby máma dělala synovi pohlavní potěšení. Nic proti tomu, že mu to dělaly holky, nebo pak manželka, ale já raději ne i kdyby se mu to líbilo. Tenkrát mu bylo patnáct let a stříkal opravdu hodně a dlouho. Křičel a byl doslova v šoku. Trvalo, než se vzpamatoval. Já se spíš lekla a on se pak omlouval, i když za to nemohl.

JakoubekH (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Tak nevím, vy jste synovi myla přirození poprvé až v těch 15ti? A jak to bylo dřív? Když mu bylo 5, 8, 10, to si ho myl sám? Každá normální máma, když malého syna myje, ho umeje komplet i s pindíkem a zkontroluje i, jestli mu jde v pořádku přetahovat. Jo, od tak 10-12ti už se kluci můžou mýt sami, ale ta kontrola, jestli je s pinďou vše OK, by neměla chybět. Společné mytí i pak dál je o tom, že pokračuje takové fajn intimní propojení, kdy se máma před synem nahá nestydí a on před mámou taky ne. A to i v případě, že syn má při tom erekci nebo dokonce ejakuluje. Jestli při tom pomůžou máminy doteky na penisu, to už je jen třešínka na dortu. S neslušností to nemá nic dělat, nejde o incest, jen o společnou krásnou intimní chvílí. Svý mamce za to děkuji.

A. (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Myla jsem ho všude od malička a taky mu řádně kontrolovala pohlaví, V těch patnácti už měl penis dospělý a pěkný, tak jsem se neudržela a stalo se. Stejně by se po koupeli vyhonil sám jako vždy. Nevím co mne to napadlo. Byla jsem zvědavá, vzrušená a chtěla ho potěšit. Jednou to stačilo. Už jsem to nikdy nezopakovala. Taky se nahá před synem nestydím. Může vidět co chce i vagínu.

JakoubekH (Út, 28. 3. 2023 - 00:03)

Když jsme se s mamkou spolu sprchovali, tak to že jsem při tom, když mně všude myla, včetně pinďoura a komína, a já pak nevydržel, mi vlastně ušetřilo práci. Stejně bych se musel udělat sám, to bylo součástí večerní hygieny. Zkraje to bylo mamky doporučení, aby nebyly v noci poluce. Později k tomu přibylo, že se nám to oběma líbilo. Mamky vaginu jsem si mohl prohlídnout hezky zblízka. V 15ti jsem k narozkám dostal školení od mamky, ukázala mi, jak vypadá její vagina, kde je poštěváček a jak ho laskat, aby se holka krásně vzrušila. Nechala mne jen si lehce sáhnout, víc ne.

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 01:04)

Ty pitomečku hloupej, podívej co psalo A., Je to stejný styl, jen si vymýšlíš.

Reklama

Přidat komentář