Reklama

Kluci a nahota doma

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

Příští měsíc jí bude 13. Jednou to zkusila, ale máma jí to v okamžiku zakázala, prý holky se nemají nikdy svlékat a ať si uvědomí, že není kluk. Ale vidím na ní, že také má ráda nahotu, protože když jsme pak byli doma sami a chtěla procvičovat gymnastiku, zeptala se mě, že pokud se při tom svlékne, jestli to zůstane jen mezi námi. Od té doby cvičí v mé přítomnosti úplně nahá pokaždé když není máma doma. Někdy mě ještě žádá, abych jí držel nohy nebo jinak asistoval, takže nahota jí také nedělá problém a ráda ukazuje kompletně všechno. Jen vůbec nechápu ten matčin dvojí metr, že já můžu klidně být doma nahý ale sestra ne.

Pjotr (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

A zkoušeli jste se ségrou i nějaké sexuální hrátky, když máma není doma, třeba vzájemné doteky na intimních partiích? V 15ti letech to s tvým tělem už zřejmě něco dělá, dívat se na ni když je během cvičení naprosto nahá.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

Presne tak, súhlasim s komentármi nado mnou. A celkovo historicky je zaužívaná taká tradícia z predošlých generácií, že verejná nahota u chlapcov je bežná vec, ale dievčatá by sa mali zahaľovať. Už v staroveku na olympijských hrách muži súťažili úplne nahí. V stredoveku to trochu upadlo, ale v minulom storočí bolo napríklad úplne bežné, že v bazénoch muži plávali úplne nahí, pričom ženy nosili celotelové plavky. Je o tom na nete aj veľa záznamov, že také pravidlá platili. V Ázii je nahota mužov tiež viac tolerovaná, napríklad filipínski študenti sa každoročne zúčastňujú tradičného behu, kde sú všetci chlapci verejne v uliciach úplne nahí pred ženami...

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

I na veřejnosti je ostatně společensky přijatelné, aby se muž více odhaloval než žena. Na veřejném prostranství může muž celkem bez problémů odhalovat svoje poprsí, a i jeho více či méně obnažený zadek je společensky lépe tolerován než holý zadek ženy. V chladnějším počasí se pak mnozí mladí muži a chlapci snaží demonstrovat svoji otužilost, a chodí například v kraťasech, i když tím též přiměřeně trpí.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

To nesouvisí s tvou matkou nebo tvou rodinou. To je obecně kulturní záležitost. Jiná je role muže a chlapce, jiná role ženy a dívky. Muž je bojovník a ochránce, který se utkává s přírodou i lidskými nepřáteli a zodpovídá za bezpečnost své rodiny a komunity. U něj je v pořádku, když se vystavuje světu nepokrytě a demonstruje tak svoji sílu, odolnost a zdraví - a to nejen před jinými samci, ale i před potenciálními partnerkami. Muž bývá též často spojován s exteriérem a jeho nepohodlím a nebezpečím. Naopak žena je chráněnkou muže. Jejím úkolem je v bezpečí odnosit a rodit potomstvo a starat se o ně. Nemá provokovat svou nahotou, a tak si koledovat o sex, nebo dokonce trvalé podmanění, ze strany nějakého pochybného, potenciálně podřadného samce.

Bandi (So, 8. 4. 2023 - 22:04)

Ja keď som začal zarastať, tak sestra ma ešte dlhé roky depilovala. Závodne plávam a vadilo mi ochlpenie tak som sa začal holiť ale všade ma pichalo, tak sa o mňa sestra postarala s voskom co používala na nohy. A nevadilo mi pred ňou roztiahnuť nohy a zadok, ved je to sestra a cenil som si ze je ochotná mi pomôcť aj v takejto veci, čo by možno nespravila každá sestra pre svojho brata.. A ani mamina o tom nevedela...

Markéta (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

nesel mu přetáhnout pořád a doktorka furt čekala a mě se obřízka líbí

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 18:04)

Já měl v dětství s přetahováním také trošku problémy, a bál se že když se na to přijde tak že mě to určitě bude čekat. A to jsem nechtěl ani za nic, kromě toho že to bude bolet a bude nepříjemné mít neustále odhalený žalud, tak i to že bych se za to dost styděl. Naštěstí (aspoň tehdy jsem to tak bral) jsem se tomu vyhnul. Když jsem pak později (i právě kvůli tomu) začal s trvale staženou kůžičkou tak jsem zažíval podobné pocity studu ve sprchách atd

Markéta (So, 8. 4. 2023 - 16:04)

Brácha šel v 11 na obřízku pak se styděl bejt nahatej

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

Proč na to šel? Vadilo mu to? Styděl se pak za to i jinde? Jak si se na to dívala ty?

Zuzana (So, 8. 4. 2023 - 13:04)

Môj syn začal obľubovať nahotu niekedy na prvom stupni základky. Prišiel zo školy, prezliekol si tričko, dal dolu nohavice a zostal bez nich. Bývala som s ním sama, takže som to akceptovala, mne to nevadilo. Neskôr sa k nám prisťahovala aj moja mama po porážke, lebo potrebovala starostlivosť. Syn chodil doma nahý aj naďalej počas puberty, ale o babičku sa príkladne staral až do jej smrti a pomáhal mi vo všetkom, tak som bola spokojná. Teraz už býva sám, ale keď príde cez sviatky na návštevu na viac dní, tak stále je tričko bez akýchkoľvek nohavíc jeho tradičný "domáci úbor". Myslím ale, že ak by sme neboli iba sami dvaja, ale mal by aj súrodencov a sestru, asi by to nerobil...

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 15:04)

Můj bratr byl také zvyklý na domácí nahotu. Nejprve ho máma svlékala u stolu když obědval, protože jídlo mnohdy skončilo na jeho kalhotách a nechtělo se jí to pokaždé prát. Když zůstal celý den doma tak se už postupem času vůbec neoblékal, jen když šel někde ven. I když hlavní důvod jeho svlékání u stolu v pozdějších letech úplně pominul, všichni jsme to už brali jako samozřejmost. Já jsem tak mohla živě detailně sledovat, jak se chlapecké tělo věkem mění a myslím, že brácha se také rád předváděl, když to nikomu nevadilo.

návštěva (So, 8. 4. 2023 - 15:04)

Kolik vašemu bratrovi bylo když mu začaly chloupky. Všimla jste si toho?

Zuzana (Ne, 9. 4. 2023 - 00:04)

Môj synátor mal prvé ochlpenie v siedmej triede, pamätám si to presne lebo vtedy s nami začala bývať moja mama (jeho babička) a keď mi ju pomáhal preložiť z vozíka na posteľ (pred jej tvárou sa chvíľu ocitlo jeho prirodzenie), tak si všimla prvé chĺpky a vykríkla, že už sa z neho stáva chlap. Syn sa potešil takému uznaniu od babky, tak som mu otvorila aj detské šampanské, nech má chlapec radosť. Celý večer sa potom tomu tešil.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 16:04)

Někdy ke konci základní školy mu začalo přibývat ochlupení, ale nepamatuji kdy přesně. Tehdy i viditelně povyrostl, najednou byl z dítěte mladý muž, a myslela jsem, že už se začne i oblékat, ale k mé radosti zůstával doma klidně nahý i nadále.

návštěva (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

Některým chlapcům začínají chloupky vyrůstat někdy i zkraje jejich 12cti let, jiným zas až na konci sedmičky či v osmé třídě. Ale v těch třinácti už tam každý něco má. To jste jistě měla hodně radost moci vidět, jak to tam takový patnáctiletý kluk má.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

Nebudu lhát, líbilo se mi to a při každé příležitosti jsem se snažila být co nejblíže a pozorovat jak se mu to tam mění. Nejprve jsem si všimla ochlupení po obou stranách nad kořenem, postupně se mu to rozrůstalo, později i na koule. Jako poslední jsem spatřila ochlupení mezi půlkami, tehdy měl už zepředu řádný porost, a když se předemnou sehnul, tak jsem si uvědomila, že už má chlupy i tam, kde měl předtím jen holou dírku.

Zuzana (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

A rodičom to nevadilo, že sa dospievajúci chlapec ukazuje takto nahý pred sestrou? Ja by som to môjmu synovi asi nedovolila, keby mal sestru.

FRED (So, 8. 4. 2023 - 18:04)

Proč by jim to mělo vadit. Já jsem se běžně koupal ve vaně s mladšími sestrami. Máma neměla čas tak mě sama požádala, abych na ně dohlédl a prý se rovnou můžu vykoupat i já. To mi bylo možná 15, a postupně jsem se s nimi koupal už pravidelně, ještě i když mi bylo 17. Tehdy jim bylo oběma 10 let, protože byly dvojčata. Později už měla každá své soukromí.

Mirka (So, 8. 4. 2023 - 18:04)

Je to uplně normální v rodině, nejsme puritáni

Reklama

Přidat komentář