Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

Já byl ve 13 ještě holý, jako kluk. Vím že to bylo později než je obvyklé, až někdy ve 14-15 mi začaly růst první chlupy

A. (So, 8. 4. 2023 - 14:04)

Ano je to tak. Syn se nestydí přede mnou, ani jinými dospělými ženami, které proti tomu nic nemají, ale doma před dětmi se nesvléká.

Fall (Čt, 6. 4. 2023 - 23:04)

Další podobná diskuze stačí se jen proklikat...
https://link-hub.net/656724/amouranthpics

Markéta (Pá, 31. 3. 2023 - 11:03)

Máme velkou vanu a se synem kterého jsem měla v osmnácti jsme se koupali společně do jeho patnácti to mi bylo třiatřicet. To už měl penis dost velký a když jsme se spolu koupali tak se mu skoro pokaždé postavil. Až jednou se ve vaně postavil penis mu stál přimo mi proti obličeji nevím co mě to napadlo chytla jsem mu ho a namydlila si ruku a jako že mu ho myju jsem mu ho vyhonila , netrvalo to dlouho a v několika rázech mi postříkal obličej , ještě chvilku jsem mu ho držela až mu začal měknout tak jsem mu ho opravdu omyla od semene a umyla si obličej a vylezla z vany . On se taky utřel a mlčky jsme šli do pokoje , tam jsem mu řekla že už je dospělý muž a koupat se bude už sám. A taky tak bylo , honil si ho pak už sám . Bylo to takové naše tajemství před otcem a mladší sestrou že jsem mu ho vyhonila.

Lenka (So, 8. 4. 2023 - 13:04)

Také jsem syna vyhonila ve vaně. Od malá se koupal nejen sám, ale i semnou. Milá jsem se přednim a on předemnou. Opčas jsme si navsájem milí záda a také jsem synovi mila přirození.V púbertě se mu pokaždé postavil a byl tam semnou se stopořenim penisem. I přesto jsem si vzala žinku namidlila a jemně mu ho umila.Ale prostě jsem neodolala a tak jednou když se mu postavil jsem muho uchopila a žáčka mu ho honit. Syn ani nedutal a držel. Ale já se neudržela a začla mu ho i kouřit. Než jsem se nadála, tak vněm zaškubalo a já vtu ránu měla v puse jeho semeno které jsem celé spolikala. Nakonec jsem mu ho po tom důkladně omílá a řekla že se otec nesmí otom co se stalo dozvědět. Trochu jsem se stiděla co jsem provedla a řekla mu ať se už koupě ráčí sám. No pořád na to myslím a snažim se dělat jako by nic. Vím když je syn sám v koupelně, že si ho tam honí, ale ráčí nato moc němyslim i když mě to nepatrně vzrušuje. Ale musím se ovládat jsem přeci jeho máma a né jeho holka.

Kristína (Čt, 27. 7. 2023 - 09:07)

Lenko ešte to pokračuje a čo syn

Návštěvník (Pá, 31. 3. 2023 - 12:03)

To od tebe vůbec není hezké, co jsi synovi udělala. Kluk v tomhle věku je pod silnou palbou hormonů a když mu začneš dráždit ztopořený penis, nedokáže se ubránit. Ale ty jsi měla mít rozum!

Vašek (Út, 28. 3. 2023 - 14:03)

V dětském věku běhat po zahradě nahej je normální. V době nástupu puberty
přirozeně přijde i stud. Kdo chodí na nuda. 50 a nahoru. To je asi povedenná maminka když před synem si sundá kalhotky a rozevře si va,,,u a dává mu
školení. Ty vole,to muže napsat jen blb.c.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 08:03)

Uvědomuješ si ,co jsi tu napsal.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 17:03)

Že se otec se synem doma před sebou vyskytují nazí mi přijde normální, ale matka se synem úplně ne.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 10:03)

A proč ne matka se synem.Syna určitě zajímá to,co má matka mezi nohama a jak to funguje.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 12:03)

To možná zajímá, ale nemyslím si, že by mu to měla názorně ukazovat. Myslím, že syn má dost jiných možností zjistit, jak funguje vagína. Jedna věc je, když jsou spolu v koupelně nazí táta se synem - jsou to dva muži a nemají před sebou co skrývat. A jiná věc je, když jsou před sebou nazí matka se synem nebo když matka dospívajícího syna dokonce myje.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 13:03)

Správně. Mě máma vagínu jako studijní pomůcku neukazovala. Ne, že bych jí nikdy neviděl, ale vždy to bylo neúmyslné, nebo to aspoň tak vypadalo. Zato ona se se mnou nepárala. Říkala, že jako matka na to má právo a tak jsem před ní býval nahý dost často a nijak zvlášť mi to nevadilo a nevadí mi to dodnes. Zvykl jsem si.

Adam (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Zdravím, je mi 19 a mám problém s pinďourem, nedrží mi kůže stažená a přijde mi že mám nějakou divnou uzdičku nebo ji ani nemám... Zasílám i foto, aby to bylo vidět. V pohodě ho stáhnu, ale nedrží mi. Zkoušel jsem i už nějaké ty kroužky, ale nepomáhá. Spíš bych asi potřeboval, aby ta kůžička byla volnější. Někdo nějakou radu? Díky.

Fotky
https://ibb.co/RTbGKsP
https://ibb.co/TMs955S

K15 (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

Když mám ztopořený penis 17cm i s odhaleným žaludem tak se mi nevejde do ruličky od záchodového papíru. Nevejde se mi tam jak žalud tak ani tělo penisu. Chtěl bych se zeptat jestli je velikost mého ztopořeného penisu pro sex se ženou dost dostačující. M má v nočním stolku silikonového 20cm ale do ruličky od záchod. papíru se těsně vejde.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

Prosím tě, ženám stačí do 15 cm. A navíc, většina dává přednost a nejlépe se uspokojí lízáním a hlavně obyčejnou onanií od partnera. Zkrátka takové ty hrátky, na to baby jsou.

K15 (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

To jo, ale když koukám na péčka tak tam borci ženu ošukají pérem až je ona z toho mimo a z borců kape pot. Jinak, laskání, líbání, cucat bradavky, prstit, lízat, je mi jasné. Ale i tak pořád obavy jsou.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 09:03)

Na nějaká péčka moc nekoukej. Je to jenom hra. Nemá to s běžným životem nic společného. Až si najdeš dívku, tak realita bude v každém případě jiná. Nikoliv zpočátku, ale posléze ano.

K15 (Ne, 26. 3. 2023 - 10:03)

Právě po té realitě silně toužím. Koukám jen na péčka MCBP jsem na to ujetý a hodně bych to tak chtěl.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

Taky nechápu ty povídky tady o tom, že kluci rozstřikují semeno všude kolem sebe. Já jsem vždycky stříkal do papírových kapesníků a protože jsem dostatečně onanoval, nikdy jsem neměl poluce. Tudíž nic nebylo od semene ušpiněné.

Reklama

Přidat komentář