Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 13:04)

U nás to skončilo, když mne poprvé přistihla při onanii. Večer při koupání mi řekla, že už mi na přirození sahat nebude, protože už si to umím dělat sám, ale trvala na tom, abych jí to předvedl. Po pár přetáhnutích odcházela abych měl na onanii klid. Někdy se ale zdržela aby viděla kolik mám semene.

návštěva (St, 12. 4. 2023 - 15:04)

Když tak synátora vidíte v koupelně, nestydí se před vámi? Je mu skoro 13, má už chloupky?

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 14:04)

To je pravda, chlapci fyzicky veľmi rýchlo dospejú. Vrátia sa do školy po prázdninách a z malých detí sú zrazu vyvinutí mladí muži...

Dida (Po, 10. 4. 2023 - 18:04)

Já jsem měla v dětství to štěstí, že jsme se o prázdninách setkávali u babičky s mými bratranci. Pamatuji si, že ten starší měl penis o velikosti max. 3 cm, téměř mu ho nebylo vůbec vidět, ale tomu mladšímu pořádně visel a měl ho alespoň dvojnásobný v porovnání se starším. Kvůli tomu jsem si tehdy myslela, že věkem se klukům zmenšuje penis. Později jsem samozřejmě pochopila, že to je jen náhoda, zřejmě genetika...

Erik (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Raz som bol u doktorky a povedala ze je zdravé sa valat nahý po tráve mam 2 bratov jeden ma 16 jeden 15 a ja mam tiež 15 a spolu sa valame aj chodíme vnútri nahý a nehanbíme sa

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 18:04)

Mezi bratry je to v pohodě, ale kdybyste měli sestru která by se na vás mohla dívat, to by bylo něco pro ni, užívat si přítomnost tří nahých kluků...

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

To jsem tedy nevěděl, že u kluků je nahota docela v pohodě oproti holkám. Dost mě to zajímá, vyhledám si o tom víc, já jsem myslel, že to jen naše mamče je nějaká divná, co se týká mé a sestřiny nahoty.
Pro Pjotr: Ne, nikdy jsme nic takového nezkoušeli a ani zkoušet nebudeme. Proboha, vždyť je mi to ségra. Nepopírám, že se na ni rád dívám, když cvičí nahatá, ale vůbec nic mi to nedělá, prostě mě nevzrušuje.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

Hm, ale toto zaujíma aj mňa, v tvojom veku sa ti už predsa musel niekedy postaviť, keď chodíš doma stále s holým pipíkom, či nie?

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

To jo, ale ne kvůli nahotě mé mladší ségry. "Pipík se postaví" možná vám (zní to úchylně), já mívám erekci, což je běžná věc. Ráno když vstanu, když se mi něco dotýká penisu (třeba když na mně ségra usne), nebo i nedávno u stolu. Máma se jen zasmála, prý asi začal působit celerový salát. Někdy se mi to tedy stává, pokud vás to potěší, ale po mé mladší sestře netoužím, to možná u vás na Slovensku je sex mezi sourozenci normální, ale u nás ne. Když chci masturbovat, výlučně v koupelně nebo na záchodě, nejsem žádné nechutné prase.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

Prepáč, ja som nepísala nič o sexe so sestrou, iba o tom, či sa Ti postaví. Mám malé deti, tak prepáč za ten detský výraz pohlavného orgánu. Blbých komentov si nevšímaj, tu je vzácne keď niekto nepíše somariny. Mňa to zaujíma, lebo syn tiež obľubuje doma nahotu, ale má ešte len 6, preto chcem reálne zistiť, ako to funguje inde, ak by mu tento zvyk zostal aj dlhšie. Ak sa ešte môžem spýtať - keď príde návšteva, tiež si bez nohavíc?

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

Tak to se Slovákům omlouvám, spletl jsem si to s tím předchozím komentem od Pjotra. Důležité je, kdo je ta návštěva. Třeba nejbližší rodina, mamčiny staré kamarádky nebo moji kámoši z dětství, se kterými jsme si hrávali nahatí, jsou na to zvyklí. Když jsem ve svém pokoji a někdo k nám přijde, máma mi pokaždé zazvoní - v přízemí máme smart zvonek s kamerou, díky čemuž mám přehled, kdo přišel. Když je potřeba, tak si prostě obléknu kraťasy, nic složitého.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

Aha, takže to máte vymyslené. Aj tak myslím, že syn sa neskôr začne sám obliekať a bude sa hanbiť. Na hygienu ho učím, tak zatiaľ nech si behá ako chce. Neviem si predstaviť, že by niekedy v 15tich chodil stále nahý. Ale nič v zlom samozrejme, je to pekné mať v rodine takú otvorenosť, že sa zatiaľ nehanbíš.

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Jak jsem psal – já jsem se naopak styděl, když jsem byl ve věku Vašeho syna. Máma mě tehdy doma nechávala bez kalhot, tak jsem si na to zvykl a teď se už cítím víc free, když jsem nahý alespoň od pasu dolů, takový pocit svobody. A vůbec se nehodlám začít oblékat ani později, vždyť jsou s tím všichni doma v pohodě. Samozřejmě hygiena je u mě na prvním místě. Máma to moc dobře ví protože mě k tomu sama vedla, takže jí vůbec nevadí, ani když si třeba sednu rovnou na stůl.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

:)))))

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Jasné, možno si na to časom zvyknem u syna, len teraz mi príde zvláštne, že by chodil nahý keď mu v puberte začne rásť ochlpenie, myslím že sa sám začne hanbiť. Predpokladám, že v tvojom veku už začínaš zarastať...

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Zarůstat jsem začal někdy před dvěma lety. Okamžitě jsem se začal také pravidelně holit kvůli hygieně. Dříve mi s tím helfla máma, protože se bála abych se neřízl. Teď už ségra používá voskovou depilaci, tak jsem přešel na to i já, je to mnohem účinnější. A hlavně to baví i segru, máma jí ochotně tuto povinnost přenechala. Já jsem také rád, že mám péči jako v salonu.
Doufám, že zvědavé dotazy se už vyčerpaly, zavírám stránku a více sem už doufám nezabloudím.

Tom (Po, 10. 4. 2023 - 20:04)

Já si ochlupení nechám jen žiletkou nebo mašinkou upravovat protože to sám nedokážu tak dokonale jako ségra nebo máma. Dělají to rádi protože jsou obě dvě od fochu. Máma kedeřnice +módní doplňky, ségra, manikúra, pedikůra, depilace. Já zatím studuji do autíček, ale plány mám veliké.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

V životě by mě nenapadlo dělat si to na WC. Ani v těch letech dospívání. To bych si připadal jako nechutné prase. Ve vaně při koupání ano.

Jolan (Po, 10. 4. 2023 - 16:04)

Naprosto chápu, když máte doma na WC špínu se zápachem. My máme v patře voňavé a čisté WC (možná větší než váš pokoj), kde je navíc křeslo, malá nástěnná televize a výhled na jezero.

Jolan (So, 8. 4. 2023 - 23:04)

Mně je 15 a když jsem doma, mám na sobě pouze mikči s kapucí, jinak od pasu dolů nahatý, tedy kromě ponožek nebo pantoflí když je zima. I teď mi sestra u televize usnula na klíně, asi ji nebavila Kleopatra.
A máma si na to zvykla, vůbec si nedovolí něco proti tomu říct.
Prostě se obléknu teprve tehdy, když to já budu považovat za potřebné. Když jsem byl malý a styděl jsem se, ona mě nutila svlékat se, tak ať si to teď vyžere, když nahota vyhovuje mně a nehodlám se v brzké době oblékat.

Reklama

Přidat komentář