Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Alan (Ne, 13. 6. 2004 - 13:06)

Holky a nesmrdi Vam pak ty zarostly a zapareny pipiny?

rud (Ne, 13. 6. 2004 - 12:06)

fuuuuuuj fuj zaparena frnda plna pupinku a odrenej ksicht pri oralu fuj :o)))

tralaaa (So, 12. 6. 2004 - 19:06)

fuuuuuuj fuj bobr fuj!...nechutný při orálním sexu a je to nehygienické!přítel si libuje v tom jak jsem uplně vyholená...v puse pak nemá žádné chlupy:_//i on se holí a já jsem s tím plně spokojená!!

Olga (St, 26. 5. 2004 - 16:05)

Není ta doktorka trochu mimoňka? :-) I kdybys měla náušnici v klitorisu, tak jí je do toho houby. Zvlášť, když je jenom na záskok. Nelam si tím hlavu.

market (St, 26. 5. 2004 - 16:05)

ja jsem asi uplne mimo, je mi 24 a pripadam si jak praclovek, fakt jsem si myslela, ze vetsina holek se neholi, minuly tyden jsem byla na gynde a doktorka, ktera tam zaskakovala za myho doktora vylozene spraskla ruce ze sjem po dlouhe dobe prvni nevyholena. No prosim.Jenze ja nevim, proc bych to mela deleat a taky jsem jeste nenasla zpusob jak se holit aniz bych pouzila pripravek testovany na zviratech, jojo, strojek, ale ty firmy nevyrabeji jen strojky, mam je podporaovat?

rud (Út, 25. 5. 2004 - 17:05)

Pepík má rád suchý zipy :o)

pepik (Út, 25. 5. 2004 - 17:05)

fuj :(

Katka (Ne, 18. 4. 2004 - 22:04)

Plně souhlasím se Snoopym. Proč se osočovta, co je lepší a co horší... každyý, ať dělá to, co mu vyhovuje. Já se holím úplně a cítím se více sexy a více čistá... ale je to můj subjektivní pocit. I můj přítel se holí v rozkroku a přijde mi to více sexy...Ale jak říkám, každý to, co mu vyhovuje...

medu (Čt, 15. 4. 2004 - 22:04)

Ja taky ne. Zkousela jsem to parkrat,ale yblo to k zesileni. Krome toho ze to svedilo to take desive vypadalo,vsude zanicene cervene pupinky.A to jsem se poctive po holeni vydezinfikovala Cutaseptem, a o hygienu hodne dbam. Takze uz to nezkousim. Memu drahemu to takhle taky vyhovuje. Jen ve trislech se holim, sice se mi tam taky delaji pupinky,ale neni to tak straslive,vetsinou,a ochlupeni vylezajici z kalhotek nevypada moc pekne.

Snoopy (Út, 6. 4. 2004 - 15:04)

Ještě jednou:o)Ahoj všichni :o) Mě se líbí dívky které mají přírodní ochlupení. Víc mě to vzrušuje a při orálním sexu se dá s chloupky hezky vyhrát. Některé dívky a ženy se holí,některé ne a je to vždycky jejich volba a určitě pro to mají své důvody proč se holit či neholit. U velké většiny holek je holení spíše modní záležitost. Chlupaté přirození má taky své krásy i když uznávám, že dnes hodně lidí preferuje spíše opak. Pokud někdo namítá, že hygieničtější je mít přirození vyholené, tak nemá pravdu. Je úplně jedno jestli má žena přirození úplně vyholené,proužek, trojúhelníček nebo prales. Pokud dbá o svou hygienu tím, že se myje, tak to vyjde nastejno. Určitě se najde hodně lidí co se mnou nebude souhlasit, já vás respektuji a komu se líbí vyholené pohlaví, tak prosím.Já mám rád přírodní, líbí se mi to a víc mě to vzrušuje. A vězte, že mi činí potěšení orální sex s ženou která má přírodní ochlupení. Mějte se všichni hezky a buďte k sobě tolerantní...

Snoopy (Út, 6. 4. 2004 - 15:04)

Myslím, že záleží na vkusu.Mě osobně se líbí přírodní pohlaví u žen, může být trochu upravené.Ale nemám rád ženy co jsou dole úplně bez jediného chloupku. A ochlupení mi nevadí ani při orálním sexu :o)

Jana 2 (Pá, 19. 3. 2004 - 11:03)

Omlouvam se" nedovyvinute"

Jana 2 (Pá, 19. 3. 2004 - 11:03)

Tak dobre Tomasi, neni pedofil ale HEBOFIL. Coz znamena, ze se mu libej slecny v puberte, ktere jeste nemaji uplne vyvinute pohlavni znaky, takove nedovivinute lolitky. Takze ja se svyma dvojkama a vyholenim mu toto poskytuju. Tot vse. Me se ta predstava libi taky. Desitka me nemuze ohrozit. To uz je moc mlady.

Tomáš (Pá, 19. 3. 2004 - 10:03)

Jano 2, tak jestli má pedofilní sklony, tak tě za chvíli nechá kvůli desítce.. Nebo tvoje pohlaví vypadá jako pohlaví desetileté? Proč má někdo představu, že oholené přitahují jen pedofily? Co je to za kravinu? Pedofily přitahují nevyvinuté ženské a né oholené dospělé ženy.

Jana 2 (Pá, 19. 3. 2004 - 10:03)

Naprosto souhlasim s Janou. Holeni do hladka a tampony. Provozuji to takhle asi 7 let a vyhovuje mi to. Zadne opruzeniny ani pupinky nemam, ale je fakt, ze trvalo asi tak rok, nez si kuze na holeni zvykla. Ale ted je to bomba! Cistounko a hladounko. Navic muj přitel ma mirne pedofilni sklony a ja takhle naplnuji jeho predstavy. Aneb proti gustu....

Tereza (Pá, 19. 3. 2004 - 09:03)

Kdyz jsem byla na plavani, prislo mi, ze je to tak pul na pul. Ale vsimla jsem si, ze u tech oholenych to vypadalo docela osklive. Mely tam cervene pupinky a bylo to podrazdene. Musim rict, ze v tuhle chvili jsem byla rada, ze svuj bohaty porost neholim a uvazovat o tom nebudu. Zustanu u uprav po stranach.

Jana (Pá, 19. 3. 2004 - 07:03)

Mariko:Lepší strkat si tam tampon, než to nechat ze sebe vytékat, smrdět na hony daleko. A ještě mít ty tvoje hnusný chlupy opatlaný a slepený, no fůůůůůůůj, ty jsi ale labužník

Katka (Pá, 19. 3. 2004 - 02:03)

No, to jsou věci....každý snad má naprosto právo nechat si se sebou udělat co chce. Někdo zarostlé ženy zbožňuje, někdo zase lysé....ale hlavní snad je, aby se cítila dobře ženská sama, ne? Já sama jsem se "dole" začala holit tak před rokem a je mi 28. Před tím jsem si depilátorem vytrhávala "bikini" zóny, ale pak jsem si začala všímat holek na plavárně atp. a zjistila jsem, že i moje kamarádky jsou úplně vyholené. Nelíbí se mi ty čárky atp., ale pak jsem zkusila se vyholit úplně a nechat si jen něco na ozdobu vepředu (dle vzoru Carrie ze Sexu ve městě - díl o brazilské depilaci :o))) a pár dní jsem myslela, že se zblázním, jak to svědilo. Nicméně, kůže si zvykla, teď to považuju za samozřejmou součást hygieny a připadám si mnohem víc sexy. Partnerovi se to taky moc líbí. Je roztomilé, jak je kůže na těchhle intimních místech po vyholení hladká a hebká. Rozhodně je pak ženská čistější. Nicméně, největší milovník Casanova ve svých memoárech popisuje se stejným zaujetím ženu holou a hladkou, stejně jako (cituji) "božské rouno" :o))) Je to vtipné, ale jak říkám, každý dle svého gusta :o)

Marika (Čt, 18. 3. 2004 - 15:03)

Ty si tam něco takového strkáš?! :-O To je teda fakt bléééé :-)))

Jana (Čt, 18. 3. 2004 - 15:03)

Mariko, já se holím, nechávám si úzký proužek. Používám tampony a jsem vyholená do hladka. Nemám žádné opruzeniny ani nic podobného. Kdo chce mít mezi nohama zapařenou beranici, nic proti.....blééééééé

Reklama

Přidat komentář