Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Pavla (Út, 26. 7. 2005 - 07:07)

Jirko, tak to máš naprostou pravdu. Manželovi se líbí proužek, a tak ho nosím, kdyby se mu líbila zarostlá, tak se nechám zarůst. Nechávám to na něm, mně vyhovuje oboje :-)

Jiri (Út, 26. 7. 2005 - 07:07)

Ahojky Pavlinko, to mas pravdu :)Nam je 44 let, takze jsme ta generace, ze kdyz nam bylo treba 18 tak uplne oholena holka by tenkrat vypadala jako nejaka uchylna kreatura :)Dnes se to zase otocilo uplne naopak a prirozene zarostla holka je dnes asi nemozna, ja nevim. Otazka "hygieny" je nesmyslna. Moje manzelka byla vzdy nesmirne cista zena, chlupy nechlupy a takove ty argumenty o "smradech" neberu, je to podle meho o indiviualni hygiene cloveka, protoze ta oholena muze take nevabne pachnout,kdyz se o sebe holka/zena nestara tak, jak by mela a to same samozrejme plati i pro muze. Mozna vic, nez pro zeny a tim ted ani nemam na mysli ochlupeni.Jde jen o to, co se libi/nelibi a my si uzivame oboje a vse je pro nas stejne vzrusujici.

Pavla (Út, 26. 7. 2005 - 07:07)

Jirko, to je super :-) Máš změnu :-)

Jiri (Út, 26. 7. 2005 - 02:07)

Tohle je donekonecna se tahnouci debata o tom co se komu libi.Me se libi oboji, manzelce take a resime to jednoduse: v zime ma poradny kozisek ze ma chlupy i na stehnech a moc se mi to libi a pres leto je uplne hladce vyholena a libi se mi to taky.Vzajemne toleranci zdar!

Tomáš (Po, 25. 7. 2005 - 22:07)

Mě se taky nelíbí když je holka dole uplně holá. Má přítelkyně to udělala jen jednou a rychle jsem to zatrh. Pohled na ni dole mi připadal jak kdybych se koukal na třináctileté děvče a to prosim po takto malích holkách se opravdu nekoukám,ale každej snad ví jak vypadaj holky než na ně přijde puberta. Ten výraz sele je opravdu trefný.

Squew (Po, 25. 7. 2005 - 11:07)

Jooo.. holila jsem to xlet - a už mě to přestalo "bavit".. cítím se tam dole zas jako Žena :)

ina (Ne, 24. 7. 2005 - 17:07)

Jak teda můžeš vědět, jak si připadá chlap, který má vyholenou ženu, když ty seš na proužek? Nebo ten tvůj má snad takovou bokovku a povídá ti, že si připadá jako pedofil a ona že vypadá jako sele?Trošku tolerance by to chtělo, nádhero.

Hanka (Ne, 24. 7. 2005 - 13:07)

Já se holim asi 2 roky a mám proužek. Nechápu jak si ale může žena v rozkroku oholit uplně všechno.Chlap si pak při šukání musí připadat jak pedofil. Ženy s uplně vyholenym přirozenim musej vypadat dole jak sele.

Miramar (So, 23. 7. 2005 - 19:07)

Tak i já se začala holit asi tak před rokem na popud dcery (je mi 36). Vždycky když přišla do koupelny a viděla mě, tak mě nabádala: "mami shoď to". Je fakt, že jsem si měla vzít místo strojku křovinořez. Od tý doby si nedokážu představit že bych "jí" měla zarostlou. Tak chlupům zdar :o)

S. (So, 4. 6. 2005 - 19:06)

Ty jo, nějaká chytrá ne? ??

Janka (St, 4. 5. 2005 - 16:05)

Me nastesti chlupy moc nerostou, takze ty 3 chlupy v podpazi staci kdyz vytrhnu jednou za mesic, nohy v zime neholim a v lete tak 1x za tyden. No a mezi nohama na prouzek. Ale stejne to vypada divne, protoze tech chlupu tam mam pet a pul. Ale uplne oholena se mi nelibi.

Petr (Čt, 28. 4. 2005 - 09:04)

ježiš, to jsou kecy.

zouzef (Čt, 28. 4. 2005 - 09:04)

to ci clovek smrdi alebo nie nezavisi od toho, ci sa holi alebo parfemuje, ale ci sa umyva.a tiez ci je dobry a dusevne vyrovnany (neisty), ci si oblieka synteticke veci a ake potraviny konzumuje.a je uplne jedno, ci smrdi potom alebo parfemom. jednoducho smrdi. a ludia neisti ludia su reklamou este viac tlaceni k tomu, ze nebodaj nahodou smrdia a nevabne vyzeraju kupuju si depilatory, drahe parfemy a kozmetiku , identifikuju sa tym a zvysuju si sebavedomie.potom, takto s umelou vonou, umelym vyzorom a image zacnu hodnotit okolie a vyzadovat od ostatnych aby sa spravali rovnako.

Ifča (Čt, 17. 3. 2005 - 10:03)

Jani, nic si z těch hloupejch řečí nedělej. Tady si asi někdo potřeboval rejpnout a udělat si tak dobře :-)))Souhlasím s tebou, taky nevidím nic špatnýho na tom používat deodorant. Je to dneska úplně normální věc. Používám každý den ráno antiperspirant do podpaží a jinak se normálně navoním ještě deodorantem (pro zouzefa: neliju toho na sebe tuny, takže tím nikoho neobtěžuji) :-))

Jana (Čt, 17. 3. 2005 - 10:03)

A k té hygieně mužů..jsem ráda, že doby, kdy se říkalo, že chlap má smrdět i z fotky jsou pryč, ale přesto se najde pár mužů, kteří vidí sprchu asi jenom jednou za týden, nebo co. Např. jeden náš kolega v práci, pokud je dýl jak 15 minut v uzavřené místnosti, tak se tam nedá dýchat, jak je na hony cítit potem.. Naštěstí se tohle "nevidí" často.

Jana (Čt, 17. 3. 2005 - 10:03)

Proč se proboha rozčiluješ? Co člověk, to názor. Já na sebe neliju litry parfému (za který nedám poslední prachy, to je co? :o)) ), vůně je cítit, jen když se někdo hodně přiblíží, nejsem zastáncem těch žen, které jsou parfémem cíti na x metrů, s tím souhlasím, že to může obtěžovat stejně.."ale mas smolu: vzdy budes niekomu smrdiet, najma ked sa nebudes umyvat, alebo privelmi parfemovat."Nejsem prase,nikde jsem nepsala, že se místo mytí voním :o)) Vymýšlíš si a překrucuješ to..vonavkujes sa aj ked ides do lesa, kaca??Ne, ale deodorant mám každý den.Pro všechny: co je špatné na tom, když člověk používá deodorant????

zouzef (Čt, 17. 3. 2005 - 09:03)

ad :: Člověk musí taky myslet na okolí.hehehe... tak to si ma dostala, na okolie vobec nemyslis, iba na to, aby si bola sexualne pritazliva. inak mas komplexy, ze by si niekomu mohla smrdiet.ale mas smolu: vzdy budes niekomu smrdiet, najma ked sa nebudes umyvat, alebo privelmi parfemovat.s holenim a vonavkovanim to nema nic spolocne! ved vacsina muzov si neholi podpazusie a nohy - a chces povedat ze by muzi menej pouzivali hygienu? to si uz uplne popletena z tych tvojich reklam a casopisov?vonavkujes sa aj ked ides do lesa, kaca??

zouzef (Čt, 17. 3. 2005 - 09:03)

ale zato nas obtazujes svojim smradlavym parfemom, o ktorom si myslis, ze je bohvieako uzasny lebo si zanho dala svoje posledne peniaze

Jana (St, 16. 3. 2005 - 13:03)

Krom toho, já se v podpaží holím, ale do postele nechodím nasprejovaná a navoněná jako bůhvíco a ta moje vlatní vůně vynikne i bez chlupů. A když jdu ven, tak po pár hodinách neobtěžuju lidi svým potem. Samozřejmě, že se potím jako ostatní, ale můj pot se nerozkládá v chlupech a tak nesmrdí.

Jana (St, 16. 3. 2005 - 13:03)

No promiň, ale když si takováhle ženská,neoholená a nenavoněná (nebo navoněná, ale přesto zpocená) chytne např. v tramvaji za tyč, tak já vedle trpím. To je mi úplně jedno, že třeba její chlap je z té "vůně" v posteli na větvi.. Člověk musí taky myslet na okolí.

Reklama

Přidat komentář