Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 14:04)

Každému se to líbí jinak mě se sice líbí chlupaté ale když se holka chce oholit tak ať se klidně holí to je jako kdyby mě kecala do toho že nemám nosit tričko modré ale červené nebo zelené

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 08:04)

Miluju píču,ať zarostlou nebo holou.Víc se mi líbí,když při 69 ji nade mnou žena pěkně roztáhne abych vše viděl.Mrdáme při zaplé lampičcE.Žena chce taky vidět postavenýho čůráka.

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

já být tvým chlapem tak bych se zachoval taky tak Táňo

Táňa (So, 1. 4. 2023 - 00:04)

Jsem hrdá na svýho zarostlýho čerta. Když roztáhnu nohy a on se zašklebí, můj chlap se neudrží a chce se s ním pomazlit.

Karolína (Pá, 31. 3. 2023 - 12:03)

Nechápu, co má neholení se společného se sebevědomím. Takže když jsem zarostlá, tak jsem nádherná a sebevědomá a když se oholím, tak atrapa a nemám sebevědomí? Ty jsi ale blb, běž se s tím léčit. Každá se můžeme rozhodnout jak chceme, tak nám nevnucuj co máme dělat. Jsi obyčejný chudák, který se snaží prosadit svoje a jak jsem koukala, tak umíš ostatní jen napadat a nemáš žádné slušné argumenty do diskuze.

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 00:04)

Ano, kdyz se oholis tak jsi atrapa. To to trvalo...ale konecne ti to doslo. Ja nic neprosazuji, ale ten fasista tu fanaticky prosazuje holeni na kunde, a neoholene nazyva opicemi, takze zklidni hormon a obrat se spise na nej.

Karolína (So, 1. 4. 2023 - 10:04)

Co mě je po něm? Jedině ty tady ukazuješ, jaký jsi hlupák a prvním řádkem v tvojí reakci na mě jsi tohle bohužel potvrdil. Ještě nechápu, co sem taháš nějaké fašisty. Měl by ses s tím fakt jít léčit včas, nebo se ten tvůj stav bude dál zhoršovat.

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 10:04)

Co to tady meles ty hola ropucho? Je videt, ze mas slepici mozek, neni divu kdyz jsi oskubana slepice. Starej se radsi o toho chudaka, kterej se s tebou prasi. Jestli teda nejakej existuje.

Karolína (So, 1. 4. 2023 - 10:04)

Jasně, že jsem o tobě měla pravdu, nejsi jen hlupák, ale i blázen. Takové chování se vidí jen u duševně vyšinutých jedinců a nebo u těch, co jsou neustále sjetí. Něco kouříš nebo si pícháš? Neutekl jsi z léčebny?

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 16:04)

Uchyle Michale, ty si ted rikas Karolina?-:)))) takze uz ti uhnil curak....no ja jsem si myslel.

Michal (Ne, 2. 4. 2023 - 17:04)

Vyměň si plenku, jsi z toho celý mokrý a vem si prášek potřebuješ ho.

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 09:04)

Michale mazej k doktorovi pro silny antibiotika, at se ti ta infekce z uhnilyho curaka nerozsiri do tela. Nebo bude zle a skutecne chcipnes!!!

Michal (Út, 4. 4. 2023 - 11:04)

Ten problém máš spíš ty z těch špinavých pochcaných, plných breberek, chlupů.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 10:04)

Ja vim, ze tohle je tvoje zbozne prani Michale, ze chces, aby mi uhnil taky. Mas ale smulu hned dvakrat, ja se o svuj curak staram a netrkam ho do holejch uchylnejch pyskounu, ktery tam nemaji tu prirozenou ochranu a veskerej bordel jim jde dovnitr. Stavaji se tak smradlavejma stokama pachnoucima hnilobou a ty uchyle jsi ho tam strkal a jeste jsi to lizal, takze ti ted uhnije i jazyk.

Návštěvník (St, 5. 4. 2023 - 16:04)

Smůla co Michale, mně čurák neuhnil ale tobě ano. Ale můžeš si za to sám. Já se neprasil s holýma špinavýma kundama jako ty. Navíc jsi se o svůj čurák vůbec nestaral. Když už ho nutně musíš strkat do holý stoky plný bordelu, tak jsi si ho aspoň měl potom pořádně vydezinfikovat benzínovým čistidlem. Ale i na to jsi se vykašlal, a teď jsi holt bez čuráku a budeš tak do konce života, protože nový ti už nenaroste.

Michal (St, 5. 4. 2023 - 19:04)

Ty seš blb, uhnije ti z chlupů.

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 11:04)

Ty si vymen plenku Michale. Ja ji nepotrebuji, ale ty ano, kdyz ti uhnil curak, tak ti nic jinyho nezbyva nez chcat do pleny.

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 16:04)

Nic inteligentnějšího tě nenapadlo?

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 17:04)

PS to mas z toho, ze jsi ho strkal do holy smradlavy kundy, odpadni to stoky. Ted je z tebe Karolina, uchyle:-)))))

Karolína (So, 1. 4. 2023 - 18:04)

Ty máš v té své hlavičce asi fakt dost prázdno. Když už, tak Michal je můj kamarád a do chlupaté neoholené opice ho fakt nestrká, aby mu uhnil na ten humus a breberky, co se v těch chlupech drží. A ty ho strkáš někde do odpadní stoky? No tak to seš ale prase, no fuj. Jak o tom vím? Říká se, že podle sebe soudím tebe, takže popisuješ to, co sám děláš. Tak nic takového neházej na Michala.

Reklama

Přidat komentář