Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 11:04)

přesně tak Tamaro to že mě se více líbí chlupaté neznamená že mám něco proti těm které si jí chtějí udržovat i jinak než jen koupelí to je věc každé holky

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 18:04)

přesně tak když dělá neoholená holka striptýz tak se člověk koukne nejen na perfektní kozy ale i na ten černě chlupatý rozkrok (zrzku tam dole jsem měl za celej svůj život snad jenom jednu)

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 21:04)

To jo, u těch co mají černé zbarvení to vypadá nejlépe. Ale záleží i na hustotě atd. Já být ženou tak bych s tím co mám moc parády neudělal

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 20:04)

tak to musí být vzrušující vidět nejen její chlupy ale i to její čůrání to ti tiše závidím

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 10:04)

to je přece jasné ale kdo si chce s holkou užít ať už sexu anebo voyeurismu při čůrání tak kouká na to co s tou holkou prožil ane na nějaké základy estetiky kromě toho že někomu může třeba vadit že cítí to že je ten druhej třeba zpocenej

Jana z Mělníka (St, 5. 4. 2023 - 12:04)

Já jsem psala již na jiné téma, ale musím napsat i sem. Já co vím, tak si přirození většina kámošek holí. Já jsem se neholila a vždy jsem si říkala nechán to až budu mít parnera, aby si k tomu také řekl. Tento chce, abych si ji nechala zarostlou. On se také neholí kolem přirození.

Tom (Út, 4. 4. 2023 - 18:04)

Zapomněl jsem dodat, že všechny holky jsou vyholené, ono by to ani jinak nešlo, být od semene upatlaný.

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 18:04)

tak v tom případě by byla docela dobrá sranda hra na slepou bábu a poznat holku podle koz

Tom (St, 5. 4. 2023 - 15:04)

:-)) možností je mnoho, hry jsou skvělá zábava, pokud je ovšem dobrá parta, jenže jednoho dne budeme jen vzpomínat, až začne být vše moc vážné.

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 12:04)

aha tak čistě teoreticky při mé zaostalosti s čeho bych podle tebe měl mít větší radost když zůstaneme u toho čůrání z toho že jsem ho na záchodě slyšel nebo z toho že jsem ho venku viděl byť jen ten proud a ne mindu? ale jinak ti rozumím že by mi mělo jít o to aby mi vůbec mindu ukázala a nemusí to být zrovna při choulostivém úkonu pokud si to myslel takto tak takové štěstí jsem měl už 3x dobrovolně jednou jsem se tam podíval bez ohledu na reakci jednou jsem o to zaškemral a v těch ostatních případech jsem si tam šáhl aniž bych se podíval proto mám bohatší zkušenost s těma chlupatýma a proto se mi líběj víc ale to neznamená že bych měl něco proti těm druhým

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 09:04)

tak to si měl Karle štěstí a kde před tebou čůraly venku v přírodě nebo i přímo na záchodě?

Karel (Út, 4. 4. 2023 - 09:04)

Jak kdy. Někdy čůraly do záchodu, někdy si dřeply venku. Většinou si i nechaly ode mne vytřít pysky. Většina mých kamarádek ví, že mne jejich čůrání vzrušuje, takže jim ani nikdy nepřišlo divné, že jsem u toho i vytáhl čuráka. I pro mne to bylo lepší. Necítil jsem se trapně, že ony mne ukazují píču a já jim nic.

úplně ti závidím (Út, 4. 4. 2023 - 12:04)

takové záchodové dobrodružství bych chtěl taky někdy zažít bohužel jediná u které se mi to povedlo byla spastik a měla nohy u sebe takže jsem její čůrání pouze slyšel a ta jediná u které jsem ho i viděl to zase nebyla na záchodě ale v přírodě a ještě si navíc zakryla mindu takže jsem viděl jen zlatý déšť

Karel (Út, 4. 4. 2023 - 12:04)

Musíš mít ty správné kamarádky. Někdy přemýšlím, u kolika těch mých kamarádek jsem jejich kundu neviděl. Moc jich není. A výhodou toho je i to, že když ti ta holka ukáže kundu jednou, tak se před tebou nebude stydět podruhé. To má i praktický význam, neboť když jedeme s partou někam na výlet, nikdo neřeší kdo kde a jak bude spát.

Tom (Út, 4. 4. 2023 - 18:04)

Taky v partě neřešíme kdo s kým sedí a jak a s kým budeme spát a to jsme už téměř všichni tak nějak v páru, ale vzhledem k tomu, že trojka a i větší počet je běžný, tak si holky klidně vlezou kam zrovna chtějí. Blblo se i tak, že se zhaslo, mi museli být potichu a holky si měly někam vlézt. Ono se to hned prozradilo, ale už to tak zůstalo do probuzení a šukalo se hned a další číslo bylo ráno. Jinak vše vyřeší klasika = flaška.

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 17:04)

Holit přirození je důležité, aby se nepřenášely vši - Veš muňka je bezkřídlý druh hmyzu.

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 18:04)

Tohle nikdo z těch vyznavačů bobrů nepochopí.

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 19:04)

Michale ty chudaku uchylnej, mas to holt blby, ze ti uhnil curak. Tak sem pises porad stejny sragory a je z tebe Karolina. Ja te ale varoval.

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 12:04)

Nejsi ty ten borec, co po nocích pobíhá po Praze a strká ho do výfuků a tady tvrdí něco o chlupatosti? Ale to černé jsou saze od aut bez filtrů, to nejsou chlupy.

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 09:04)

Přestaň tady napadat druhé ty slaboduchý úchyle.

Reklama

Přidat komentář