Reklama

Muži v dámském prádle.

Valerie (Pá, 6. 1. 2023 - 06:01)

Tak tet už je to jen na tobě já se s tebou ráda seznamim

Pavel (Pá, 6. 1. 2023 - 16:01)

Tak už jsem ti napsal.

Pavel (Čt, 5. 1. 2023 - 21:01)

V tom případě bych se rád seznámil.
Ovšem nejdříve písemně.
Nějaký kontakt by byl?

Valerie (Pá, 6. 1. 2023 - 07:01)

607 638 883

pepe9 (St, 4. 1. 2023 - 06:01)

JSEM TEN CO RÁD NOSI PRÁDELKO ZBOŽNUJI RUŽOVÉ KRAKOVÉ BÍLÉ KYTIČKATÉ NÉ POHŘEBNÍ ČERNÉ ŠEDÉ ZELENÉ TEL 728 285 330 SMS DUO WASAPP MESENGER VICU JSI KALHOTKY I PODPRSENKU SPODNIČKAMA JE TO PARÁDA NEHLEDAM SEX RADA SE MUŽEM V NEM POMAZLIT OBA CI SI JE UKÁZAT OBA JO

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 21:01)

smutná doba. Muži slabí ubožáci, kteří si v tom ještě libují...

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 11:01)

Možná to z nich udělaly feministky.

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 13:01)

Dobře jim teda tak. udělaly z mužů úchylné sračky. I když ono tady je je jich většina jen kecálistů, kterým stačí o tom psát, ale i tak.

Zvědavá (Út, 3. 1. 2023 - 21:01)

Když se oblékáte do dámského spodního prádla a jiných dámských oděvních svršků, dámských botiček nebo i dokonce používáte dámské higiencké potřeby. Vzrušuje vás to? Honíte si u toho? Co si u toho představujete? Na co u toho myslíte? Naplní a ukojí to vaše erotické a sexuální fantazie? Je za tím i třeba něco z vašeho dětství nebo dospívání? Ne že bych takové věci nějak odsuzovala nebo se nad tím nějak ošklivě pohoršovala. Prostě jsem jen tak trošku zvědavá.

Default User Image
JAROMÍR999 (Ne, 7. 1. 2024 - 07:01)

ANO TEL 728 285 330 SMS

Default User Image
Lenka (Čt, 28. 12. 2023 - 07:12)

Já se oblékám jako žena,líčím se, nosím paruky,kabelky, lodičky kozačky.Používám i dámské vložky a nosím i šperky, dámské hodinky.Cítím se tak normálně, přirozeně.Vzrušuje mě vůně použitých kalhotek i oblečení a když se vzruším, mám hodně pěkných robertků,se kterými se krásně uvolním a vychutnám si svojí horkou šťávičku.Nejsem homosexuál!Jsem transvestita 

Default User Image
JAROMÍR999 (Ne, 7. 1. 2024 - 07:01)

ANO TEL 728 285 330 ANO

TVUJ SEN (Po, 29. 5. 2023 - 22:05)

Mužem jak 2 lezbičky mam rad ružové bíle krajkové ne černé tel728 285 330 sms ju

Milan (So, 7. 1. 2023 - 04:01)

Mě příjde dámské oblečeni pohodlnější, vybírám si jednobarevné. Baví mě historie a víceméně dost dánského oblečeni pochází s pánského např punčocháče a šaty. Já rád nosím punčocháče protože v létě chladí a v zimě hřejí, dlouhé šaty protože nic netlačí v pase, jednodílné plavky....... a roláky i bez rukávu - nemám rád holý krk a mám problémy s krční páteří, legíny při sportu a nebo doma místo tepláků.

Vendy (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

Pro mne je to velmi příjemné, používám i vložky, a to každodenně, protože jsem velmi vzrušivý a dost teču. A nemám rád pošpiněné prádélko. Bohužel nemá v sobě vůbec jasno, zda je to jen pro to vzrušení nebo proto, že jsem žena v mužském těle. Psycholožka mi řekla, že jsem typická lesba v mužském těle a že se s tím nedá nic dělat, jen si na to zvyknout nebo projít tranzici. Na tranzici je pozdě, i ze sociálních a rodinných důvodů, atk si chodím alespoň užívat péči do dámského kadeřnictví a na kosmetiku,kam se vždycky obléknu plně do dámského, jinak nosím jen dámské prádlo pod pánské svrchní oblečení, moc rád si oblékám podprsenku, mám jich asi dvacet.

Lukáš (Čt, 5. 1. 2023 - 13:01)

Ano, dámské oblečení mě vzrušuje. Když se oblékám do dámského, postaví se mi, ale většinou se snažím nehonit, protože jako holka bych péro neměla používat. Často si představuju, že jdu v legínách do obchodu, v kozačkách do práce, v šatech do divadla nebo v jednodílných plavkách do bazénu. A nikdo se přitom nesměje, neukazuje na mě a nešeptá si, co je to za úchyla, všichni to berou úplně normálně.

Původ to má v dětství. Když mi bylo asi 8, chtěl jsem chodit v sukni jako ségra, ale mamka mi to zatrhla, a řekla že "kluci sukně nenosí". Pochopitelně jsem se ptal proč, ale nedostal jsem uspokojivou odpověď. Přišlo mi to tenkrát hrozně nespravedlivé. O mnoho let později, když jsem se odstěhoval od rodičů, jsem si koupil pár kousků dámského oblečení jako kompenzaci a zalíbilo se mi to.

TVUJ SEN (Po, 29. 5. 2023 - 22:05)

Zbožnuji ružové krakové bile ne černé tel 728 285 330 sms co se1-2 v něm ujázat či pomazlit

Pavel (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

A jak často se do něj oblékáš?

Jirka (Út, 3. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj mne to vzrušuje moc když se tak obleču a je moc mít na sobě dámské oblečení já si u toho honim

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 01:01)

Nechtěl bys dělat modelku a předvádět dámské svetry ?

Reklama

Přidat komentář