Reklama

Pás cudnosti

Marek (Čt, 4. 5. 2023 - 23:05)

Mně se celkem dost smáli kluci když mě viděli v kalhotkách a klícce v šatnách na plavání. Všichni měli fakt velké penisy a i si je navzájem přeměřovali a honili. A já byl v klícce s malinkým. Ale mamka byla spokojená, že nezlobím

Lukáš (So, 6. 5. 2023 - 07:05)

když jsem já šel s mámou do bazénu tak jsem byl oblečený jako dívka a společně jsme šli do šatny pro holky převlíkl jsem se do dívčích bikinek a nikdo si nestěžoval

Lukáš (Pá, 5. 5. 2023 - 09:05)

ti co se ti smáli tak to jsou nevychovaný kreténi

Helena (St, 3. 5. 2023 - 15:05)

Kalhotky mu určitě budou slušet. Už je bude pak nosit celý život. Pánské mu budou k ničemu když bude mít malinkého.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 14:05)

ano ano souhlasím tak to má být

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

a pokud osahává mladší sestru tak musí hned do klícky

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

na různých eshopech

Anna (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

Zatím jsem ale nikde nenašla tu nejmenší velikost, proto se ptám.

Helena (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

Pro opravdu malé krásné dětské pindíky doporučuji the NUB chastity cage v růžové barvě. Tím toho malého úchyláčka hezky uzamkneš. Být na tvém místě sundavala bych mu ji jen zřídka aby mu i do dospělosti zůstal pimdík tak maličký a neotravoval třeba na střední spolužačky. Já osobně to tak udělám. Aby měl v dospělosti pindíka v erekci jen pár cm.

Janina (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

Jo a ještě jsem zapomněla. V těch dvanácti už kluci mají pěkný šuliny. Už je mají den co den honěný, prostě všechno ocas i kule, to je něco!

Janina (Po, 1. 5. 2023 - 09:05)

Určitě syna kontroluješ, aspoň každé ráno. Jistě nacházíš jeho semeno z vytečení. U takového chlapce není vůbec možné, i když ho má uzavřeného v klícce, aby nevytekl.

Helena (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

Ano kontroluji ho pravidelně. Prohmatávám mu ty jeho sepnuté kuličky. Šulínek mu stále slintá a vytéká z něj semínko. Hlavně když ho trochu podráždím. Z klícky ho nepustím. Chci aby mu zůstal ten pindík tak maličký a dětský.

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 08:05)

Když je synkovi 11 tak normálně by si jej honil i několikrát denně. Klícka mu v tom zabraňuje, ale jak už tady bylo psáno, kluk i tak vyteče, ovšem bez pocitu. Poznáš, kolikrát za den nebo v noci má výrony? Jde to snadno zjistit, když na klicku navleknes kondom. Řek bych, že takovej nadrženej puberťák vyteče i víckrát než jednou za den.

Helena (Ne, 30. 4. 2023 - 05:04)

Musela jsem syna zamknout do klícky. Pořád si toho šulínka malého mastil do mého spodního prádla. Také jste tak nějaká zakročila?

Lukáš (Po, 1. 5. 2023 - 08:05)

mě ho taky zamkla do klícky plus k tomu mě donutila nosit dívčí oblečení

láďa (Ne, 30. 4. 2023 - 06:04)

Jen se zeptám kolik je synovi??

Helena (Ne, 30. 4. 2023 - 10:04)

Synkovi je 11. Našla jsem mu opravdu malou klícku přesně na ten jeho maličkej pindík aby se mu vůbec nemohl stavět. Stříkat ho nechám až v červnu na jeho narozeniny. Dám mu takový dárek, že se mu ukáži nahá když se mu tak líbím a udělám mu to.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 22:04)

i když mu ukážeš svůj zadek v tangách , tak vyteče

Janina (Po, 1. 5. 2023 - 09:05)

Jistě, takovej puberťáček, i když má šulinka uzamknutého v klícce, tak prostě vyteče. A o to víc, když se mu bude mamina ukazovat v tangach, když ho bude svojí nahotou erotizovat. Kluk bude tak rozdrážděný, že i v klícce, byť se mu ten šulda nenapne, tak u něj dojde k výronu semene. Avšak bez jakéhokoliv prožitku. Jen těsně před tím, tak necelé půl minutky bude cítit jakoby šimrání a převalování semene, jež se snaží dostat ven. Asi šíleně krásnej pocit, ale tím to končí.

láďa (Ne, 30. 4. 2023 - 16:04)

Nech ho vyzrát jinak to bude asi nenávidět.

Reklama

Přidat komentář