Reklama

Pás cudnosti

Ester (So, 20. 5. 2023 - 11:05)

Chastity na mužský penis je nejlepší vynález. Muj muž měl často erekci i když jsem si to nepřála. Musela jsem to řešit ledováním varlat a podobně. Navíc jsem ho nachytala při onanii. Naštěstí ještě nestihl vystriknout. Pořídila jsem mužský pas cudnosti, plastový růžový. Je to už pár let co zamykam a musím říct že je to úžasné. Konečně mohu bez obav nechat může samotného a vím že nebude mít ani erekci natož onanovat nebo dokonce vystriknout. Jednou za čas mu provedu milkyng nebo zkažený orgasmus ale intervaly prodlužuji

may (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

ja uz sem zamceny 5 let a vystrik mam jen v pasu

may (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

ja uz sem zamceny 5 let a vystrik mam jen v pasu

Administrátor (Po, 8. 5. 2023 - 02:05)

Pokud se zde budou množit stále dokola příspěvky s různými jmény ale stejnou IP adresou bude toto téma zamčené. Anonymní IP adresy z cizích států byli již blokovány. Upozorňuji "dámy" které používají stejnou IP adresu že incest je nelegální!

Lukáš (So, 6. 5. 2023 - 08:05)

začalo to nějak v 11ti kdy mě máma přistihla jak si ho honím seřvala mě a pak byla přednáška jak je to špatné a že se to nedělá když jsem další den přišel ze školy tak mi máma řekla že se mám svlíknout a pak se mám jít umýt pak mi zamkla pindíka do malinké klícky růžové barvy pak otevřela mojí skřín a skoro všechno oblečení bylo pryč většina toho oblečení bylo dívčí pak otevřela první šuplíček a tam dívčí plavky ve druhém byly dívčí kalhotky a ve třetím dívčí podprsenky oblíkla mě a řekla mi že to dívky nedělají a že jsou víc hodnější a začala mi říkat Lucinko

anonim (Pá, 5. 5. 2023 - 10:05)

Ještě je myšlenka srazu v Plzni aktuální? [email protected]

AVP (Po, 19. 6. 2023 - 01:06)

To záleží na tom, jestli by se tu našlo alespoň 5 zájemců.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 00:05)

je pravda že penis jen zavazí, takže pokud ho bude mít v dospělosti malí, je jen výhoda,

Tomáš (Čt, 4. 5. 2023 - 00:05)

Pokud je to pravda, tak prosím důkaz na mail. [email protected]

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 05:05)

taky bych to chtěl vidět nějakej ten důkaz že je to opravdu pravda [email protected]

Tomáš (Čt, 4. 5. 2023 - 00:05)

Já žasnu kolik se sešlo spisovatelů pohádek, jedna lepší jak druhá. Narovinu tomu nevěřím o tom jak malý kluci mají od svých matek uzamknutého pindíka v pásu cudnosti. Ale jako povídka super, o tom jak některé ženy ve vztahu drží své partnery trvale uzamknuté a posléze i jako matka uzamkne před pubertou pindíka svému synovi. Kterému vysvětlí, že přišel čas kdy jeho pindík začne zlobit a musí byť zamknuty jako ten tatinkuv pro chlapcovo dobro, a maminku tak poslechne. Konec, nevěřím tomu!!!

láďa (Pá, 5. 5. 2023 - 20:05)

Souhlasím se vším co jsi napsal je to asi spíš o hlavě a to poznáš asi tak po třicítce já tedy až po padesátce ale je to velká změna a u nás opravdu k lepšímu. Sice žádný sex ale erotiky o sto % více.

David (Út, 2. 5. 2023 - 18:05)

Mně takhle mamka v dětství uzamkla pindíka do hrozně malé klícky a penis mi nikdy nevyrostl. Ona se mi sama pak přiznala ze tak si to přála že ji vzrušují malinké (dětské) pindíky. Staršího brachu nezamkla a má fakt obřího. Často se mi směje.

Peťan (Út, 2. 5. 2023 - 09:05)

Já jsem byl do pásu cudnosti, tedy do klícky uzamknut když mi bylo 13. Ale jen z legrace, prostě s bráchou jsme tak experimentovali, či spíš on se mnou. Někde klicku sehnal a nasadil mi ji a zamkl. V té době jsem samozřejmě honil jak divej a bylo to krutý. Najednou jsem si na něj večer nemohl sáhnout, nespal jsem, ráno to samý. Snažil jsem jezdit po prostěradle, nic nepomohlo. Bylo to nesnesitelný. Asi až třetí noc jsem ucítil, jak se mi asi v kulích něco pohybuje, takové jakoby se něco přesýpávalo, hrozně krásný pocit a najednou to ustalo a cítil jsem, jak jsem mokrej a semeno je venku. Bez jakéhokoliv prožitku. S bráchou jsme si takto ještě ze dva roky hráli. Bylo to fajn.

Navstevnik (Út, 2. 5. 2023 - 11:05)

Kolik ti je teď. Nasadils klicku i bráchovi?

Peťan (Út, 2. 5. 2023 - 16:05)

Teď mi je 16, bráchovi o dva víc. Už má holku, ale užili jsme si to spolu. Taky jsem se mu klicku snažil nasadit, ale byla hrozně malá, pořád to nešlo ale nakonec jsem mu ho do ní dostal.

Václav (Út, 2. 5. 2023 - 00:05)

Ahoj já jsem se zamknul do pasu cudnosti ale okolo pasu mohu říci že je to super akorát si na to musíte zvyknout už ho mám na sobě týden a nikdo nic nepozná pod kalhotama a co vy jakou zkušenosti máte?

Helena (Po, 1. 5. 2023 - 01:05)

Schválně ho provokuji třeba že noaím průhledné tričko bez podprsenky. Nebo mu sáhnu do rozkroku na tu klícku. Chci aby mu zůstal tak malý. Bude klícku nosit až do dospělosti aby mu vůbec pindík nevyrostl.

Navstevnik (Út, 2. 5. 2023 - 08:05)

Jestli chceš syna rozdráždit na nejvyšší možnou míru, tak se mu ukazuj v nějakých bikinkách, nebo si na něj sedni, sevři mu obličej rozkrokem, možnosti je spousta. Způsobíš mu neuvěřitelná muka, neboť šulinka má zavřeného v klícce, malinkého, a on tak touží po tom si ho vyhonit. Nicméně, bude tak nadrženej, že brzy vyteče. Sice bez orgasmu, ale takových 15 vteřin těsně před vytečením zaznamená krásný pocit, jak se to připravuje k výronu. Alespoň něco.

Janina (Po, 1. 5. 2023 - 09:05)

Jak je to dlouho, co jsi synovi nasadila klícku. Nebránil se nějak?

Reklama

Přidat komentář