Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jana (Pá, 10. 3. 2023 - 06:03)

Eliško,to je dobře, že jsi to objevila náhodou a tady a jsme rádi, že tu s námi jsi

Eliška (Po, 13. 3. 2023 - 09:03)

Jé děkuju, to mě potěšilo. Já jsem ráda, že se tady můžu poradit s ostatními.

Návštěvník (St, 8. 3. 2023 - 05:03)

Teda tady jsou ale čuňata. Píše to ale dokola pořád jeden člověk - jedna IP adresa

Jája (St, 8. 3. 2023 - 07:03)

Jo jeden "člověk" se sem chodí ukájet, tím že likviduje diskusi, ale jinak by si to chtělo osvěžit znalosti práce na PC já těch IP adres vidím vic.

Thea (Út, 7. 3. 2023 - 10:03)

Přesně tak holky, nebojte se psát o tom co vás vzrušuje. Nikomu tím neuškodíte jenom to tu vytočí k nepříčetnosti jednoho anonymního debila. Já na dnešek spala v plínce celou noc a po probuzení byla pěkně počůraná. Chtělo se mi i na velkou, ale nechtělo se mi vstávat z postele a tak jsem se i pokadila a pořád pohoda plenka všechno drží. Akorát je teď trochu těžká vepředu i vzadu. Budu muset časem vstát a jít se umýt, ale zatím si budu užívat ten pocit bezprostřední svobody. Jako za časů když jsme byly malé děti a mohli jsme pustit to i to a vůbec nic neřešit. V každém z nás z toho období něco zůstalo a kdo to v sobě rozvine i dneska, tak má navíc tu fantastickou výhodu, že v dospělém věku si to lze užít i jinak. Nemusím psát jak :D Tak si všichni užívejte jak je libo a nebojte se tu o tom napsat.

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Přesně tak, souhlasím s tebou, ať se nikdo tady nebojí si říct co a jak ho vzrušuje a co se mu líbí, každý jsme si užili svoje a užívejte si

Simča (Út, 7. 3. 2023 - 08:03)

Ráda se počůrávám ale ne do plenek. Použiju k tomu většinou osušku, nebo když mám možnost to vyprat, tak prostěradlo a tak. Zjistila jsem že mě to vzrušuje v pubertě a teď, o pár let později si sem tam dopřeju toto potěšení.

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 21:03)

Jana a Eliška je jeden člověk - plenkařskej úchyl.

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 01:03)

A ty si jeden a ten samý anonymní úchylný idiot, který se musí čtyřikrát opalovat,jenom proto,aby se mohl udělat

Návštěvník (Út, 7. 3. 2023 - 05:03)

Nemám potřebu, jen informuji o úchylných hovádkách na doktorce

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 21:03)

Jana a Eliška je jeden člověk - plenkařskej úchyl.

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 21:03)

Jana a Eliška je jeden člověk - plenkařskej úchyl.

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 21:03)

Jana a Eliška je jeden člověk - plenkařskej úchyl.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 14:03)

Zalezte pod peřinu vy megerry uchylácký !! Potřebovali byste makat od rána do večera.

Jana (So, 4. 3. 2023 - 14:03)

Ty taky bys potřeboval makat od rána do večera,jenom proto,aby si nemyslel na píčoviny a nesahal si na ocas

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 15:03)

Dostaneš rákoskou až tě bude prdel bolet a když k tomu přidáme ty opruzeniny co máš od pochcaných plen, tak to bude hodně bolet.

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Já bych je pořádně prochcala a nasadila bych ti je na hlavu, když ti to tady vadí tak sem nelez

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Stejně žádný plenky nemáte, to je jen jedna pipka co si tady povídá sama se sebou, ale s mokrou prdelí a hadrem mezi nohama nikam nepůjde, silácké řeči

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Tak jako ty si tady povídáš sám se sebou, který se neumí ani podepsat a pak tady vede silácké řeči jenom proto aby ses udělal

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Vy byste ty plenky měli pořádně prochcat a pak bych vám je nechal celý den mokré. To by byly opruzeniny, pěkně bolestivé. Hned by vás to přešlo čuňátka

Reklama

Přidat komentář