Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Thea (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

No pokud seš malá a drobná, tak se do nich dá vejít i v dospělým věku. Já bych je teda nenatáhla. Používám molicare nebo dry nites a i v těch jsem natěsno, ale zase nějakou mega plínku bych taky nechtěla. Měly by jít sehnat na lékárně.cz, ale nedívala jsem se, jestli je tam zrovna mají nebo ne.

Lucie (St, 15. 3. 2023 - 06:03)

Při menstruaci Sednu na WC sundám kalhotky a pustím to do plínky,pak si je natáhnu na plinku,do školy nosím Pampers active baby 8

Jana (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Lucko,a ty máš nějaký problém s pomočováním,nebo s inkontinencí,nebo je nosíš jenom pro potěšení?

Jana (Po, 13. 3. 2023 - 06:03)

Ahoj,opravdu máš krásný zážitek,jak ses ptala na tu menstruací,tak já, jelikož nosím plinky na noc,tak jak mám menstruaci,tak mám v ní i vložku, takže doporučuji toto

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Co myslíte je na sperma lepší vložka nebo si mám vzít panoersku nebo baby love , díky jo a co menstruace vložky nebo plínky a do nich vložky nebo jen plínky, díky holky

Eliška (Po, 13. 3. 2023 - 09:03)

Záleží, jak moc budeš při menstruaci čůrat. Pokud hodně, je podle mě lepší vložku do plínky nedávat. Ona pak nacucne a nesaje tak dobře jako plínka. Ale zatím ještě v tomto směru nemám moc zkušeností.

Jana (Po, 13. 3. 2023 - 12:03)

Ono záleží jaké plenky nosíš,do těch látkových určitě patří vložka,ono by se to potom špatně přálo,kdyby si tu vložku tam neměla

Eliška (Po, 13. 3. 2023 - 13:03)

Máš pravdu, do látkovek bude vložka určitě lepší. Nebo i do jednorázovky, pokud nebudeš moc čůrat.

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Co myslíte je na sperma lepší vložka nebo si mám vzít panoersku nebo baby love , díky jo a co menstruace vložky nebo plínky a do nich vložky nebo jen plínky, díky holky

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Včera jsem se ve škole pomilovala se svým přítelem vzala jsem si růžové kalhotky bílé skinny džíny s dírami a do kapsy Always vložkou na vytékající sperma o velké přestávce jsme šli na záchod vzala jsem z batohu vložku a dala si jí do kapsy beru antikoncepci a přítel kondom nenosí, šli jsme na záchod do tělocvičny na dívčí a tam jsem se vyčůrala a nalepila si vložku do kalhotek,nebyl papír tak vsákla kapky moči, přítel si zatím vysvlékl já si sundala kalhotky a vrazil ho do mě,po 20 minutách jsem se udělala a přítel za chvíli do mě,pak si ho vytřel do vložky a začalo ze mě do ní i vytékat sperma, natáhla jsem si kalhotky a kalhoty a šli jsme do třídy byla jsem v tom až do večera a nakonec se do toho počůrala a udělala o lavičku před kalhoty a kalhotky a vložku na dětském hřišti vaše 19 léta Lucka

Karel (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Lucko a to ti nevadilo, že jsi měla počůranou kundu, když ti ho tam vrazil?

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Včera jsem se ve škole pomilovala se svým přítelem vzala jsem si růžové kalhotky bílé skinny džíny s dírami a do kapsy Always vložkou na vytékající sperma o velké přestávce jsme šli na záchod vzala jsem z batohu vložku a dala si jí do kapsy beru antikoncepci a přítel kondom nenosí, šli jsme na záchod do tělocvičny na dívčí a tam jsem se vyčůrala a nalepila si vložku do kalhotek,nebyl papír tak vsákla kapky moči, přítel si zatím vysvlékl já si sundala kalhotky a vrazil ho do mě,po 20 minutách jsem se udělala a přítel za chvíli do mě,pak si ho vytřel do vložky a začalo ze mě do ní i vytékat sperma, natáhla jsem si kalhotky a kalhoty a šli jsme do třídy byla jsem v tom až do večera a nakonec se do toho počůrala a udělala o lavičku před kalhoty a kalhotky a vložku na dětském hřišti vaše 19 léta Lucka

Fi - do (Ne, 12. 3. 2023 - 09:03)

Konečně po IX letech se začaly dělat plenky s igelitovým povrchem.jsou to ,id slip medium super PE. číslo 562027528.maji savost 3950ml.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

Kde ich nájdem

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 01:03)

To je jedna bába v důchodu - Jana, Eliška a Jája, co si tady pîše sama. Nezadrží močku. Za pár neděl bude prdět do hlíny

Jana (Čt, 9. 3. 2023 - 02:03)

Ty si fakt úchylné anonymní hovado, který aby se udělal,tak musí třikrát napsat nějaký stejný úchylný komentář,a to že někomu přeješ aby někdo za pár neděl prděl do hlíny,tak snad víš co je to karma, takže snad budeš prdět do hlíny dříve

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 01:03)

To je jedna bába v důchodu - Jana, Eliška a Jája, co si tady pîše sama. Nezadrží močku. Za pár neděl bude prdět do hlíny

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 01:03)

To je jedna bába v důchodu - Jana, Eliška a Jája, co si tady pîše sama. Nezadrží močku. Za pár neděl bude prdět do hlíny

JiříS (St, 8. 3. 2023 - 22:03)

Dotaz proč si píšete tady ? Kde každý se může vydávat za každého když existuje tolik ABDL little Space fór ? Rád bych nějaké napsal ale pak by to tam ten úchylek zaspamoval falešnými účty a příspěvky což o to nikdo nestojí

Eliška (Čt, 9. 3. 2023 - 10:03)

Já tyto stránky objevila náhodou. Neznám žádné jiné fórum, kde by se probírali tyhle věci.

Reklama

Přidat komentář