Reklama

Pás cudnosti

Ester (St, 7. 6. 2023 - 14:06)

Funguje, je to vlastně takový tlak na prostatu. Musí se to samozřejmě umět. Co se týká vytáčení v klícce, při strap on. Či umělým penisem. To se nemusí dařit každému. Hodně můžu potrebuje stoporeny penis aby ejakuovali. Nicméně to já nechci, snažím se aby právě k erekci nedošlo.

Návštěvník (So, 27. 5. 2023 - 06:05)

Uchylaci tady maji sraz :D

Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 08:10)

jj

Ester (Pá, 26. 5. 2023 - 22:05)

Právě to je ideální stav. Snažím se aby muj muž byl zamceny maximální dobu. Už je na to dobře zvyklí.

Simona (Ne, 21. 5. 2023 - 20:05)

Moji synové když jsou doma
tak musí nosit pleny
a na nich jsou přicvaklé
kšandy aby plena držela. A
když zlobí tak na kšandách
utáhnu přezky a plena se jim přilepí na zadek. To je pás cudnosti.

Ester (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

Chastity na mužský penis je nejlepší vynález. Muj muž měl často erekci i když jsem si to nepřála. Musela jsem to řešit ledováním varlat a podobně. Navíc jsem ho nachytala při onanii. Naštěstí ještě nestihl vystriknout. Pořídila jsem mužský pas cudnosti, plastový růžový. Je to už pár let co zamykam a musím říct že je to úžasné. Konečně mohu bez obav nechat může samotného a vím že nebude mít ani erekci natož onanovat nebo dokonce vystriknout. Jednou za čas mu provedu milkyng nebo zkažený orgasmus ale intervaly prodlužuji

Mmmm (Čt, 27. 7. 2023 - 05:07)

Ahoj nechtěla by si mi dělat novou paní ta moje říká abych si našel novou, pás nosím trvalé,výstřik pouze v pásu a ženské kalhotky a podprsenku také tu ale pouze doma a celý vikend

Adél (Ne, 21. 5. 2023 - 12:05)

Co je to milkyng a zkažený orgasmus?

Ester (Út, 23. 5. 2023 - 15:05)

Milking je dráždění prostaty až dojde k vytoku semene. Je to bez orgasmu a nemusí a i dojít ke stoporeni. Což je žádoucí. Zkažený orgasmus je o něco méně frustrující pro muže. V podstatě jde o to že mu honiš či jinak drazdis penis a těsně před vyvrcholením toho necháš. Pokud dojde k výkonu semene, nijak už nepokračuješ v dráždění. Orgasmus sice má ale velmi slabý a špatný. Tedy přesně to co chceš aby se stalo.

Anonim (St, 24. 5. 2023 - 04:05)

Ten zkažený orgasmus, tak podobně to často dělají chlapci, jež mají těsně po polucích. Třou si prstem koneček penisu a jak to na ně přichází, tak se rychle otočí na břicho a kopulačními pohyby dosáhnou výronu semene. Mají to tak zažité z polucí, kdy také většinou leželi na břiše a došlo k samovolnému vytečení. Je to však takový nedokonalý orgasmus kdy to dokončí obrácením se na břicho. Brzy přijdou na to, mastit si ho až do konce, do ejakulace a to už je plnohodnotná onanie.

Ester (St, 24. 5. 2023 - 08:05)

Ano to je pravda. Nicméně mě jde právě o to aby si ho nehonil. Právě zkažený orgasmus, pokud je proveden správně. Tak je pro muže velice frustrující. K výronu dojde jen částečně a má intenzivní potřebu si jej dohonit a vystrikat se. Což samozřejmě nedovolim.

Anonim (St, 24. 5. 2023 - 10:05)

Přesně tak je to u těch zhruba desetiletých chlapců. Sice se vmžiku obrátí na břicho, ale když s drážděním přestal o něco dřív, tak často ani nevyteče či má jenom ze dva, tři záškuby a prožije jen jakýsi nedokonalý orgasmus bez pocitu rozkoše. Ještě mnohem horší a frustrující musí být pro dotyčného klícka a v ní uvězněný penis, kdy semeno po pár dnech vyteče, a to bez jakéhokoliv prožitku a o erekci ani nemluvě.

Ester (So, 20. 5. 2023 - 11:05)

Chastity na mužský penis je nejlepší vynález. Muj muž měl často erekci i když jsem si to nepřála. Musela jsem to řešit ledováním varlat a podobně. Navíc jsem ho nachytala při onanii. Naštěstí ještě nestihl vystriknout. Pořídila jsem mužský pas cudnosti, plastový růžový. Je to už pár let co zamykam a musím říct že je to úžasné. Konečně mohu bez obav nechat může samotného a vím že nebude mít ani erekci natož onanovat nebo dokonce vystriknout. Jednou za čas mu provedu milkyng nebo zkažený orgasmus ale intervaly prodlužuji

may (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

ja uz sem zamceny 5 let a vystrik mam jen v pasu

may (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

ja uz sem zamceny 5 let a vystrik mam jen v pasu

Administrátor (Po, 8. 5. 2023 - 02:05)

Pokud se zde budou množit stále dokola příspěvky s různými jmény ale stejnou IP adresou bude toto téma zamčené. Anonymní IP adresy z cizích států byli již blokovány. Upozorňuji "dámy" které používají stejnou IP adresu že incest je nelegální!

Lukáš (So, 6. 5. 2023 - 08:05)

začalo to nějak v 11ti kdy mě máma přistihla jak si ho honím seřvala mě a pak byla přednáška jak je to špatné a že se to nedělá když jsem další den přišel ze školy tak mi máma řekla že se mám svlíknout a pak se mám jít umýt pak mi zamkla pindíka do malinké klícky růžové barvy pak otevřela mojí skřín a skoro všechno oblečení bylo pryč většina toho oblečení bylo dívčí pak otevřela první šuplíček a tam dívčí plavky ve druhém byly dívčí kalhotky a ve třetím dívčí podprsenky oblíkla mě a řekla mi že to dívky nedělají a že jsou víc hodnější a začala mi říkat Lucinko

anonim (Pá, 5. 5. 2023 - 10:05)

Ještě je myšlenka srazu v Plzni aktuální? [email protected]

AVP (Po, 19. 6. 2023 - 01:06)

To záleží na tom, jestli by se tu našlo alespoň 5 zájemců.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 00:05)

je pravda že penis jen zavazí, takže pokud ho bude mít v dospělosti malí, je jen výhoda,

Reklama

Přidat komentář