Reklama

Pás cudnosti

Default User Image
Hanka (Čt, 21. 9. 2023 - 11:09)

A co pasy pro holky?

Default User Image
Pavel (Po, 18. 9. 2023 - 21:09)

Pás cudnosti nosím asi 3,5 roku. Erekce, masturbace a ejakulace je po určitou dobu nedostupná. Nejdýl 12 dnu a, to už jsem byl hodně nadržený, až najednou mi to s hlavičky začalo kapat. Doma je mi poručeno chodit uplně nahý jen s klíckou a to i před návštěvou.Už to beru normálně jako běžný život. Žena mě ráno po 10 dnech odemkne a normálně mi jako každýmu mužskýmu visí mezi nohama. Odpoledne při kávě si musím před ní stoupnout a pomaloučku začít onanovat. Netrvá to dlouho a stojí mi a po pár pohybech sem a tam mi to začne cukat a začnu hlasitě vzdychat tou slastí až to nevydržím a vystříknu. Je to opravdu slast Pavel.

 

 

 

Default User Image
Ruda (Pá, 1. 9. 2023 - 23:09)

Jsem mladý kluk a pás cudnosti nosím asi rok. Za tu dobu jsem nesouložil. Už strašně moc chci onanovat, jako každý normální kluk který 

se 3 krát .4krát  do týdne . v pohodě vystříká. Občas mi ejakulát jen samovolně vytéká, bez  těch moc příjemných pocitu. Jednou za měsíc jsem uvolněn a mám povoleno před svojí paní  hodinu onanije. Stojí mi hned a kužičkou když pohybuji sem a tam. tak taky během pár vteřin mi to před ní odstřikuje. 2 krát 3krát se za tu hodinu vystříknu..

Default User Image
Jakub (So, 28. 10. 2023 - 08:10)

tohle by mě i v 17 hrozně vzrušovalo, máš štěstí 

Mmmmm (So, 26. 8. 2023 - 06:08)

Paní mi vyměnila zámky,museli sme je přeříznout že prý cvakání za chůze a teď tam mám zakepeny šroub.Myslel sem si že budu na chvíli volný ale nebyl sem 

Mmmmm (So, 26. 8. 2023 - 06:08)

Já už sem přes 5.5 roku trvale zamčený v kovovém pásu cudnosti s urinalem  ten má zakepeny závit že nejde vyndat a zámek mám taky zalepený.madam říká že už to nemá cenu odemykat tak používám pouze pripinak 

Katka 002 (So, 26. 8. 2023 - 00:08)

Chastity neboli mužský pas cudnosti,  osobně povazuji za perfektní vynález.   Myslím že by jej měl nosit každý muž. Já sama svého muže zamykam asi šest let.   Jeho penis mám pod absolutní kontrolou. Nemusím se bát že by si ho honil nebo docházelo k samovolne erekci. Postupně jsem i prodluzovala dobu uvolnění semene. 

Default User Image
Mmmm (Pá, 13. 10. 2023 - 06:10)

Ahoj nechceš si psát já sem 5,5roku zamčený 

Default User Image
m (Út, 10. 10. 2023 - 17:10)

ahoj nechces si se mnou pat pres imail ja sem zamceny 5,5 roku trvale

Default User Image
Footer (Po, 4. 9. 2023 - 08:09)

Jak dlouho ho necháváš uzamčeného?

Lukáš (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

já jsem zdědil dívčí kalhotky po starší ona si teďka kupuje tanga a g-stringy a mámu štve že si ho furt honím a že jsou ty dívčí kalhotky furt od semene tak mi ho chtěla zamknout do pásu cudnosti (do klícky) ale sestra mě zachránila dala mi vložky ona teďka používá tampony

Radek (So, 5. 8. 2023 - 12:08)

Já pásy cudnosti davám prasatům a kravám a bejkům, když zrovna nechci nový tele.

Evka (St, 2. 8. 2023 - 17:08)

Ahoj, to tu nema nikdo zkusenosti i s pasy pro holky a zeny?

XT (Út, 22. 8. 2023 - 11:08)

Ahoj Evi, nu pokud chceš, napiš mi a můžeme nějaký Florenstký tip vyzkoušet na tobě, jestli se nebojíš - tak pojď do toho! em: [email protected]

XT

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 17:08)

Původní pásy cudnosti byly pro ženy, železné a těžké. Když rytíř odjížděl nadlouho do boje, tak svou vyvolenpou nechal zakovat do pásu, aby mu, než se vrátí, neporodila parchanty. To jsou ty muzejní kousky.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 09:08)

vážení uzamčení, copak s vámi dělá nástup léta a narůstající choutky? já jsem tedy ve stále narůstající krizi a pokušení strhnout to z těla, kdyby to šlo...

Default User Image
Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 12:10)

ale

Janka (Út, 1. 8. 2023 - 15:08)

Nemám žádné zkušenosti s pásy cudnosti, avšak zahrávám si s myšlenkou nasadit klícku svému pubertálnímu synovi. Honí si ten svůj ocas úplně neuvěřitelně a tak si říkám jak by reagoval, kdyby si to nemohl udělat. Musela by to být velká muka pro něj. Prý by mu začly poluce, ale bez jakéhokoliv prožitku, jen údajně by něco pociťoval zkraje před výronem a pak již nic. Zjišťovala bych každé ráno, jestli mu něco vyteklo.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 06:08)

Když jsem si na lyžích zlomil ruku, to mi bylo čtrnáct let, tak jsem se nějaký čas nehonil, protože jsem to levou neuměl, měl jsem poluce v noci i přes den. Ocas se mi postavil a za chvíli stříkal. Máma musela často prát a nadávala mi. Tak jsem se to raději naučil i levou rukou. Proto to dnes ovládám stejně dobře oběma rukama.

Mirča (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Nejde jen o ruce, ale hlavně o prsty. Ty jsou nejdůležitější! Tak jak holky se prstí, tak to jde i u kluků. Mám s tím zkušenosti.

Reklama

Přidat komentář