Reklama

Liposukce

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Jo malem bych zapomnela, mam vas pozdravit od JANINY! Tak si predstavte,prijede i ona na LIPOBABINEC, tak to nas tam docela bude pocetna tlupa!:) Uz se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim! :-) Svetlusko uz bys mela byt fit! Drzim palecky.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Jo, no ty stare partie se musi jeste zhojit 5 mes., t.j. nekdy v rijnu by se teprve mohlo opravovat, ale treba se to trochu vypne ted temi vnejsimi a zadnimi a nebude to nutne, nadeje mi umira az posledni, ale kdyz to bude porad takove, tak rozhodne oprava, az se vratim z Egypta (t.j. zacatek listopadu).

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Cau devcata! Zdar praci!:) Ja prave prisla do prace, protoze jsem byla na laserovem odstranovani jizvy a bradavice a pigmentovych skrvnek, cili docela dopoledni labuzo :-) Odpoledne odfrcim asi nekam do zoosky, jelikoz mi to pani doktorka delala i na stehne,tak jsem si dneska stahovaky nenandavala ajsem rada, venku je vedro jako v tlakovem hrnci, fuj. Tedy hice to zrovna nejsou,ale docela jsem se zpotila. Tesim se na maly vylet odpoledne, asi v 15 uz vypadnu tak abyste si zase nemyslely ze jako nepisu,ale ja tady nebudu.No ZUZO! Ty ses teda! Ja mela jit v nedeli a nakonec nejdu:( A ty uz ses odsata! No ja ziram, zavidim docela,ale ja si proste musim pockat na vsechny ty dalsi oblasti, protoze neni termin, tak si alespon dam prave do poradku ty jizvicky (i poliposukcni) a ten permac. Jinak na ten permac muzu jet az tak za 2-3tydny,protoze prave na spodnim vicku mi cosi vypalovala laserem a pry az se to zhoji tam muzu zase na permac,tak asi pojedeme s tou tvoji kackou:-) Bude mit alepson radost.No nic devcata, jdu neco udelat,abych dnes byla alespon trosku pilna. Mejte se hezky, mozna sem jeste juknu.Zuzo a ty se hoj! Tos nemohla napsat ani sms ze jdes na to? Potvoro! Hlavne ze ja ti hlasila kazdou sekundu po:)

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Ne, ja fakt mam vokno

Helena (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Ahoj Zuzo, tys určitě věděla, že jdeš, ale schválně si nám nic neřekla, viď, nebo si na to opravdu zapomněla? V každém případě gratuluji k odsátým partiím a chtěla jsem se zeptat, jestli ses ptala na ty vlnky a bouličku a jestli jo, tak co Ti pan doktor L. řekl, jestli Ti to opraví, nebo co s tím dál. Čauky:))

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Zvlastni je reakce tela, ja mam hlad jak vlk. Uz jsem snidala jak hornik, ted svacila, snazim se jen lehce, ale ja uz ty chute na jidlo mela zkroceny, ale telo k regeneraci zada energii:-)))))) Leju do sebe cecko, asi zacnu s Wobenzymem, ale jeste to nevim. Obdivuju kazdeho kdo sel druhy den do prace, ne ze by to neslo, slo, ale ze se premluvily...me by dneska ven nikdo nedostal

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Solarko jsem posledne taky moc potrebovala, ale neuspechej to, at se ti neopali ty dirky, pak to zustane tmavsi..ale mozna na ne staci nejaka ochrana-krem, ted jsem jeste hneda...jenze mi to pod tim pradlem pujde dolu rychleji, preci jen se clovek poti.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Presne vim co myslis, opravdu pak zacne jako novy zivot, ja si strasne uzivala ty sukne, kdyz jsem vedela, ze uz se mi neplacaji stehna o sebe, ted se tesim, az navleknu krasny pradylko nebo plavky....jsem zase nedockava, obdivuju te, ze mas tu trpelivost a vydrzis.

Světluška (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

a nejlepší na tom je to, že když už je to jednou pryč tak už to tam nebude...taky se těším až si zajdu do solárka už se nemůžu koukat na to jak sem bílá..fuj fuj

Světluška (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Víš na co se těším Zuzy až zas budu moci nosit normální prádýlko abych si připadala žensky..a ne pořád v tom krunýři..já si nestěžuji, je to opravu malá daň ty 3 týdny za to , že člověk nebude mít ty nechutný bochance..

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Ty se mas, uz mas poradnej naskok, ted uz pomalu sundas stahovacky a zacina novej zivot...me ceka parenice, ale uz mi to pamalu netece, jedna noha uz vubec, celkem mam pryc 800 ml, to je dost, takze videt to je hned.

Světluška (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

ach jo zase ty překlepy..samozřejmě, že budu končit třetí týden...

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Ja nemela cas ani nad nicim premyslet. Jinak to prkynko...to jsem zvedava jak to b ude, protoze mam odstat presne ty mista, kde bych mela dosednout, jatim to jdem, telo si vzpomelo, jak to bylo pred tim a rovnou jsem v tech gatich usedala jiz zkusene, zatim to tak neboli, nevim, jestli jeste pusobi ta tumescencka, ale jde to. Ty vedra snad nebudou, divala jsem se ted na predpoved, tak max. do 25 st., to by bylo skoro jako u te prvni a to se dalo v poho vydrzet. Ctyricitky se konat zatim nemaji, az po 10.8. a to uz bych mela mit vyreseno.

Světluška (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Teda Zuzy ty jedna! Ani necekneš , že někam jdeš a rovnou si to přifaříš, že už máš po:)))) Jsem ráda, že jsi byla spokojená a že vše proběhlo v pořádku, což bylo již předem jasné..doufám že nenastanou nějaká tropická vedra aby si se musela trápit v těch gatích:)))já jsem dnes poprvé spala bez nich a celkem to šlo..stále si sice nemůžu pohodlně sednout na prkýnko, ale každým dnem se to zlepšuje no aby ne když už pomalu budu kočit třetí týden...

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Ahojky holky, tomu neuverite, tak jsem cerstve po liposce zadnich(vnejsich) valu stehen. Na te kontrole v cervnu jsem si totiz zrejmne (urcite) dohodla termin, ale ja skleroza uz na to ani nevzdechla, kdyby se Jirka neozval....Proste uzasny...uz to mam hotove.Nebudu srovnavat, protoze to je opravdu nebe a dudy. Radeji popisu co se delo. Pro me to byla velice prijemna zmena. Jak moc jsem se tesila vite tady vsechny, o to byla vetsi radost, ze uz to je ted.Takze...milooucke uvitani od pana doktora Linzera, sestricky i Jirky me hned zbavilo napeti, ktere ac uz zkusena, mam jako vsichni pred nejakym zakrokem. Ale byla jsem za statecnou, odmitla jsem uklidnovacku, opravdu nebyla potreba. Pan doktor me namaloval ty oblasti, vyfotil ze vsech moznych stran, hodil to do PC a uz jsme nad tim diskutovali. Kdyz bylo vse jasne, jaky by mel byt vysledek slo se na vec. Kazda nozka zvlast, napousteni nebolelo a protoze jsme u toho vtipkovali a stale hovorili, krasne to odvedlo mou pozornost. Pak jsem si to mohla osahat ja to vypada napumpovane...nechalo se pusobit a po nejake dobe jsem si zase mohla sahnout jak to reaguje a meni se to. Pak se zase lehce dopustilo..nadirkovalo a po dukladnem predstaveni nastroju, funkce sani, atd....se zacalo odsavat. Nebolelo nic...jen ty legracni zvuky...spousta vtipu, musela jsem se smat, kdyby nekdo za dvermi natacel ty zvuky, nevim kolik lidi by verilo, ze se tam odehrava liposka a ne "jine hratky":-)Porad vse kontroloval,jestli je to rovne, jak se drzi linie, ve stoje, v leze...az jsem se ohledla a videla jen dokonaly tvar, zadne predchozi boule. Noha zhubla o 4decky kvalitniho tuku, hutne kulicky. Par mi jich pan doktor vyklepal z kanyly...je to fakt tuk jako kazdy jiny, mastny kulicky :-)))). Kdyz bylo vse O.K., slo se na dalsi. Doba, nez zacal pusobit ten roztok se vyuzila ke svacince, buchticky, kaficko....mezi tim mi menila sestricka porad podlozku, abych nemusela lezet v tom mokrem, coz bylo moc fajn.Je zvlastni, ze druha noha je trochu vice citit, ze se na ni neco deje, ale stale musim rict, ze to nebolelo, obcas stiplo, ale jak me tuhle pokousala nejaka potvora na prochazce, to bolelo rozhodne vic. Kdyz bylo hotovo, zase se kontrolovalo a hned fotilo a zase debatovalo nad fotkama. Pak jeste malinko doodsal a zase kontrola ve stoje. Mezi tim me opustila znacna cast te tekutiny a vysledek byl hned videt. Lidi zlaty, ja uz mam zadek a nohy a uz je krasne videt, kde to konci a kde zacina...:-), uzasny.Musim rict, ze bylo velice prijemne, ze pan doktor na me stale mluvil, vse vysvetloval a kdyz se cekalo, proste si sedl vedle me a vypravel spousti zabavnych historek a zajimavych veci. Radne se mi vyplavily endorfiny...tolika pozornosti...citila jsem se bezvadne, prijemne.No a potom vsem, kdyz uz byl pan doktor spokojen se svym dilem mi dirky zalepili a v leze me oblekli, zabalili jako miminko to toho odsavaciho materialu a uz jsem pochodovala. Chvilku jsem tam jeste posedela, vyzahla dalsi cecko a mohla domu.

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 18:07)

Tak pěkné oslavy...taky se jdu věnovat něčemu užitečnému.

zuza (St, 28. 7. 2004 - 18:07)

ale za chvilku zase musim padlovat pryc...mam to dneska nejak naslapany

zuza (St, 28. 7. 2004 - 18:07)

ja sem tu furt..nosim si to sebou, do prace nebo doma...technika je dnes uz dokonala, tezko rict jak to dela :-)))

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 17:07)

Přesně tak, už jsem tady zase, ale z domu...kec kec kec

zuza (St, 28. 7. 2004 - 17:07)

Jo Jo, Valorko, jako vzdy si tu zbydem pro sebe

Reklama

Přidat komentář