Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

Dana (Po, 27. 12. 2021 - 04:12)

Ja se pochcala v tramvaji

loudal (Ne, 26. 12. 2021 - 22:12)

spolužák bydlí v Jičíně a každý den dojíždí busem do Hradce. Protže dost často tankuje v hospodě, bejvá často plnej chcanek. Obvykle si dá před cestou 4 piva a odskočísi. Tentokrát měl piv víc a že to vydrží až domů. Nalez do busu a cestou někde u Hořic bus zůstal stát v polích, že tam byla nehoda. Tedy se ten blbec musel vychcat do igelitky a pak to vyhodil. A vo co de.

Neli (So, 25. 12. 2021 - 22:12)

Na kolotoči, bohužel jsem pak už nedoběhla suchá za roh a počůrala si trochu do kalhotek a trochu i sukni

Návštěvník (Ne, 26. 12. 2021 - 18:12)

A to jsi čůrala už na kolotoči?

Neli (Po, 27. 12. 2021 - 08:12)

Skoro jo ale držela jsem si ruku mezi nohama a tak jsem ještě vydržela,ale pak jsem utíkala za roh a to už jsem nevydržela a pustila jsem to chvíli před tím místem kde jsem to rychle udělala na bobku celý

Viola (Po, 20. 12. 2021 - 21:12)

V balóně

Michal s partnerkou (St, 22. 12. 2021 - 11:12)

Ahoj Violo, jen by nás hrozne zajímalo, jak a do čeho ses při letu balónem vyčůrala, má lepší polovička je děsná stydlivka a nic takového si neumí ani představit a jak taky moc ne : )

Pepík (St, 22. 12. 2021 - 10:12)

A to jsi čůrala z balónu dolů ?

Pavkol (St, 22. 12. 2021 - 11:12)

aby se balón odlehčil tak se vyhazuje písek tak musela s pískem :)

Hanka (Po, 20. 12. 2021 - 12:12)

Mam spatnou funkci močoveho měchýře,tak čuram poměrně casto a všude. Naposledy na vlakovem nadraží.zachody byly špinavé,ja uz se kroutila,ale byl večer tak jsem si drepla hned vedle, pritel hlídal a ja začala stříkat. Přala bych Vám to videt, strik az pred kolena a louže jako blazen. Ten můj byl tak vzrusený,ze jsme si museli hned tam zamrdat. Posadils jsem ho na lavičku, vandals mu ho z kalhot, kalhotky dala na stranu sefla si na nej a uz jsme jeli. Jenze ja hofila asi petkrat zadečkem a ten stříkal jak blazen. Doma jsme si to Dali ještě jednou,to uz mel vydrz delší,a ja ho prosila at to skončí kundička mne bolela. Pak to ale prišlo,udelala jsem se tak az bylo prosteradlo mokré.

Jarda (Po, 20. 12. 2021 - 16:12)

Ahoj Hani.to bych chtel videt. Dokazu si predstavit,jak curáš silnym proudem,a pred kolenama to dopada na zem a tvori se louže. To se pak nedivim,ze tomu tvemu stal a potreboval si hned zamrdat. Vy holky nas ale dokazete vyrajcovat.

Mimi (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Velmi zaujimava tema. Chapem, ze chlapov vzrusuje vidiet/pocut zenu curat. Ale su tu aj nejake holky, ktore vzrusuje pocit plneho mechura? Napiste mi mail - [email protected]

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Možná, že už jsem to někde zveřjnil, ale za hluboké totality, jsem šel na vlak přes Staroměstské náměstí v Praze. Nedopatřením jsem se dostal na jakousi demonstraci. Náměstí bylo obklíčeno kordonem "lidových milicionářů". Nepustili mne dál. Za nějakou chvíli se mi chělo na "malou". Poprosil jsem milicionáře, aby mne pustil do blízkého hostince na vymočení, že se určitě vrátím. To mi nedovolil. Předem jsem ho varoval, že ho pomočím. Nereagoval. Tak jsem ho pomočil. Stál v pozoru pochcaný a stále nereagoval.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Jeden by okamžitě zapomněl, ale pamatovat si naprosto běžné věci je dar. Staň se kronikářem nudy.

Hans B.B. (Po, 11. 10. 2021 - 19:10)

Uprostřed nuselského mostu v Praze ve stojící koloně aut, naštěstí jsem jel dodávkou tak jsem zapnul blikačky, vlezl dozadu a udělal to do plastové bedny, kterou jsem později vyhodil i s obsahem.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

Byl jsem malý, když jsem byl s rodinou na poznávacím zájezdu na Domažlicku. Zastavili jsme v lese. Mě se chtělo kakat, tak jsem šel hlouběji do lesa, aby na mne nebylo vidět. Zpátky mne přivedli pohraničníci se psem, protože jsem jim vlezl do střeženého pásma. Ke cti jim slouží, že mne vykakat nechali.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

Pulče. Že ty si honíš péro. Tvůj sloh je čím dál náročnější.

Martino Pa.. (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

ty jsi neměla plenky ani gumové kalhotky a pokakala ses ?

Martina (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

Na svatbě a nikdo to snad nezpozoroval. Vydržela jsem to až do okamžiku než nás v parku fotili. Pak už to nebylo možný a přede všemi jsem to pod šaty pustila do trávy, vidět to nebylo, mokré kalhotky byly to nej., co jsem si pak vyměnila na záchodě.

Gr (So, 10. 7. 2021 - 06:07)

Na D1 v koloně jsem to v autě vše chytal přímo do úst z pipimy mé kamarádky.

Reklama

Přidat komentář