Reklama

Výprask vařečkou

Pavlína - Sub/Dom (Ne, 16. 4. 2023 - 13:04)

Pokud je to pravda, tak o co Vám jde. Sama to chtěla, výslovně si o to řekla a udělalo jí to evidentně dobře. To spíš z její strany je to za hranou.

Mrtutor (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Koukám že jsi se přestěhovala a o práci ztratila zájem...bohužel :-)

Pavlína - Sub/Dom (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

Neztratila , neboj :-)

Jirka (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

Ahoj, máš stále zájem něco vymyslet společně?

Kristýna K. (Po, 10. 4. 2023 - 18:04)

Tak dnešní Velikonoce byly opravdu výživné. Já jsem byla sešlehána sice jen opravdu kvůli tradici, ale manžel se do toho nějak víc položil a dcera mi vzala z kabelky ten parfém, co jsem za ní zaplatila, aby ho předvedla kamarádkám ve škole a byla dost drzá, když jsem jí ho vzala. Muž mi podal rákosku, že to zřejmě bude chtít přece jen další domluvu a tak dostala kromě dopoledního šlehání, zase na holou. Klasických pětadvacet. Klečet odmítla a tak přidal ještě manžel. Vypadá to, že letošní pomlázka se opravdu využije na delší dobu. Přemýšlím,jak jí vysvětlit, že poslušnost a pravidla jsou základ. Rákosku přece jen objednáme.

David (Po, 10. 4. 2023 - 18:04)

Vidite Vidíte sem říkal hned rákosku a vy prej že něco jemějšího :D ..

Kristýna K. (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

Pravda. Dneska ještě dostala pomlázkou a příště už to bude opravdu rákoska. Asi jsem doufala, že ty výprasky stačili a ono nic. No, bude to zřejmě potřeba častěji.

Gača (Út, 11. 4. 2023 - 10:04)

Já dostala pomlázkou včera na holou a bolelo to šíleně teda

David (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

To je běh na dlouho trať, pokud jste to do teď zanedbávali.

Kristýna K. (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

Pravda. Manžel objednal rákosku, já přihodila ještě bičík. Takový ten s plochým koncem ( ano, zdá se mi to jako jemnější řešení). Sice jsem ještě zkusila argumentovat, že jí můžu nasekat i pravítkem, ale manžel si jen povzdychl, vzal pravítko, ohnul sílu mě a nasázel mi jich pár na holou. Teda pár...A až při té pětadvacáté to začalo malinko štípat. Tak jsem pochopila, proč si z pravítka nic nedělala.

David (Út, 11. 4. 2023 - 15:04)

Noo pravítko jak ho známe dnes je jen sranda.
Pokud jste koupila dobrý bičíka, tak si mladá užije a s rákoskou jak by smet.. Možná jste mohli vzít i plastovku ..

Kristýna K. (Út, 11. 4. 2023 - 16:04)

Tak ten u mě už asi měsíc nebylo třeba zkoušet. Ale ten si pamatuji dobře. Každopádně prý, když mám tak ráda pravítka, objedná si na mě jedno dřevěné. Tak doufám, že to byl vtip.

David (Út, 11. 4. 2023 - 17:04)

Se klidně vsadím, že to vtip nebyl .. a budete mít svoje pravítko :D a dcerka ten zbytek ..

Kristýna K. (Út, 11. 4. 2023 - 19:04)

Uvidíme, až balíček dorazí. Dceru už jsem informovala a když začala držkovat, že to v jejím věku nemůžu, tak jsem jí řekla že můžu, protože jsem za ní i za její chování zodpovědná. Jak se kolem mě rychle mihla do kuchyně, ucítila jsem cigarety a zeptala se jí, jestli ví za co teď dostane.
Řekla, že je jí to jedno, protože jí stejně nemůžu hlídat pořád. Manžel dorazil z práce a mladá okamžitě zalezla do pokojíčku. Když jsem mu to řekla o co jde, sám sundal pásek a šel do pokojíčku. A dostala. Kalhotky si mohla nechat, ale podle řevu jí to stejně k ničemu nebylo. Ach jo. Kéž by na tohle existoval nějaký manuál. Čím, kolik, za co. Manžel jí švihnul asi patnáctkrát, ale rozhodně pořádně.

Slavek.eu (St, 12. 4. 2023 - 09:04)

Kristýno K., manuál si přece můžete napsat sami.

Kristýna K. (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

To ano, ale většinou jsou na netu ,, inspiraci " pro BDSM hrátky a u dcery jde o čistě výchovné výprasky.

Slavek.eu (Čt, 13. 4. 2023 - 06:04)

A co je na tom složitého?

Prostě si sednete všichni spolu, proberete opakovaná zlobení a napíšete k nim počet ran, čím a např. v jaké poloze.
Např.:
1) zpoždění - za každou minutu rána rákoskou na holou a minuta klečení, vyplácí se od první minuty.
2) cigareta přiznaná - sama si přijde pro výprask: 15 ran rákostkou na holou
3) cigareta nepřiznaná - 30 ran rákostkou na holou...

David (Čt, 13. 4. 2023 - 07:04)

Také máme výchovný manuál
pozdní příchod domů 10 ran, kouření 15 ran, lhaní odmlouvání neposlušnost 25 ran
vždy na holou řemenem s následným klečením 20 minut

Slavek.eu (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Super, krátké a výstižné. A to je jedno, jak velké zpoždění je? Minuta stejně jako hodina či dokonce několik hodin?

David (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Mladej si čas hlídá a zpoždění je max do půl hodiny.

Reklama

Přidat komentář