Reklama

Výprask vařečkou

Pavlína - Sub/Dom (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

Super. Odkud jsi? :-)

Jirka (So, 15. 4. 2023 - 23:04)

Pokud reaguješ na můj komentář, jsem z Liberecka. Napiš mi prosím na [email protected] a můžeme si psát tam.

Janina (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

Dneska byl pořádně bit náš devítiletý Martin a s ním dostal i jeho kamarád David. Oba dostali u nás, hodně zlobili, a tak byli biti. Máme to domluveno s Davidovými rodiči, oni zase mohou seřezat našeho Martina. Nejdřív kluci dostali na zadek, vysvlečený ze spoďárů vařečkou. A pak ještě byli biti řemenem, na tu jejich holou. Před bitím si museli svléknout spoďáry, samozřejmě nejdřív kalhoty, aby to mohli udělat. A pak si museli oba sundat i ponožky, byli biti bosí. Mohli si nechat jenom tričko. Byli biti v pokojíku, oba dostali na Martinově posteli. Museli tam klečet a opírali se o lokty, ty jejich holé zadky měli pořádně vyšpulené…

Markéta (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Včera byl nějaky zvláštní den plný erupcí,děti nějak neposlouchali a výprasků bylo asi hodně.I náš synek se mezi ně zařadíl.I on dostal včera řemenem.Byl uplně jak pominutý,předváděl se před svým kamarádem a jeho sestrou. Zlobili všichni příšerně.Nejdřive dostal synek na hlou řemenem.Potom přišla kamrádka s manželem,řekla jsem co tu vyváděli.Karel si odepnul pásek a stejným způsobem seřezaL svého synka.Kluci pak po výprasku v koutě buleli.Nakonec došlo na malou Veroniku.Dostala pomlázkou,kterou máme od velikonoc pořádný výprask.

Lenka (Pá, 21. 4. 2023 - 12:04)

Hele u nás dnes úplně stejný, na holky jsem vzala ještě pomlázku z Velikonoc a dostali na holou a fest :)

Jirka (Pá, 21. 4. 2023 - 13:04)

Ahoj, a dostaly na holou a byly přes koleno?

Jirka (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Ohýbate přes koleno nebo jakou polohu používáte pro výprask řemenem a pomlázkou??

Kristýna K. (Čt, 13. 4. 2023 - 14:04)

Manuál jsme přece jen sepsali:
Krádež: 25 ran rákoskou
Stykání se s tou partou: 25 bičíkem
Drzost a arogantní chování bez omluvy: 10 facek
Zpoždění : Do hodiny klečení s obnaženým zadkem a spokojíme se s pravítkem nebo rukou, nad hodinu a více vařečka - 15 - 25 ran.
Cigarety nebo alkohol: Dle toho jak moc by to z ní bylo cítit nebo byla opilá: 10 - 20 páskem.
Uvidíme a ještě upravíme.
Pokud by to mělo být častější, nemůžeme jí přece zadek řezat moc a něčím co by ji opakovaně poranilo.

Slavek.eu (Čt, 13. 4. 2023 - 14:04)

Super! A takto s tím tedy souhlasila? Pokud to takto bude fungovat, tak paráda, vždycky můžete upravit / zpřísnit, pokud by to bylo málo :)

Kristýna K. (Pá, 14. 4. 2023 - 13:04)

Nakonec ano. Po těch deseti fackách za drzost.

David (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Zpoždění do 15 minut 10 ran a pak od každé minuty.

Slavek.eu (Čt, 13. 4. 2023 - 10:04)

Super, to dává smysl.

David (Čt, 13. 4. 2023 - 10:04)

Hlavně je to účinné.

Jana (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Můj syn dostal včera netradičně právě vařečkou. Jeho přítelkyně mu ráno řekla že o koledníky vůbec nestojí ale aby se neřeklo tak to nějak přetrpí. Honza měl za úkol koledníky krotit. A opravdu se snažil. No hlavně ve vlastním zájmu. Pokaždé když koledníci odešli musel do naha kleknout v kuchyni na podlahu, roztáhnout nohy, předklonit se hlavou až na zem a dostal vařečkou přes koule přesně tolik ran kolik dostala Lucka pomlázkou přes zadek. V poledne už měl varlata úplně fialová a modlil se aby už nikdo nepřišel. Navíc večer přijely její dvě kamarádky z práce a Honzík musel ukázat jak umí Lucka pěkně barvit vajíčka.

Honza (Út, 11. 4. 2023 - 13:04)

Taky bych se rád nechal takhle trestat, akorát nevím jestli bych se dokázal předvádět před těma kamarádkama z práce.

Jana (Út, 11. 4. 2023 - 13:04)

Tak to náš Honzík nemá na výběr. Musí poslouchat. Kamarádky mu myslím tolik nevadí, horší pro něj je když si pozve milence nebo nějakou jeho ex a předvádí ho jak cvičenou opici. Byla už u nás dokonce i jedna jeho bývalá skoro tchýně která ho vysloveně nesnášela a ta si to náramně užívala.

Eva (Út, 11. 4. 2023 - 13:04)

Tak to je můj sen . Dostat takhle do rukou bývalého zeťáka. Udělala bych mu z koulí fašírku.

Eva (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Wau. Šikovná holka. Takhle by to mělo být všude. A potom ty vajíčka pěkně nafotit a udělat výstavu.

Honza (Út, 11. 4. 2023 - 10:04)

Včera jsem s klukama chodil s pomlázkou. Docela nuda ale je to tradice. Jako poslední barák jsme si nechali ten náš. Máma už na nás venku čekala. Nechala se pořádně vyšlehat a pořád nás nabádala abysme přitlačili jinak že uschne. Jeden kámoš byl dost opilí a tak ji opravdu nešetřil. Zůstali jsme venku a máma šla dovnitř. S klukama jsem se rozloučil a šel taky domů. Máma to asi nečekala stála v chodbě před velkým zrcadlem úplně nahá a prohlížela si šlehance na zadku a stehnech. Lekla se mě ale zůstala stát. Z legrace jsem se zeptal jestli chce přidat. Neřekla nic , ohnula se přes botník a vystrčila na mě zadek. Vzal jsem pomlázku a šlehl jí. Jen vzdechla a zůstala ležet. Tak jsem jí pár ran přidal. Na zadku se jí objevily červené pruhy . Přestal jsem a čekal jsem co bude. Máma trochu roztáhla nohy ještě víc se položila na botník a prosila abych pokračoval. Řekl jsem si proč ne. Dostala asi dvacet ran. Zadek měla úplně rudý a v jejím rozkroku bylo vidět že letos opravdu neuschne. Vstala, poděkovala a odešla do ložnice. Asi půl hodiny bylo slyšet vybrátor.

Pavlína - Sub/Dom (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Hmmmmm.....taky bych si dala říct :-)

Reklama

Přidat komentář