Reklama

Výprask vařečkou

Petra (Čt, 25. 5. 2023 - 19:05)

To by zkusila jen jednou

Jana (St, 24. 5. 2023 - 17:05)

Moje dítě by dostalo o to víc.

Slavek.eu (Út, 23. 5. 2023 - 16:05)

Ano, myslím si, že je dost možné, že jí to vzrušuje, stejně jako tebe.... a možná také i tatínka... vtrušuje to hodně lidí, někteří si to však nechtějí přiznat... buď ráda, že dostáváš, někteří by třeba chtěli a nevědí, jak si o to říct, a někteří si řeknou a pak trpí, že stejně nedostávají :D A měla bys ještě pořádně dostat za lhaní, že tě to ještě bolí...

Zuzanka (Ne, 4. 6. 2023 - 19:06)

Dobrý den tak já jsem nikdy nedostala od rodičů a přitom tisíc krát že bych zasloužila přehnout přes koleno a na holou ale nikdy to neudělali. Teď to říká zas manžel že bych zasloužila za některé věci na holou a taky to nikdy neudělá. A ja bych chtěla vědět jaké to je a říkala jsem mu že může a nic

Návštěvník (Ne, 4. 6. 2023 - 20:06)

Tak manželovi řekni, že pokud se toho neujme, tak si na to budeš muset někoho najít.

Dominika (Čt, 25. 5. 2023 - 18:05)

Jenže mě jak kdy. Na mokrý zadek mě to dost bolí. Ale když je to normálně a ne třeba řemenem, ale kartáčem nebo pravítkem ( už máme od včerejška dřevěné) , tak je to pro mě vzrušující víc. Jenže pokud teď u toho vážně budou oba, tak se budu stydět.

Juras (Po, 22. 5. 2023 - 20:05)

Rozhodl jsem se, že tady zveřejním svůj příběh. Pro každého, aby si to přečetl a viděl kdo jsem. Už od mala asi 12 let jsem měl problém se identifikovat uvědomit si svou sexualitu a to kdo jsem či kdo mám být. Asi kolem 15 let jsem věděl, že jsem vyřízený. Hotovo to byl konec od té doby jenom tak přežívám. Co se stalo je, že jsem nedokázal se smířit s tím, že je nějaká sexualita. Čili, že lidé mají nějaký sex. Pro mě je sex nepochopitelný a nějak ho vůbec nedokážu pochopit. Moje další velká smůla je, že nejsem asexual ne já jsem bi jen bez možnosti sexu. A teď co z toho vyplývá no několik věcí které jsou v životě potřeba a normální člověk to nechápe, protože nemá můj problém. Vysvětlím sebevědomí pryč, na střední jsem už kvůli tomu trpěl takže známky šly dolů. Dokončil jsem ji. Dále pak kamarádi no ty nemáte, protože se stydite máte hanbu. Nikdy jsem nebyl na rande, protože proč tam jít když víte, že pak stejně ten sex nebude. Na pracovišti si vás všimnou, že jste pro ně divný proto jsem musel z práce odejít a nepracuji v kolektivu, protože to zkrátka nedáte. Jako bonus k tomu všemu stále trpíte, protože jste docela inteligentní a také hodně čtete a sledujete filmy či hrajete hry no ten bonus všude tam je sex a jeho hodně takže stále trpite. Teď už jistě chápete, že člověk si musí najít něco jiného a věřte, že ten spank, česky výprask mi tak drží nad vodou víc jak 20 let. Hlavně tedy můj. Takže to jsem já vítejte v mém světě. Nemazte to je to i upozornění pro všechny co se vám může stát.

Zrušit (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Přestaňte lhát a zrušte tuto skupinu. Nahlašuji zde všechny nevhodné a násilné komentáře. Pokud to nepomůže, budu muset v zájmu dětí zavolat OSPOD. Dneska jsem napsala i správcům této skupiny a všechno se smaže. Naštěstí. Teď chodím komentář po komentáři a nahlašuji. Snad to pomůže aspoň něčemu. A hlavně těm nebohým dětem. Bohužel mám strach, aby to něčemu pomohlo. Snad ano. Už sem nikdo nepište, ať mi nepřiděláváte práci. Děkuji všem za spolupráci.

, (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

Copak vy jste nedostaval na zadek když jste zlobil? Podle mě na tom není nic špatného když dítě dostane lehkých 5 na holou když zlobí to snad nemůže být o tyrani ani řeč.

, (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

Tak jsem nechoďte vy jako 5 lehkých placnuti je pouze výchovných to nemůže být vedeno jako tyrani.

Zrušit (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Dobrý den, zrušte tuto diskuzi. Stává se zde nevhodné místo na popis sadomasochistických příspěvků a to je neodpustitelné.

Tom (Út, 16. 5. 2023 - 20:05)

Nedávno dostala poprvé na zadek naše Míša. Je jí devět a nikdy jsme ji nebili, ale poslední dobou byla dost drzá a odmlouvala, tak jsme se domluvili, že dostane. Došel jsem pro takovou lehkou placatou vařečku, chytil jsem Míšu, stáhnul jsem jí legíny a naplácal jí přes kalhotky asi dvacet. Dost ječela, ale bylo to nutný. Byla hodně překvapená, jak to taky může být. Od té doby je to zase naše zlatíčko a myslím, že to nebude už potřeba. Ale vařečka je v šuplíku pořád.

Jirka (St, 17. 5. 2023 - 11:05)

A měl jste jí přes koleno nebo vestoje jste jí dal?

Tom (Čt, 18. 5. 2023 - 17:05)

Stáhnul jsem jí ty legíny a pak jsem ji chytil ve stoje pod paží a naplácal jsem jí tou vařečkou, ale spíš tak zlehka. Milujeme ji a nehodláme ji bít tak, aby ji to fakt bolelo a traumatizovalo. I tak to zafungovalo (stud a ponížení) a mám pocit, že už to nikdy nebudu muset udělat znovu. Ani nechci, i já mám v sobě určitý pocit viny, nebo jak to říct. Miluju naši Míšu a za nic na světě bych ji nedal. Ale na prdel prostě zasloužila, no.

E (Ne, 14. 5. 2023 - 15:05)

Je mi z Vaší diskuze vážně smutno. Tomu opravdu věříte, že se stalo? Vždyť je to jen Vaše fantazie. Sama jsem nedávno dostala na zadek a opravdu si nedovedu představit tady o tom psát a dělat z toho takové scifi...

Jirka (Ne, 14. 5. 2023 - 21:05)

Tak nám řekni ČÍM jsi dostala,.......

E (Út, 16. 5. 2023 - 14:05)

A my si tykáme od kdy? K tomu tím nedávno jsem myslela třeba před 10 lety jako dítě. Tohle řeším čistě z nechutě k této diskuzi, kterou jsem náhodou našla. Naštěstí je nahlášena a brzo snad i zrušena, uchyláci.

Karel (Út, 16. 5. 2023 - 18:05)

Tak co udělá se nová :-D :-D

Stanislav (Út, 16. 5. 2023 - 15:05)

Polovina příspěvků je asi pravdivá a běžná ze života, ale ta druhá, tu píší úchyláci co nemají těti zato mají bujnou fantazii. Styďte se, že takto vůbec přemýšlíte.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Já se mám stydět? Za co? Že odsuzuji tuto sadomasochistickou skupiny? Nahlašuji pravidelně. Snad ji zruší. A bude klid.

Reklama

Přidat komentář