Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

Jak se Pavkol dušoval, že už psát o hovnech nebude a už je v těch sračkách znovu.

Zuzana (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

A ani 8:23 jsem nepsala. Moje je ta v 8:24 Asi tady končím. Mějte se

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 08:01)

škoda bez tebe nebudu tady na tomhle vlákně ani já

Zuzana (Čt, 5. 1. 2023 - 18:01)

Ti chybí mé příspěvky co. Včera jsem po delší době kakala venku během procházky. Kakala jsem nejprve i doma, klasická pevná stolice. No najednou jsem během procházky lesem ucítila tlak v zadečku tak jsem rychle zašla trochu hlouběji mezi stromy, stáhla kalhoty a už to šlo. Kašovité až řídké kakání s prděním. Břicho mě ale nebolelo. I jsem se vyčůrala. Bála jsem se jestli mám dost kapesníků, mám docela velkou spotřebu když si utírám zadek. Naštěstí jsem měla 2 balíky kapesníků, jeden byl sice otevřený ale téměř plný, mohlo tam být ještě asi 6-7 kapesníků, ty jsem použila všechny a ještě dva z druhého balíku. Takový menší nepořádek po mně zůstal, docela velká hromádka kterou jsem vykakala s kapesníky kolem, nechala jsem tam i ten sáček z prázdného balíku.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 05:01)

NA ruském kole jsrm taky curala jednou,ale to jsrm byla malá asi 9

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 23:01)

Zuzi a kakala si někdy venku?

Zuzana (Út, 3. 1. 2023 - 05:01)

Ano a mnohokrát. Naposledy den před Štědrým dnem

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 06:01)

Jé. A můžeš být konkrétní?

Zuzana (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

Zprávu že jsem mnohdy kakala venku jsem nenapsala já. Nevím kdo to psal za mě. Asi si dám několikadenní pauzu s návštěvou této stránky. A abys měl odpověď tak venku kakám jen občas, tak možná jednou za 2 měsíce mě to přistihne venku, naposledy 1. svátek vánoční, to víš bramborový salát, byla jsem se projít, neriskovala jsem že to domů nestihnu tak jsem vystrčila zadeček venku a pořádně se vykakala, utřela jsem se do celého balíku kapesníků.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

prosím nedávej si pauzau stejně byh se tě na to kakání dřív nebo později zeptal taky a někdo mě chtěl buď zesměšnit nebo si udělat ze mě legraci tak mě předběhl a zeptal se dřív. Jednou jsem takhle čekal na týdenním táboře na jtehdejší přítelkyně u akumulaček které byli právě před záchodem a slyšel jak Monika (tak se jmenovala) prdí a pak jak jí žbluňkají šišky do záchodu dovnitř jsem si pochopitelně netroufl protože nevím co by tomu řekla ale protože věděla že jsem z toho měl radost tak od té doby mi vždycky říkala zda jde čůrat nebo kakat. ani nemusela slovy. Měli jsme smluvený signály. Jestli znáš kámen nůžky papír tak papír bylo čůrání a kámen kakání. Popsala si kakání venku popiš prosím taky nějaké kakání záchodové

Zuzana (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

Už se mi chtělo od rána ale držela jsem to. A byli jsme si dát ve městě svařáka a pak se mi chtělo víc a víc. Zaběhly jsme s kámoškou do parku za rozbořenou zeď ,potřebovaly jsme obě i čůrat a to nám šlo jako první a mně potom to ostatní . Ani jsem nemusela moc tlačit ono se to ihned hrnulo ven samo dohromady s čůráním a velký dlouhý tlustý hovno jsem udělala a pak na to ještě řidší.

Monika (Po, 2. 1. 2023 - 20:01)

Na Ruském kole, když jsme byli opakovaně nahoře už jsem nevydržela a pustila to na zem. Kámoška to chápala a jako nic jme pak vystoupily a louži na dně v kabince jsme nekomentovaly

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 19:01)

já váhal jestli se tě na to vůbec mám ptát ale když si byla včera tak sdílná tak jsem to alespoň zkusil

Zuzana (Po, 2. 1. 2023 - 19:01)

tak za dotaz nic nedáš, maximalně bych ti neodpověděla

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 20:01)

tak to si fakt hodná holka

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 21:01)

aha ok tak u toho zůstanem abych si to u tebe nakonec nepokazil ale i tak ti děkuju jen jsem myslel že se budu moci zeptat když ti nevadila ta záchodová zvědavost třeba na to kolikrát si dneska čůrala a jestli vždy do záchodu nebo jestli to bylo někdy během dne i venku. ale pokud chceš aby mi stačila zvědavost jen na ten daný zážitek o kterým si mi teda už napsala budu to akceptovat a respektovat.

Zuzana (Po, 2. 1. 2023 - 18:01)

Hm zajímavé otázky, hehe. Kolikrát jsem se dnes vyčůrala? Víš že nevím, Asi 6. V létě to bude jistě i dvojnásobek ne-li víc. No asi jako každá většinou do záchodu, ale samozřejmě občas i venku.

Zuzana (Ne, 1. 1. 2023 - 21:01)

tak na nějaké citlivé otázky bych asi neodpověděla. Ale o té situaci už víš všechno, čůrala jsem v suterénu paneláku, prdla jsem si ale naštěstí nekakala, utřela jsem se a kapesník nechala vedle velké louže kterou jsem tam vyčůrala.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

jakože to zatím v úmyslu nemám ale tvá ochotná odpověď mi evokuje že u tebe bych snad nenarazil

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

oprava: že by ti nevadilo kdybych tomhle ohledu chtěl být ještě na něco zvědavý

Reklama

Přidat komentář