Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 14:03)

Taky jsem se snažil to před mámou utajit, ale vždy věděla, že jsem onanoval. Poznala to na mě a cítila semeno. Dost často řešila mojí prostopášnost. Raději jsem se honil na zahradě, kde mne ale mohla vidět zvědavá sousedka, která žalovala a máma pak trvala na tom, že to musím dělat doma. Nezakazovala, ale někdy se pohoršovala a pak mi dělala přednášky o střídmosti. Jindy mne zas upozorňovala že mi stojí a že bych s tím měl něco dělat, hlavně večer abych měl klidné spaní a nezadělal postel. Prostě se o tom mluvilo a nebylo to příjemné. Babička zase chtěla abych se po tom pomodlil a prosil boha o odpuštění. Pro tu to byl hřích. Taky se modlila po masturbacích. Každou chvíli klečela před oltáříkem, že zhřešila.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 00:03)

To teda je!

povídkáři (Čt, 23. 3. 2023 - 17:03)

:))))) s váma je prdel

Tonda.wet (Čt, 23. 3. 2023 - 16:03)

Ahoj já od malička mívám na holém těle zimní kombinézy a oteplovacky je to příjemné na těle jestli jste to někdy zkusili moc děkuji

Sabina (Čt, 23. 3. 2023 - 10:03)

S bratrem jsem byla jednom pokoji do svých sedmnáci let on byl o rok starší a nikdy jsme mezi sebou neměli žádný ostych z nahoty ba naopak jsme si to užívali. On koukal jak mi rostou prsa , občas prohodil nějakou poznámku třeba ségra ty už máš kozy a já zase ty máš krásně velké koule a ptáka . Tak to zvolna pokračovalo až jsme šli každý svou cestou. Já jsem se vdala a odstěhovala se a on za prací do Švýcarska ale na ty roky rádi i teď vzpomínáme.

Jakub (Út, 21. 3. 2023 - 10:03)

Opravuji- Kontrola přirození náctiletého.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 15:03)

Kromě toho nahota u kluků prospívá jejich zdraví i tím, že během horkých dnů nevznikají třeba opruzeniny. Já jsem možná díky nahotě předešel i jiným komplikacím. Po příchodu ze školy v přírodě jsem se doma tradičně svlékl a když jsem se předklonil během vybalování věcí z batohu, sestra spatřila něco mezi mými půlkami. Měl jsem tam klíštěte, tak mi ho máma okamžitě vytáhla. Neumím si představit, jak by se na to přišlo v rodinách, kde je nahota tabu. Od té doby mi máma alespoň jednou týdně kontrolovala prdel a koule, jestli tam nemám klíštěte. Nejprve stačil letmý pohled, v pozdějších letech, kdy jsem začal zarůstat, bylo třeba důkladněji prohrabovat chlupy mezi půlkami a kolem koulí, pro jistotu mi stahovala i předkožku za žalud. A byl jsem rád, že mi to má kdo udělat, někdy se toho ujala i sestra a vůbec se za to nestydím.

A. (Čt, 23. 3. 2023 - 17:03)

Já jsem se se synem koupala, od malička až do dospělosti. Nestydíme se jeden před druhým i když má vždy erekce a oba víme proč. Líbím se mu i on mě a jsme přirozeně vzrušení, Když máme potřebu tak se uspokojujeme každý zvlášť, ale neděláme s tím žádné tajnosti. Jsme rodina a patří to k životu.

JakoubekH (So, 25. 3. 2023 - 22:03)

S mamkou jsme se taky často sprchovali spolu a myli navzájem, celé tělo. Erekce byla taky vždycky, nedalo se tomu zabránit. Ne vždy, ale často došlo i k výstřikům, líbilo se nám to oběma. Tvůj syn to vydržel?

A. (Ne, 26. 3. 2023 - 08:03)

Při koupání má vždy plnou erekci. Jednou jsem dostala nápad, že mu umyji pohlaví a on při tom nedopatřením ejakuloval. Už jsem to nikdy nezkoušela, protože se to nesluší. Jinak jsme opatrní a on se vystříkává mimo koupel aby semeno nebylo ve vodě.

JakoubekH (Ne, 26. 3. 2023 - 10:03)

To nebylo žádné nedopatření, prostě normální reakce na to, že jste mu ho vzala do ruky a myla mu ho. Zejména, pokud jste mu přetáhla kůžičku a myla holý žalud. Kolik mu bylo, když se stalo to "nedopatření"? V duchu určitě doufal, že se to bude opakovat. Mně ho mamka myla od malička, nebyl důvod s tím přestat, i když jsem pak ejakuloval. Nějak to k tomu patřilo.

A. (Ne, 26. 3. 2023 - 10:03)

Není to přirozené a slušné, aby máma dělala synovi pohlavní potěšení. Nic proti tomu, že mu to dělaly holky, nebo pak manželka, ale já raději ne i kdyby se mu to líbilo. Tenkrát mu bylo patnáct let a stříkal opravdu hodně a dlouho. Křičel a byl doslova v šoku. Trvalo, než se vzpamatoval. Já se spíš lekla a on se pak omlouval, i když za to nemohl.

JakoubekH (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Tak nevím, vy jste synovi myla přirození poprvé až v těch 15ti? A jak to bylo dřív? Když mu bylo 5, 8, 10, to si ho myl sám? Každá normální máma, když malého syna myje, ho umeje komplet i s pindíkem a zkontroluje i, jestli mu jde v pořádku přetahovat. Jo, od tak 10-12ti už se kluci můžou mýt sami, ale ta kontrola, jestli je s pinďou vše OK, by neměla chybět. Společné mytí i pak dál je o tom, že pokračuje takové fajn intimní propojení, kdy se máma před synem nahá nestydí a on před mámou taky ne. A to i v případě, že syn má při tom erekci nebo dokonce ejakuluje. Jestli při tom pomůžou máminy doteky na penisu, to už je jen třešínka na dortu. S neslušností to nemá nic dělat, nejde o incest, jen o společnou krásnou intimní chvílí. Svý mamce za to děkuji.

A. (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Myla jsem ho všude od malička a taky mu řádně kontrolovala pohlaví, V těch patnácti už měl penis dospělý a pěkný, tak jsem se neudržela a stalo se. Stejně by se po koupeli vyhonil sám jako vždy. Nevím co mne to napadlo. Byla jsem zvědavá, vzrušená a chtěla ho potěšit. Jednou to stačilo. Už jsem to nikdy nezopakovala. Taky se nahá před synem nestydím. Může vidět co chce i vagínu.

JakoubekH (Út, 28. 3. 2023 - 00:03)

Když jsme se s mamkou spolu sprchovali, tak to že jsem při tom, když mně všude myla, včetně pinďoura a komína, a já pak nevydržel, mi vlastně ušetřilo práci. Stejně bych se musel udělat sám, to bylo součástí večerní hygieny. Zkraje to bylo mamky doporučení, aby nebyly v noci poluce. Později k tomu přibylo, že se nám to oběma líbilo. Mamky vaginu jsem si mohl prohlídnout hezky zblízka. V 15ti jsem k narozkám dostal školení od mamky, ukázala mi, jak vypadá její vagina, kde je poštěváček a jak ho laskat, aby se holka krásně vzrušila. Nechala mne jen si lehce sáhnout, víc ne.

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 01:04)

Ty pitomečku hloupej, podívej co psalo A., Je to stejný styl, jen si vymýšlíš.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 01:03)

Jakoubku, a s tatínkem jsi měl taky nějakou pěknou intimní chvilku?

JakoubekH (Út, 28. 3. 2023 - 00:03)

Ne neměl, můj biologický otec, kromě slibů, že se rozvede a mamku si vezme, nic dobrého tu po sobě nezanechal.

Clara (Po, 20. 3. 2023 - 22:03)

Když bylo mým synům 6 a 9 let, byli jsme nuceni přestěhovat se ke tchýni. A právě ona je začala vést k nahotě. Prý to prospívá jejich zdraví, kluci stejně poničí veškeré oblečení, a prostě její dům, její pravidla, a tak dále ... Manžel byl zticha, protože se neodvážil mamince protiřečit, a synům se to líbilo, tak jsem to vzdala ať je po jí, nicméně jsem si myslela, že kluci se za pár let začnou stydět a bude všechno jako dřív. Nyní je mladšímu 12 a staršímu 15 let, a oba synové to nadále berou jako zcela běžnou věc, že se svléknou donaha jakmile přijdou domů. Zůstávají tak celé dny, bez ohledu na to, co právě dělají. Tchyně si jejich společnost užívá a já z toho postupně šílím. Nevím, co s tím dělat, už nehodlám čekat, kdy se to samé vyřeší.

JakoubekH (Po, 20. 3. 2023 - 23:03)

Neměla bys do toho nijak zasahovat, zákazy po třech letech, kdy si kluci užívají doma nahoty, nic nevyřeší. Jen si je postavíš proti sobě a tchýni taky. Manžel nejspíš taky bude na straně svý mámy. Přemýšlej spíš o tom, že by ses ty i manžel taky přidali a v létě třeba zašli s klukama na nějakou nudi pláž. Nebo ještě lépe, strávit dovču v nějakém nudistickém kempu nebo resortu. Nebo doma jít do/z koupelny do/z ložnice nebo obýváku nahatá. Moje máma má teorii, že když syn vídá svou mámu nahatou běžně, nikdy ho nenapadne ji šmírovat. Za sebe to můžu potvrdit.

Reklama

Přidat komentář