Reklama

Kluci a nahota doma

Kristína (Čt, 27. 7. 2023 - 09:07)

Lenko ešte to pokračuje a čo syn

Návštěvník (Pá, 31. 3. 2023 - 12:03)

To od tebe vůbec není hezké, co jsi synovi udělala. Kluk v tomhle věku je pod silnou palbou hormonů a když mu začneš dráždit ztopořený penis, nedokáže se ubránit. Ale ty jsi měla mít rozum!

Vašek (Út, 28. 3. 2023 - 14:03)

V dětském věku běhat po zahradě nahej je normální. V době nástupu puberty
přirozeně přijde i stud. Kdo chodí na nuda. 50 a nahoru. To je asi povedenná maminka když před synem si sundá kalhotky a rozevře si va,,,u a dává mu
školení. Ty vole,to muže napsat jen blb.c.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 08:03)

Uvědomuješ si ,co jsi tu napsal.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 17:03)

Že se otec se synem doma před sebou vyskytují nazí mi přijde normální, ale matka se synem úplně ne.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 10:03)

A proč ne matka se synem.Syna určitě zajímá to,co má matka mezi nohama a jak to funguje.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 12:03)

To možná zajímá, ale nemyslím si, že by mu to měla názorně ukazovat. Myslím, že syn má dost jiných možností zjistit, jak funguje vagína. Jedna věc je, když jsou spolu v koupelně nazí táta se synem - jsou to dva muži a nemají před sebou co skrývat. A jiná věc je, když jsou před sebou nazí matka se synem nebo když matka dospívajícího syna dokonce myje.

Návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 13:03)

Správně. Mě máma vagínu jako studijní pomůcku neukazovala. Ne, že bych jí nikdy neviděl, ale vždy to bylo neúmyslné, nebo to aspoň tak vypadalo. Zato ona se se mnou nepárala. Říkala, že jako matka na to má právo a tak jsem před ní býval nahý dost často a nijak zvlášť mi to nevadilo a nevadí mi to dodnes. Zvykl jsem si.

Adam (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Zdravím, je mi 19 a mám problém s pinďourem, nedrží mi kůže stažená a přijde mi že mám nějakou divnou uzdičku nebo ji ani nemám... Zasílám i foto, aby to bylo vidět. V pohodě ho stáhnu, ale nedrží mi. Zkoušel jsem i už nějaké ty kroužky, ale nepomáhá. Spíš bych asi potřeboval, aby ta kůžička byla volnější. Někdo nějakou radu? Díky.

Fotky
https://ibb.co/RTbGKsP
https://ibb.co/TMs955S

K15 (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

Když mám ztopořený penis 17cm i s odhaleným žaludem tak se mi nevejde do ruličky od záchodového papíru. Nevejde se mi tam jak žalud tak ani tělo penisu. Chtěl bych se zeptat jestli je velikost mého ztopořeného penisu pro sex se ženou dost dostačující. M má v nočním stolku silikonového 20cm ale do ruličky od záchod. papíru se těsně vejde.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

Prosím tě, ženám stačí do 15 cm. A navíc, většina dává přednost a nejlépe se uspokojí lízáním a hlavně obyčejnou onanií od partnera. Zkrátka takové ty hrátky, na to baby jsou.

K15 (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

To jo, ale když koukám na péčka tak tam borci ženu ošukají pérem až je ona z toho mimo a z borců kape pot. Jinak, laskání, líbání, cucat bradavky, prstit, lízat, je mi jasné. Ale i tak pořád obavy jsou.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 09:03)

Na nějaká péčka moc nekoukej. Je to jenom hra. Nemá to s běžným životem nic společného. Až si najdeš dívku, tak realita bude v každém případě jiná. Nikoliv zpočátku, ale posléze ano.

K15 (Ne, 26. 3. 2023 - 10:03)

Právě po té realitě silně toužím. Koukám jen na péčka MCBP jsem na to ujetý a hodně bych to tak chtěl.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

Taky nechápu ty povídky tady o tom, že kluci rozstřikují semeno všude kolem sebe. Já jsem vždycky stříkal do papírových kapesníků a protože jsem dostatečně onanoval, nikdy jsem neměl poluce. Tudíž nic nebylo od semene ušpiněné.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 07:03)

Nahota u kluků má i své praktické stránky. Jak se jim postaví, tak jim z nich teče, někdy i semeno, když si uleví a pak to mají ve spodním prádle, které se musí často měnit a prát. Když jsou nazí, tak to třeba i ukápne, nebo ustříkne, ale mají to víc pod kontrolou a dá se to utřít.

Belka (Pá, 24. 3. 2023 - 08:03)

Záleží, jak je kluk naučený, jak je veden k hygieně. Synovi bude 14 a vím že onanuje vlastně pořád. Avšak v posteli nenacházím prakticky žádné fleky. Na to má navíc trička, do kterých pak semeno vypustí a prostěradlo nebo spodní prádlo má čisté. Tričko vždycky zmuchlá a schová pod polštář nebo do prádelníku, za 3, 4 dny je plné skvrn. Vždycky jej přeperu, mezitím si na to vezme nové triko a pořád tak dokola.

Tonda (So, 25. 3. 2023 - 04:03)

Dobrý den já bohužel od malička nosím do spaní zimní kombinézy nebo oteplovacky bohužel mám menší zdravotní problém že se v pyžamu nevyspím mě se kroutí a proberu se několik rád za noc zimou jsem po korzetu páteře a bohužel se mi stává že mivam semeno v tom ale postel mám suchou bez kvrn ale mamka mi na to nic neřekla že prej se to stává že je to normální a kombinézu nebo oteplovacky vždy pře machnu a dá je sušit tak nevím jestli to mivate taky někdo výhoda je že to neprosakne ven

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

A vadí Vám, že onanuje? OMG Vy ste jebliny, niektoré matky, že syn masturbuje a také komentáre. Hrôza matky fakt!

Belka (Pá, 24. 3. 2023 - 13:03)

Ale vy jste vůbec nic z mého příspěvku nepochopil. Psala jsem, že syn je čistotný, nikde nenadělá, na což si tady spousta jiných matek stěžuje. Prakticky bych ani nepoznala, že syn si to dělá i několikrát denně. A vůbec mi nevadí že onanuje. To k tomu věku patří.

Reklama

Přidat komentář