Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 06:08)

Když jsem si na lyžích zlomil ruku, to mi bylo čtrnáct let, tak jsem se nějaký čas nehonil, protože jsem to levou neuměl, měl jsem poluce v noci i přes den. Ocas se mi postavil a za chvíli stříkal. Máma musela často prát a nadávala mi. Tak jsem se to raději naučil i levou rukou. Proto to dnes ovládám stejně dobře oběma rukama.

Mirča (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Nejde jen o ruce, ale hlavně o prsty. Ty jsou nejdůležitější! Tak jak holky se prstí, tak to jde i u kluků. Mám s tím zkušenosti.

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 16:08)

Samovolný výron semene při vědomí, má stenou kvalitu jako kdyby masturboval. Začíná erekcí a pak se stejným orgasmem ejakuluje, jako kdyby se honil. Jenom toho semene je méně než v případě kdy onanuje rukou.

Anonim (St, 2. 8. 2023 - 07:08)

Bude li ho mít mladší kluk zavřen v klícce, tak po dvou, třech dnech vyteče. Ale pozor, nejedná se o klasickou poluci. Zprvu pocítí jak se mu tam něco jakoby převaluje, je to stejné, jako začátek poluce. Krásný pocit, a už čeká na stahy, jenže se jich nedočká. Semeno mu vyjde ven bez jakéhokoliv prožitku. Je to velice frustrující. Ale i tak se nemůže dočkat příštího výronu. Alespoň zase prožít těch pár vteřin těsně před výronem.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Je to tak. Při poluci všechno v polospánku vnímáte, hlavně když jde semeno ven. Ale v klícce jste bez jakéhokoliv prožitku. Snad jen těch pár vteřin, jak se semeno chystá vydat na cestu. Jinak nic.

Xt (Út, 1. 8. 2023 - 14:08)

nu, to je hezký zážitek, zjistil si pro koho tedy pás skutečně byl? A ptal ses mamky jestli jej v mládí nosila? Je dobré se zajímat o historii. Ale protože si na světě, tak babička si moc důsledná nebyla...

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 16:08)

Když byla malá (její dcera), tak si pořád mastila frndu. Babička jí pořídila ten pás. jenže ona, když to neměla, začala vyšilovat a tak jí ho sundala a raději jí to nechala dělat. Moc důsledná nebya.

Xt (Út, 1. 8. 2023 - 14:08)

nu, to je hezký zážitek, zjistil si pro koho tedy pás skutečně byl? A ptal ses mamky jestli jej v mládí nosila? Je dobré se zajímat o historii. Ale protože si na světě, tak babička si moc důsledná nebyla...

Mmmm (Čt, 27. 7. 2023 - 06:07)

Moje paní teď chce nějakou ženu zamčenou ale říkala že dnes večer dostanu anální vibrační kolik a p pásu mi přiváže masážní hlavici a nechá zapnutou tak na hodinku

Mmmm (Po, 24. 7. 2023 - 18:07)

dnes mi pani vyndala urinal z pasu arekla ze je to naposled vzapeti zavit namazala lepidlem a zasroubovala ted uz nesundam nic ani pas ani urinal,za odmenu me udelala masazni hlavici tak aspon neco

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 07:07)

je mi 19 od dubna mám přítelkyni a řekla že v létě se spoustu příležitostí na podvádění , a už to zažila s minulím chlapem, tak mi nasadila klícku taky, už ji mám 3týdny , ještě mě ani na chvíli neodemkla , už se mi o honění i zdá , je to šílený, ani když jsem prosil na kolenou a líbal jí nožky , nebo když si nechala vylízat prdelku nepovolila a ani na minutku nesundala.

Lada (Po, 24. 7. 2023 - 02:07)

Jsem také začátečník.24l a klícku od své paní nosím 14dní. Už bych moc chtěl onanovat, asi to nedám. Občas mi to kape, ale není to ono.

Pavel (Ne, 23. 7. 2023 - 22:07)

Behani asi problem nebude. Hrozi mozna, ze v trislech muze rezat, ale moc jsem toho zamcenej nenabehal. Plavani je uplne v pohode. Jen v plavkach je poznat, ze mam neco pod. Krome toho zamky na bocich jsou docela vysoko. Na kole jsem v tom nejel, jenom popojel na zkousku a asi to nebude to pravy.

Mmmm (Ne, 23. 7. 2023 - 14:07)

Dnes moje paní přivedla kámošku a dali sme si trojku já samozřejmě s pripinakem obě měli okolo deseti orgasmů a já nic ale večer mě udělá masážní hlavici ale nejdříve mi zasune anál i šperk ten sem měl teď povoleno mít venku ale paní říká že je to pěkný když mi kouká se zadku

Bluetooth repr… (Pá, 21. 7. 2023 - 18:07)

dnes manzelka (moje pani) rozhodla ze uz budu uzamceny porad bez sundani pasu cudnosti,drov sem mel trebas 10 minut volno ted uz nebude.nasadila mi kovovy pas s urinalem a zamkla.Klic sme zlomili v zamku a zalepili lepidlem.Zena rika ze uz to nema cenu odemykat a zustaneme u pripinaku.

láďa (Ne, 23. 7. 2023 - 08:07)

Tak dost zajímavé a dost trvalé rozhodnutí.

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 00:07)

ty seš č ...k

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 15:06)

Teda ten anální šperk to je síla sem pořad vzrušenéj ale ten mini pás to nepustí tak je to na pováženou že se asi udělám a do zítřka to nevydržím ale manželka je proti že musím vydržet

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 14:06)

Tak už mám mini pás cudnosti je to docela síla a manželka mi vsunula ještě anální šperk o prumeri3,5cm a užili sme si sex ,ona měla 8 orgasmů pripinakem a já nic až zítra mě udělá masážní hlavici,jo ten anální šperk mám prý nosit pořád prý je to pěkné jak kouká z mýho zadku prý to bude kontrolovat jestli ho tam mám jasné kromě záchodu tak příští víkend bude výměna pásu

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 12:06)

dnes si manzeka usmyslela ze mi nasadi mini pas cudnosti s delkou klece 3,5 cm,ted mam 6cmm rika ze je zbytecne moc dlouhy ale ze mi ho s tim urinalnim katetrem na vikend vzdy na vikend aby se mi penis protahl, hned co mi nasadi ten novy mini tak mam slibeny milkink a hned mi nasadi pripinak a chce sex

Reklama

Přidat komentář