Reklama

Kluci a nahota doma

danka (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

Taky to mám ráda , doma chodím v sukni bez kalhotek a líbí se mi jak se kluk tulí jen aby něco viděl a hned si to pak dělá.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

Tak ty schválně syna dráždíš aby onanoval? Mě to máma dělá taky, jakoby náhodou a nedopatřením, že něco zahlédnu. Většinou mi vynadá že se dívám kam nemám, ale nemyslí to vážně. Když jsem dospěl, přiznala se, že to bylo schválně a jí to taky dělalo dobře. No, onanujeme oba dost často i bez předvádění.

Danka (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

Jo , líbí se mi to , dotýká se mne jako náhodou , někdy mi tu sukni zvedne jako že legrace a pak mu stojí.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

Já se jako kluk díval mámě pod župan, když pod ním byla úplně nahá, většinou po koupání. Usnula u televize a pak jsem se kochal její vagínou i ňadry. Když jsem se vynadíval, šel jsem se vyhonit, nebo jsem se vystříkal přímo u ní. Později mi řekla, že nespala a všechno nenápadně sledovala. Ó vy zvrhlé maminky.

návštěva (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

A kolik je vašemu synátorovi?

Danka (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

Ještě ne dost , nechci to upřesnit.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

Věk není podstatný. Když se mu staví a uspokojuje se onanií je dost vyspělý na minimálně autoerotické hrátky.

Danka (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Jo , stačí když se ke mne ze zadu přitiskne a už se udělá , je to milé a po pravdě i vzrušující.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Ajta. Tak tohle by mi máma nikdy nedovolila. Když jsem měl potřebu musel jsem do koupelny, nebo do pokojíku.

Danka (Pá, 10. 3. 2023 - 20:03)

Vím že je to blbý , ale mne to nevadí.

návštěva (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

V 15,24 hod. jsem to nepsal já. Původní 'návšťeva'.

Ester (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

Ale dospívajícím chlapcům to prý moc dlouho nevydrží a za pár hodin si to zase musí udělat. Takže třeba ráno si zase udělají dobře. Mám dvě dcery, avšak ráda bych syna. Bohužel asi to již nevyjde.

Božka (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

Kdyby hodiny, Některý si to udělají i několikrát za sebou, nebo po docela krátkých přestávkách. Sou to nadrženci. Pořád si ten vercajk mastí. Počkej si na vnuky jesli to chceš taky prožít s těmi krásnými mladými hříšníky.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Proboha ženské, o čem se tady dohadujete. Poluce přicházejí nad ránem a kluk o tom podvědomě ví. Je v polospanku, ale zřetelně cítí jak mu to tam v tom šulinu pracuje a i jak mu jde ven semeno. Jasně, v tom okamžiku si neuvědomuje výron semene, ale dělá mu to dobře a prožívá svoje první orgasmy.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 09:03)

Moje mamina se netajila tím, že všechno ví. Hlavně zpočátku mne tím přiváděla do rozpaků, ale pak jsem si zvykl a bavili jsme se o sexu otevřeně a bez předsudků. Někdy mi vyčítala, že to dělám moc často a snažila se mne zaměstnat jinak, jindy mi i připomněla abych se, hlavně před spaním, nezapomněl vyprázdnit, aby mne netlačilo semeno a ztopořený penis. hlavně abych nepotřísnil postel. Nebo ráno před odchodem do školy, abych "nezlobil". Otevřeně mluvila i o svých potřebách a rozkoších. Když jsem začal s holkama, tak se probíral i sex. Zajímalo jí všechno, a hlavně měla obavy abych je neoplodnil. Vždy mi dala do kapsy kondomy a vysvětlila jak je mám používat a raději pro jistotu stejně pyj včas vytáhnout z pochvy. Když jsem jí dívku představil, dlouho s ní probírala ženskou intimitu i mé přednosti, až se styděly. Připravovala mne do života důkladně.

Tereza (Čt, 9. 3. 2023 - 17:03)

Zjistila jsem, že syn onanujete tak, že si přes předkožku prstem honí ocas. Po ejakulaci mu většinou semeno zůstane pod kůžičkou a pak jej pustí do prádla. Alespoň nenadělá a postel má vcelku vždycky čistou.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 17:03)

V pubertě už jsem stříkal dva metry daleko. Žádná kůžička by to nezadržela, protože taky mám zcela holý žalud.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 17:03)

V pubertě už jsem stříkal dva metry daleko. Žádná kůžička by to nezadržela, protože taky mám zcela holý žalud.

návštěva (Čt, 9. 3. 2023 - 15:03)

Mladí chlapci, tedy puberťáci si prstíkem třou šulina. Je to to nejpřirozenější, tak si dělat dobře. Žádné stahování předkožky, ale jen ukazovákem třít ten vršek. Ať to váš synátor dělá jak chce, tak si jistě jeho semeno užijete.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 17:03)

Onanie ukazováčkem je jen jeden z mnohých způsobů. Já netřu vršek žaludu, ale uzdičku na tom nejcitlivějším místě. Semeno pak vystříkám do dlaně, abych nedělal nepořádek. Manželka nemá ráda, když je semeno všude možně. Po výronu si umeju ruce i penis a v bytě je pořádek. Při souloži nastříkám na ženu a pak si to rozmaže kam chce. Většinou po obličeji a ňadrech.

Reklama

Přidat komentář