Reklama

Kluci a nahota doma

Jana (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

Když se vzbudil, vzala jsem ho k posteli a ukázala mu ty fleky na prostěradle. Vysvětlila jsem mu co se s ním děje a řekla mu že by měl raději onanovat. Strašně se styděl a nevěděl o co jde. Večer při koupání jsem mu poklepala na uzdičku a když se mu šulín postavil, tak jsem mu několikrát přetáhla předkožku a řekla mu aby se nestyděl a pokračoval v přetahování dokud nevystříkne semeno. Pak jsem ho nechala o samotě, aby se nestyděl a měl klid při první onanii. Za chvíli zasténal a řekl, že už mu to vyteklo. Tak jsem mu nařídila aby si pindíka dobře umyl a podala mu pyžamo. Čistý šulínek už mu pěkně visel. Semeno plavalo ve vaně. Ráno měl povlečení čisté. Řekla jsem mu, že si to může dělat kdy bude chtít, ale vždycky večer před spaním. Od té doby mu měním prostěradlo jednou za týden a semeno na něm není.

návštěva (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Viděla jste tak synátora i víckrát když měl poluce? To se jen tak nepoštěstí. Většinou jsou synkové na břiše. Hlavně ty stahy, to mu tam muselo pulsovat.

Jana (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Viděla jsem ho jen dvakrát. Poprvé ležel na břiše na šulínovi dělal jemné pohyby jako by souložil a ejakuloval pod sebe. Viděla jsem jen varlátka jak pumpují semeno. Podruhé ležel na boku a o tom jsem už psala.

návštěva (So, 11. 3. 2023 - 15:03)

Při vzrušení se i varlátka stáhnou těsně k šulinovi a potom, jak dojde k ejakulaci, tak to tam v tom rozkroku všechno škube a způsobí chlapci tu největší rozkoš.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 16:03)

Hlavně ráno, při ranní erekci se klukům stáhnou varlata těsně k penisu, často vklouznou do slabin, takže klukovi trčí šulin jak svíčka a kule není vidět. Jednou jsem to zpozorovala u syna, když byl nad ránem odkopanej. Vychutnala jsem si ten pohled na jeho pohlaví, na to, jaké to má mezi nohama.

Dáša (So, 11. 3. 2023 - 16:03)

Syn má pořádnej pytel a vejce jaksepatří velký. Tomu se nestahujou, ale pracujou. I toho ptáka má dost velkýho. Viděla sem ho jak si to dělá sprchou. Vůbec mi nevnímal zmítal se hekal stříkal daleko a ty koule pumpovaly semeno.

Jakub (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Moje mamka nevydržela měnit mi prostěradlo ani dva měsíce. Je hodně háklivá na čistotu. Já od mala spím zásadně nahatý, takže to bylo všechno v povlečení. To její doporučení, abych si to udělal každý večer při sprchování, bylo napůl přání a napůl příkaz. Ale poslechl jsem rád, kamarádovi se to doma snažili i zakázat! Zkraje se mamka ptala, jestli jsem na to nezapomněl, někdy se přišla do koupelny i podívat.

Denisa (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Jak měl syn poluce, tak samozřejmě všechno semeno jsem nacházela v jeho spodním prádle a na prostěradle. To jinak nejde. Ale poté jak již začal se sebeuspokojováním, tak se začal utírat. Né hned, chvilku to trvalo, ale prostěradlo a prádlo měl čisté.

návštěva (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

To jste měla štěstí, že synátor ležel na boku. Většinou jsou při polucích na břiše. Viděla jste, jak mu to škubalo při výronu tím šulinem? A kule musel mít taky pěkně napnuté. Jo, ty poluce, to je ta příprava na klučičí onanii.

z (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

z

Evča (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

oprava: vysledovat

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 00:03)

Já to měl přibližně stejně, teda bez té předkožky a sprchy s mámou. Prostě v posteli semeno nestrpěla a večerní onanie byla povinná. Přímo mi řekla abych se pohlavně vyprázdnil, než půjdu spát a pochopitelně se dole pořádně umyl. Dodnes to stále dodržuji.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 10:03)

Ester. Je to skoro stejné jako při výronu semene onanií, jen s tím rozdílem, že kluk spí. Vzdychá a škube se, ejakuluje ale neuvědomuje si to. Když se mi to stalo poprvé, myslel jsem si, že jsem se počůral, ale mamka věděla co se stalo. Od té doby jsem se večer musel honit abych nezadělal postel.

Ester (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Dík za odpověď. Takže pak, jak tady jedna prispevatelka psala, tak je možné, že pokud její syn spal hned vedle a přišlo to na něj, tak sebou škubal či vzdychal a šlo mu ven semeno. A mamince to samozřejmě neušlo.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Pokud maminka nespí, tak pozná co se děje. Může se i podívat jak to probíhá a chlapec o tom nemůže vědět. Já jsem spal sám a hrozně jsem se styděl to říct, ale mamka to promnula mezi prsty, čichla k tomu i si lízla a řekla že už dospívám v muže, protože je to semeno. Pak mi vysvětlila jak se mám večer před spaním vyhonit, stáhla povlečení a dala ho vyprat. Večer už jsem měl čisté. Před spaním mne zahnala do koupelny a onanoval jsem tam dokud jsem nestříkal. Bylo to napoprvé překvapivě příjemné a vzrušující. Pak jsem si umyl penis, spláchl semeno a šel spát. Poluce už se neopakovaly.

Miri (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

To jsem právě u syna zažila, jeho poluce na hausbótu. Většinou nad ránem, okolo čtvrté se začal hýbat a pak i vzdychnul. Ale jakoby pořád spal. Poté jsem za pár minut ucítila semeno. To se opakovalo každé ráno a asi po čtyřech měsících začal syn onanovat.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

Nevadilo ti že máš v posteli semeno?

Miri (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

Já i syn máme každý deku či peřinu teď na hausbótu. Vůbec mi nepřijde když se vysemení. Mám to naopak ráda, cítit vůni semene pubertálního kluka.

Božka (Pá, 10. 3. 2023 - 12:03)

Taky to mám ráda cítit to mladý klučičí semeno. Vždycky mne to nakopne, že chci taky.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

Jojo. Ten chtíč a jeho ukájení, to je koření života.

Reklama

Přidat komentář