Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 05:06)

!!!

Pavkol (Ne, 19. 6. 2022 - 15:06)

to bych tam chtěl být taky Andreo

Andrea (Ne, 19. 6. 2022 - 15:06)

Vcera jsem si po sprse dala rucnik kolem boku a sla za mym klukem, ktery se dival na TV. Sedla jsem si na gauc vedle neho a vedela, ze za par minut bude mit vetsi zajem o to, ze jsem nahore bez, nez o to co bylo na TV. Tak je to vzdycky.

Alča (So, 18. 6. 2022 - 17:06)

Pozoruji, jak dcera, které je 15 a něco, provokuje mladšího brášku. Vím, že holka má myšlenky jenom na sex, takže se tomu ani nedivím. Sedíme třeba u televize a ona, v šortkách či dokonce jen v kalhotkách co nejvíc roztahuje nohy, tak, aby to syn viděl. Nebo si hraje se lžičkou, kterou olizuje a podobně. Řekla bych, že syna tím dokáže už pěkně rozdráždit.

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

škda že jsem jedináček. to asi vy alčo podle toho v kolika jste je měla budete asi v mém věku že jo?

Alča (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

Měla jsem je brzy, dceru už v 19cti. Samozřejmě manželství nevyšlo. Ale děcka mě těší, máme spolu bezva vztah.

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

no vidíš a já to mám obráceně už je mi 47 a žádné dítě žádnej "pich" jen pár vztahů které skončily maximálně hlazením akorát jednou vyspáním ale bez soulože

Alča (Ne, 19. 6. 2022 - 08:06)

Je snad škoda těch dětí jež člověk nemá. Když nemá žádné svoje následovníky. Ale takových lidí jsou miliony. A ten sex? Po roce, po dvou je to rutina a mnohdy se na to ani netěšíte. Samozřejmě to potřebuji, ale vystačím si sama.

Jirka (Ne, 19. 6. 2022 - 10:06)

A proto je potřeba ten sex oživit, odskočit si s jiným, zkusit sex i s jinou ženou i když to u některých vzbuzuje odpor, ale přítelkyně je moc spokojená, přibrat někoho třetího nebo i víc. Prostě se odvázat, zapomenout na ty bludy o nevěře. Jde přece jen o sex a o nic jiného. Jasně, nesmíte se nechat zblbnout tím druhým a zamilovat se do něj a toho současného manžela nebo přítele odkopnout.

Tábor (Ne, 19. 6. 2022 - 16:06)

Jirka velmi správně píše: ...nesmíte se nechat zblbnout tím druhým a zamilovat se do něj ... Já jsem se nechal zblbnout tou druhou a zamiloval se do ní a nakonec jsem skončil úplně sám.

Pavkol (Ne, 19. 6. 2022 - 09:06)

Já bych rád nějaký ženský hladil záda a prdýlku dráždil bradavky a v rozkroku pročesával a hladil chloupky ale je mi jasný že si musím najít nějakou vlastní a ne si to tady plést se seznamkou ale i tak si hodná Alčo že se s tebou dá prakticky o všem hovořit

Jana (So, 18. 6. 2022 - 14:06)

Ráda se koupu v bazénu nahá, a o překvapení není nouze, už ale neřeším. Přišel brácha s kamaráda a věci na sebe jsem měla na lehátku. Tenkrát z toho měli radost jak malé děti, kromě bráchy, ten je zvyklý. Prostě jsem se jim musela ukázat a postupně byl klid. Nebo přišel kluk se kterým chodím, to by bylo v pohodě, jenže s ním přišli ještě dva spolužáci od nás ze třídy. Sice bylo chvíli kolem toho pozdvižení, ale on je uklidnil. Nakonec se koupali všichni nazí a ještě pozvaly holky. Naštěstí rodiče přišli domů až v 11 večer. To jsem si odbyla první sex v bazénu se všema klukama. Holky samozřejmě nezůstaly pozadu. Poprvé jsem měla před mým klukem na sex jiného a on jinou holku. Takový divný pocit jsem měla, ale dnes už taky neřeším, bazén, všichni kolem a teplo prostě udělaly své pro vytvoření volné pohodové atmosféry.

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 17:06)

tak hlavně že vám ti kluci ty svršky neschovali aby jste musely zůstat nahé i venku po výlezu z bazénu

BOB (Čt, 16. 6. 2022 - 20:06)

jednou jsme jeli metrem a kamarádka my řekla že: mě chce vidět bez kalhot tak jsme vystupili další satnici a rozdali si to na záchodec.

Radis (Čt, 16. 6. 2022 - 18:06)

Aj ja chodím najradšej nahý

Pavkol (Pá, 3. 6. 2022 - 14:06)

tak to by mě taky lákalo. kdysi jjsem jednu holku viděl čůrat ale to bylo venku v přírodě )u střešovické vozovny) na záchodě jsem byl jenom s jednou vozíčkářkou ale ta měla jako spastik nohy u sbe takže bylo to její čůrání jen slyšet.

Pavkol (Čt, 2. 6. 2022 - 19:06)

teda ty jsi tak úžasně vtipná koečně po dlouhé době ženská s kterou se dá bavit prakticky o všem

Návštěvník (Čt, 2. 6. 2022 - 15:06)

tak to bych tě chtěl časem poznat máš pravdu že to asi má své výhody ale z těch které mi dovolily zavést do té jejich broskvičky alespoň prst nebyla holá žádná nebo maximálně jedna ostatní buď byly zarostlé nebo měly alespoň "čárku"

Eva (Čt, 2. 6. 2022 - 19:06)

Tak taky jsem si nechávala čárku, trojúhelníček a měla jsem i šipku, ale přestalo mě to bavit. Nejvíc se tenkrát líbila ta šipka. Prý jestli ji mám, aby věděli kam se mají trefit.

Wolfinov (Čt, 2. 6. 2022 - 23:06)

Ještě nějaké zajímavé historky?

Reklama

Přidat komentář